Anální sex po porodu

52
16.2.16 14:03

analni sex po porodu

Ahoj, jsem 3 týdny po porodu. Porod byl hodně bolestivý a nastřižená jsem byla až k zadku. Sednout jsem si mohla hned ještě ten den a nemám žádný problémy. Jediný co jsem se bála a bojím pořád je, když jdu na wc na velkou. Sex normální jsme měli už 2 týdny po porodu a v pohodě. Přítel by chtěl analni sex, ale toho se bojím. Nejsem proti, jen mám strach, aby se nepotrhalo šití nebo tak a já pak nemusela do špitálu s tím. Nemá s tím některá prosím zkušenosti? Moc díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3337
16.2.16 14:07

Se sexem obecně se má čekat až na konec šestinedělí. Nic ve zlém, ale přítelovi bych dva týdny po porodu řekla, jestli se náhodou nezbláznil.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
564
16.2.16 14:09

K tomu není co :roll: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
52
16.2.16 14:10

@Adrasteia nejde o to jestli to chce přítel, chtěli bychom oba jen nevím, aby se to třeba nepotrhalo, když to není asi ještě úplně zahojené :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2202
16.2.16 14:10

Nehrotila bych to, šestinedělí má svůj důvod.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3HE
22254
16.2.16 14:13

Šestidenělí je od slova ŠEST NEDĚL!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3337
16.2.16 14:13

@silvous96 Tak infekci normálním sexem jsi už riskovala, tak můžeš zkusit i ten anál, třeba se ti to šití nepotrhá. 8o Ne, vážně - já to prostě nechápu - šest týdnů bez sexu má svůj důvod a pokud to nedodržíš, tak riskuješ nové roztržení/natržení, infekci do nezhojené rány apod. Když to chceš zkusit i tak, tak holt musíš doufat, že budeš mít štěstí. Mně osobně by to za to fakt nestálo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
52
16.2.16 14:17

@3HE nečekaně že..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5540
16.2.16 14:23

Já bych jen chtěla vědět, co bys u lékaře vyprávěla, proč se ti potrhaly u zadku stehy :lol: Jediné, co mě napadá, žes vydatně kakala nebo… :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22600
16.2.16 14:23

Tak risk a zakázané (nedoporučené) ovoce ti není cizí…Už jsi to zkusila, vyšlo to, tak můžete rozšířit arzenál :oops: Takových, co mají 3 týdny po porodu zkušenost s análním sexem, tu asi moc nebude. Že bys dostala doporučení přímo od pramene :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3HE
22254
16.2.16 14:25
@silvous96 píše:
@3HE nečekaně že..

dělej jak myslíš… :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
52
16.2.16 14:28

@Enmamma to jo teda :D z téhle stránky jsem nad tím neuvažovala :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
52
16.2.16 14:31

@pe-terka @pe-terka tím, že by neměly zkušenost si nejsem jistá.. třeba někdo má.. zkusila jsem se zeptat.. nemusí mě všichni kvůli tomu hned odsuzovat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22600
16.2.16 14:36
@silvous96 píše:
@pe-terka @pe-terka tím, že by neměly zkušenost si nejsem jistá.. třeba někdo má.. zkusila jsem se zeptat.. nemusí mě všichni kvůli tomu hned odsuzovat

ale my tě neodsuzumeme…Jen prostě dost riskuješ na svém zdraví - a to bys jako máma malého miminka neměla :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2202
16.2.16 14:36
@silvous96 píše:

Tak já to neodsuzuji, jen se snažím decentně naznačit, že to asi není úplně dobrý nápad ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama