Reklama

Anální sex v praxi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.12.17 22:16
Anální sex v praxi

Dobrý večer,
praktikujeme s manželem anální sex, hlavně v době mé menstruace a včera jsem tak uvažovala nad tím, jestli pak není špinavý když se jde po sexu umýt. Nikdy mi nic neřekl. Já se před sexem myju ale nedělám klystýr apod.
Jak to máte vy, co praktikujete tento druh styku? Poslechnu si ráda i nějaké rady.

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.12.17 23:10

Ano
Kdyby se mu to nelíbilo a vadilo mu to tak to nedělá
Lubrikační gel a pomalý začátek
Určitě si oblíbíte vhodné erotické pomůcky i při klasickém sexu.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.12.17 03:16

Včera jsme to dělali a napadlo mě to samý :mrgreen: no je mi blbý se ho na to ptát :oops: taky zrovna nemůžeme páč to mám… klystýr taky nedělám jen běžná sprcha..

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.12.17 07:45

Je to takove stydlive tema, ale zase jsme dospeli a kdyz uz takove veci delame, tak se muzem zeptat.. U byvaleho jsem se snazila zahlednout, jestli neni spinavy, nebyl, alespon, co jsem videla a ted uz me to ani nejak netrapi.. Kdyby nechtel, tak to nedela :mrgreen:

LennyL1
Kecalka 380 příspěvků 18.12.17 13:07

Také občas praktikujeme, ale pouze s klystýrem. Kamarádce se stala velmi nemilá příhoda s milencem u análního sexu, totálně se pos.ala přímo do postele a pak utekla.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.12.17 13:50
@Anonymní píše:
Ano
Kdyby se mu to nelíbilo a vadilo mu to tak to nedělá
Lubrikační gel a pomalý začátek
Určitě si oblíbíte vhodné erotické pomůcky i při klasickém sexu.

jaké například? používáme klasický vibrátor, anální kolík, vibrační kroužek, jinak nic

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.12.17 14:07

Občas si taky takhle užijeme. Ale musím na to mít tu správnou náladu. Klystýr jsem nikdy nepoužila. Ani jsem nikdy neviděla, že by byl ať už bývalý nebo současný partner špinavý. Když se mrknete na obrázek trávicí soustavy, tak tlusté střevo přechází v takovou hladkou trubici - konečník, do které stolice přichází až když potřebuje. Jak se lidově říká - je to za poslední zatáčkou. Pokud nemáte vyloženě průjem, tak konečník nebývá uvnitř nijak výrazně špinavý.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.12.17 16:18
@LennyL1 píše:
Také občas praktikujeme, ale pouze s klystýrem. Kamarádce se stala velmi nemilá příhoda s milencem u análního sexu, totálně se pos.ala přímo do postele a pak utekla.

Chudák. To musí být hrozně nepříjemné. A přesně tohohle se bojím ač vím, že manžel by si to přál zkusit. Chudák mě už 6 let přemlouvá

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.12.17 16:47

Já moc nechápu, že někomu vadí sex při menstruaci, ale do zadku ho klidně strčí :nevim: Proti gustu…

terezka12345
Stálice 66 příspěvků 18.12.17 17:58

Anální sex máme rádi.. a věř tomu, že kdyby byl špinavý - tak by jsi to poznala :lol: Protože by z toho byl tak vykulenej, že by Tě to prostě samotnou praštilo :lol:

Mně se tohle stalo taky, pokaždý AS bez klystýru a byla zrovna noc, všude tma, šla jsem do sprchy a v klidu jsem se sprchovala a říkala jsem si, jak to bylo super.. Akorát partner v ložnici mezitím rozsvítil a zjistil, že jsem po sobě něco zanechala.. :mrgreen: :mrgreen: Chtěla jsem se ve sprše spláchnout studem, ale do teď z toho máme legraci :lol:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Konec „chodské truhly“: Šinkorová bez tuny líčidel vypadala skvěle!

O pořádné překvapení se v deváté řadě StarDance postarala Daniela Šinkorová... číst dále >

Věra Špinarová bude mít svou sochu. Bohužel připomíná úplně někoho jiného

V Ostravě došlo k slavnostnímu odhalení bronzové sochy Věry Špinarové.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >