Anděl, nebo hra mozku s léky

282
8.5.17 18:45

Anděl nebo hra mozku s léky

Ahoj, má za sebou divný„sen“ nedokážu říct, zda se mi to zdálo nebo to byla vidina.
Ve středu jsem prodělala laparoskopickou operaci mimoděložního těhotenství. Všechno bylo strašně rychlé, byla jsem v ohrožení života jelikož jsem krvacela do břicha.
Me těhotenství bylo 6tyden. Abych došla k tomu, co chci říct.

Já říkám, nevim zda to byl sen, vidina nebo kombinace narkózy a opiatu…
Vím jen ze to bylo v ten den operace. Takže, viděla jsem se jak stojím a kolem me se roztírá mlhovina. V dálce stal malý chlapec v bílé košilce a mával mi. Za nim bylo slunce takže jsem mu neviděla do tváře. Slyšela jsem ale dětský smích, takový ten radostný kdyz škádlíte děťátko a ono se směje. Bylo mi v ten moment hezky… Vůbec se z toho nemůžu vzapatovat a přemýšlím jakou spojitost to může mít.
Bud jsem viděla své odcházející „dítě“ nebo jsem byla na dobro hotová z ooiatu které do me rvali po operaci. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3601
8.5.17 18:56
@čikolka píše:
Ahoj, má za sebou divný„sen“ nedokážu říct, zda se mi to zdálo nebo to byla vidina.
Ve středu jsem prodělala laparoskopickou operaci mimoděložního těhotenství. Všechno bylo strašně rychlé, byla jsem v ohrožení života jelikož jsem krvacela do břicha.
Me těhotenství bylo 6tyden. Abych došla k tomu, co chci říct.Já říkám, nevim zda to byl sen, vidina nebo kombinace narkózy a opiatu…
Vím jen ze to bylo v ten den operace. Takže, viděla jsem se jak stojím a kolem me se roztírá mlhovina. V dálce stal malý chlapec v bílé košilce a mával mi. Za nim bylo slunce takže jsem mu neviděla do tváře. Slyšela jsem ale dětský smích, takový ten radostný kdyz škádlíte děťátko a ono se směje. Bylo mi v ten moment hezky… Vůbec se z toho nemůžu vzapatovat a přemýšlím jakou spojitost to může mít.
Bud jsem viděla své odcházející „dítě“ nebo jsem byla na dobro hotová z ooiatu které do me rvali po operaci. :think:

odpovědi asi budou různorodé, já se přikláním k té první možnosti :hug:
Edit: ještě možná dodám, že mám taky zkušenost - taky jsem krvácela pooperačně a jednu chvíli to vypadalo dost špatně, v okamžiku, kdy jsem si uvědomila že tam prostě asi umřu, bylo mi neskutečně hezky

Příspěvek upraven 08.05.17 v 18:58

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1877
8.5.17 18:57

Záleží na tobě, čemu chceš věřit. Polovina lidí ti řekne, že to je narkozáa a druhá, že to bylo tvé dítě, které se loučilo a chtělo ti ukázat, že tak je to správné, je šťastné a ty se nemusíš trápit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
282
8.5.17 19:03

@Rive Mě hrozně zarazilo, jak realisticky jsem to vzala. Mluvila jsem o tom s manželem a ten mi řekl, ze to byl určitě náš chlapeček.
Bylo to fakt zvláštní… 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1877
8.5.17 19:06

@čikolka tak vidíš, opravdu se chtěl rozloučit a ukázat ti, že je všechno v pořádku a nemusíš být smutná, že to takhle dopadlo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
282
8.5.17 19:12

@Rive Sestřička mi po narkoze, kdyz me to vzalo říkala, že to mam brat tak ze miminko bylo stejne nejspíš nemocné ldyz nemelo srdeční akci a aby mu nebylo smutno vzalo si nahoru kousek mě… Strašně mi tahle věta od ni pomohla… :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14653
8.5.17 19:15
@čikolka píše:
Me těhotenství bylo 6tyden. Abych došla k tomu, co chci říct.Já říkám, nevim zda to byl sen, vidina nebo kombinace narkózy a opiatu…
Bud jsem viděla své odcházející „dítě“ nebo jsem byla na dobro hotová z ooiatu které do me rvali po operaci. :think:

Osobně si taky myslím, že to bylo tvoje dítě, které se s tebou přišlo rozloučit. Některým věcem nerozumíme, ale věřím, že jednou to všechno pochopíme. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1877
8.5.17 19:16

@čikolka to je krásné.
Já vím, že se snadno radí a říká, že to tak mělo být, že čas všechno obrousí, ale vy máte štěstí, že jste se mohla s chlapečkem tak krásně rozloučit a viděla jste, že je šťastný a teď určitě chce, ať jste šťastná i vy a brzy se dočkáte miminka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
282
8.5.17 19:20

@Rive Snad ano, předpoklady na úspěšnost máme sice male ale máme.
:hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1877
8.5.17 19:22

@čikolka držím pěsti a přeju hodně šťestí :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
282
8.5.17 19:22

@nostress Bylo to fakt zvláštní, hlavně ten smích… Byl tak krásný. A když jsem se vzbudila, tak jsem sama sebe nachytala že se usmívám

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14653
8.5.17 19:24
@čikolka píše:
@nostress Bylo to fakt zvláštní, hlavně ten smích… Byl tak krásný. A když jsem se vzbudila, tak jsem sama sebe nachytala že se usmívám

Věřím, že máš svého andílka v nebi. Třeba se ti za krátkou dobu vrátí. Moc ti to přeji. :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
282
8.5.17 19:24

@Rive Děkuji,… Kdyz uz se tak v tom plácám. Zdalo se mi před tím než se mi tohle stalo, ze jsem porodila tri děti. Byly to holky, jedna byla.mala a bylo tam číslo 1999 a jméno Viktorie, číslo i jméno bylo velice zřetelné.. Bohužel ale to dítě melo strašně zdeformovanou tvář a celkově ten sen, mela jsem z něj nedobry pocit. Co to muze znamenat? Nejdou mi z hlavy hlavně ty čísla :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
282
8.5.17 19:26

@nostress Ano o svým Andělovi vím, teda zda je můj nebo dcerky to si nejsem jista. Ale to maličké tam urcite z nějakého důvodu je a z nějakého důvodu přišlo dát mi s bohem…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
54030
8.5.17 21:18
@čikolka píše:
@Rive Mě hrozně zarazilo, jak realisticky jsem to vzala. Mluvila jsem o tom s manželem a ten mi řekl, ze to byl určitě náš chlapeček.
Bylo to fakt zvláštní… 8o

dostala jsi dar přímo od Boha ( je jím právě to Slunce, které jsi TAKY viděla ) :srdce: :andel: :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama