Anální sex po porodu a hemeroidy

Anonymní
5.8.20 20:03

Anální sex po porodu a hemeroidy

Hezký večer, mám intimní dotaz a prosím o zdržení se komentářů typu, že anální sex je hnusnej a nezdravej atd. Děkuju moc. Po porodu se mi udělaly bohužel hemeroidy. Není to nic hroznýho, ale jsou tam a brzo pujdu na vyšetření. Chci se zeptat těch z vás, kterým se po porodu taky udělaly, jak jste to řešily a případně co anální sex? S největší pravděpodobností budu muset podstoupit nějaký zákrok a mě by teda zajímalo, jestli s tím má někdo nějaké zkušenosti a případně jestli jste některá provozovala AS i po operaci hemeroidů. Né že bych AS provozovala pořád, ale tak nějak si nedokážu představit, že už bych se tak nikdy neměla milovat… :-( Děkuju za sdílení Vašich zkušeností.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
5.8.20 21:07

Po prvnim porodu v pohode, po druhem jsem mela i trhlinky a trvalo rok nez se to upravilo do normalu. Pouzivala jsem faktu, koupele v dubovce, jim hodne pohanku. Nevim co na to melo vliv, nebo jen cas. Taky ho mam rada.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
7.8.20 22:24

Pokud s tím půjdeš na operaci, budeš vzpomínat na porod jako na procházku růžovým sadem. Nechci tě strašit, ale verim, že pak tě AS ani nenapadne. Ono se to i po operaci často vrací. Mám zkušenosti a dost krušné :(

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama