Anální sex - poprvé

Anonymní
9.4.20 15:52

Anální sex - poprvé

Ahoj, vkládám raději anonymně, tak snad to nebude problém.

Rovnou prosím Ty, co anální sex nikdy nezkusili, aby se diskuse zdrželi, těžko mi poradíte a důvody, proč ho nepraktikovat znát nechci.

S přítelem jsme poprvé vyzkoušeli anální sex. Samozřejmě jsme se před tím snažili mě na to nějak připravit - prsty a tak (nevím, jak dlouho by se mělo… Já osobně jsem to dělala prvně a přítel počtvrté).

Po nějaké době se do mě vešel celý a začal se hýbat. Byl naštěstí velice trpělivý, hýbal se pomalu a kdykoliv jsem řekla, že to bolí, tak se hýbat zase přestal.

Jde mi jen o to, jaký z toho mám pocit… Upřímně, neřekla bych, že jsem si to zrovna užila. Vlastně kdykoliv se chtěl hýbat rychleji, bylo mi to nepříjemné. Chvíli jsem to zkusila vydržet, ale postupně to přešlo k bolesti, tak jsme zase přestali. Navíc jsem měla pocit, že potřebuji na záchod (vím, čím je to způsobené), ale takový pocit zůstane po celou dobu? To je někomu příjemné?

Navíc pokaždé, když ho ze mě vytáhl víc, jsem měla pocit, že se posr. A to mi taky zrovna nepřidalo na vzrušení. (Byla jsem vyčištěná, takže nehoda být nemohla, šlo jen o pocit). A dalších patnáct minut po aktu jsem hrozně prděla… :nevim:

Může to být třeba taky tím, že to bylo prvně a nejsem na to zvyklá? Že si to po několika pokusech začnu užívat?

Moc děkuji za rady!

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
9.4.20 15:57

Nemusi to byt prijemne nikdy, kazdy to ma jinak, me se to treba libi jen, kdyz jsem opila a prsty vubec, to se musi rovnou na vec…take nevim, jakou jste meli polohu, nedoporucila bych byt na vsech ctyrech, spis bud v leze na brise. Je mozne, ze jsi byla nervozni a podruhe to bude lepsi, nebo take ne a nebudete to praktikovat…a poradne lubrikovat je zaklad :-)

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
9.4.20 16:04
@Anonymní píše:
Nemusi to byt prijemne nikdy, kazdy to ma jinak, me se to treba libi jen, kdyz jsem opila a prsty vubec, to se musi rovnou na vec…take nevim, jakou jste meli polohu, nedoporucila bych byt na vsech ctyrech, spis bud v leze na brise. Je mozne, ze jsi byla nervozni a podruhe to bude lepsi, nebo take ne a nebudete to praktikovat…a poradne lubrikovat je zaklad :-)

Zakladatelka - Vyzkoušeli jsme, že on ležel a já jsem na něm seděla, ale to jsem nedokázala se hýbat, potom na čtyřech (což mi bylo asi nejpříjemnější) a potom teda taky, že jsem ležela na zádech a on na mně. Ale když jsem zvedla nohy do vzduchu, začalo to víc bolet. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
1366
9.4.20 16:07

Anál není pro každého. Zkusila sis to, nelíbilo se, hotovo dvacet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4916
9.4.20 16:12
@Anonymní píše:
Zakladatelka - Vyzkoušeli jsme, že on ležel a já jsem na něm seděla, ale to jsem nedokázala se hýbat, potom na čtyřech (což mi bylo asi nejpříjemnější) a potom teda taky, že jsem ležela na zádech a on na mně. Ale když jsem zvedla nohy do vzduchu, začalo to víc bolet. :think:

Nejlepší je poloha z boku, on za tebou..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
488
9.4.20 16:28

Zkoušeli, dávno. Dopadlo to jako u vás, vykašlali jsme se na to. Nechybí nám to ani jednomu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.4.20 16:31

Pro každého je nejlepší jiná poloha, pro mě asi když ležím..

Každopádně ty pocity jsou normální a nejvíce jsou způsobeny tím, že to zkoušíš a čekáš, že to bude divné a jo ono je.
Když to delší dobu nedělám, zase to začne bolet.

Nejlepší je, být prostě nadržená jak fretka. Ta představa tě musí rajcovat, užít si, že děláš něco co někomu přijde perverzní.
Mně to v křeči jde jak kdyby do zad a je to hrozně nepříjemné. Když jsem nadržená, tak jsem nenasytná a ty extatické pocity se násobí.

Poradila bych třeba anální kolíky, beru z ali skleněné nebo kovové (cena za pusu a ten materiál nemůže být závadný). Zkus menší a zvykni si, pak vzít trošku větší velikost. Je fajn, když si hraješ sama se sebou, ho tam strčit, pokud tě vzrušuje představa hraní s análem, časem to bude velikost která pomůže tomu, aby ten sex byl naprosto bez problémů. Až nebudeš křečovitě zatata, tak nebudou ty divné pocity přímo při styku.

Pokud bys chtěla nějaký tip na hračky, řekni :D máme to s holkama docela prozkoumané, řešily jsme tvary, některé jsou příjemnější, než jiné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26140
9.4.20 16:32

Já jsem došla k závěru, že zásadní je velikost, větší rozměry jsou za trest… :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.4.20 16:44

Zkoušela sem několikrát, ale vadí mi ten pocit že by ho mohl vytáhnou spinaveho(i když sem si udělala klistyr). A přijde mi, že to prostě smrdí. Takže víc už nepraktikuji.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
9.4.20 16:46

Ahoj, mám u toho podobné pocity jako ty. Já to například řeším tím, že si předtím dám alkohol, abych nebyla tak křečovitá a je potřeba anální otvor pořádně před tím namazat lubrikantem nebo nějakým olejíčkem. V jednu chvíli si to docela užívám, ale ze začátku mě to dost bolí a pak když jde přítel ze mě, tak mám taky pocit, že se poto a druhý den mě to celkem bolí…No prostě není to úplně můj šálek kávy a myslím, že ty to máš podobně. Nemyslím si, že se tvé pocity někdy změní. Já se do toho ještě zaobírám myšlenkou, jestli když ho přítel pak vyndá, jestli ho nebude mít špinavého a ten pocit mi není příjemný.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
9.4.20 16:54

Me říkal známý, ze se mu libi anál hlavne proto, ze se to většinou ženám nelíbí a musí se podřídit, cítí z nich nejistotu a strach, a proto ho to tak vzrušuje.. 8o

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
9.4.20 16:59
@Anonymní píše:
Me říkal známý, ze se mu libi anál hlavne proto, ze se to většinou ženám nelíbí a musí se podřídit, cítí z nich nejistotu a strach, a proto ho to tak vzrušuje.. 8o

Mě zase říkali chlapi, že se jim to líbí, protože je to tam užší a navíc se mohou udělat i dovnitř, což ne vždy jde, že jo :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
2129
9.4.20 17:43

Proc to delate, kdyz se pred tim musite posilnit alkoholem a boli vas to?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.4.20 19:40

Ahoj, my jsme to zkoušeli s přítelem třikrát a pokaždé jsem z toho měla jiný pocit. Poprvé to bylo docela v pohodě, bylo to poprvé pro oba a já jsem si říkala, že to není nic extra. Podruhé to docela bolelo a hlavně psychicky jsem se pak necítila moc dobře, fakt ne.. Pak jsme se k tomu teda dostali ještě jednou, to jsem ležela na zádech a bylo to tak nejlepší.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
9.4.20 20:05
@Anonymní píše:
Ahoj, vkládám raději anonymně, tak snad to nebude problém.

Rovnou prosím Ty, co anální sex nikdy nezkusili, aby se diskuse zdrželi, těžko mi poradíte a důvody, proč ho nepraktikovat znát nechci.

S přítelem jsme poprvé vyzkoušeli anální sex. Samozřejmě jsme se před tím snažili mě na to nějak připravit - prsty a tak (nevím, jak dlouho by se mělo… Já osobně jsem to dělala prvně a přítel počtvrté).

Po nějaké době se do mě vešel celý a začal se hýbat. Byl naštěstí velice trpělivý, hýbal se pomalu a kdykoliv jsem řekla, že to bolí, tak se hýbat zase přestal.

Jde mi jen o to, jaký z toho mám pocit… Upřímně, neřekla bych, že jsem si to zrovna užila. Vlastně kdykoliv se chtěl hýbat rychleji, bylo mi to nepříjemné. Chvíli jsem to zkusila vydržet, ale postupně to přešlo k bolesti, tak jsme zase přestali. Navíc jsem měla pocit, že potřebuji na záchod (vím, čím je to způsobené), ale takový pocit zůstane po celou dobu? To je někomu příjemné?

Navíc pokaždé, když ho ze mě vytáhl víc, jsem měla pocit, že se posr. A to mi taky zrovna nepřidalo na vzrušení. (Byla jsem vyčištěná, takže nehoda být nemohla, šlo jen o pocit). A dalších patnáct minut po aktu jsem hrozně prděla… :nevim:

Může to být třeba taky tím, že to bylo prvně a nejsem na to zvyklá? Že si to po několika pokusech začnu užívat?

Moc děkuji za rady!
:potlesk:
  • Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama