Andromeda dr. Kočí pomohl ke zlepšení spg?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
2669
24.9.10 11:53

andromeda dr. Kočí pomohl ke zlepšení spg?

Tak včera jsme byli u KOčího v Praze , manžovi předepsal 1/2 tbl. clostylbegyt + agypurin sr 400 mg 2×d.Měl někdo z Vás uspěch po tété medikaci ?Dal to manžovy na špatný testosteron prý mu ho hodně odebírají bílkoviny a mu se tím pádem tvoří morfologicky špatné spermie a tím pádem i špatně pohyblivé ?
Chtěla bych vědět zda se to aspoň někomu od něho zlepšilo a zda Vám říkal něco podobného .

Díky já jen ,že už včera došly peníze a ty návštěvy u něho nejsou zrovna levné a nevím zda ty peníze nevyhazujeme z okna?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
16
24.9.10 13:36

Ahoj,jedna má kolegyně měla s manželem problém s otěhotněním.Jejímu manželovi lékař naordinoval také Agapurin 400mg.A vím,že do půl roku se jim miminko podařilo.Agapurin by měl zlepšovat průchod spermiím a zrychlovat je.Tak vám držím pěstičky.Papa

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Mellanie
26.9.10 08:22

Nepalko ahoj..
Slyšela sem o clostilu,že se dává..dokoncve otom byla i nějaká studie. :think:
Agapurin to neznám.

A kolik pak stála ta návštěva u něho opravdu těch 1500 až 3000?a to vám předepsal na základě čeho?měli jste sebou vysledky nebo si vše dělal sám?
děkuji.

• Citovat
  • Nahlásit
821
26.9.10 18:42

Ahoj Nepalko, vlastní zkušenost nemám, manžel se tam teprve chystá. Můžu se zeptat, jak to vychází finančně a jak budete dál pokračovat? Čeká vás pak nějaká kontrola a posouzení, jestli léky pomohly? Četla jsem nějaké dikuze o MUDr. Kočím a chválili si ho, ale podrobnější informace nemám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2669
26.9.10 20:31

První návštěva stála 3 tis. za měcíc má přijet na kontrolu a platit by měl 1500 kč. Takže ten Dr. si za 1 hodku příjde i na 6 tis. starej nadával tak jsem mu řekla ,že si prostě udělal špatnou vysokou školu.
Zítra budu vědět více kolik bude stát kontrola.

Jo mandarinko napis mu email a poptej se on mi psal ,že když jedeme z takové dálky tak ať mu obvodák udělá širší hormonální profil než v Caru jinak mu tam bude brát odběry a je škoda to oddálit o nějaký ten měsíc. Ať vezme výsledky všech SPG. napiš mu co máte za vyšetření .
Manža má prý nedostatek testosteronu a pod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
27.9.10 20:00

proc davate tolik penez za neco, co vam udelaji v kazdem CARu zadarmo? na zlepseni kvality spermii funguje i 3-mesicni kura Carnitarginu, vitam. Centrum A-Železo a Tribulus terestris. na zanety pomaha i wobenzym. rozhodne jsou to lip investovane penize

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2669
27.9.10 22:14

veverko jsi tu nová tak nemáš o určotých věcech ani ponětí Manža bere vitamíny více jak rok a půl na záněty wobenzym ,ale nic se nezlepšilo. Takže toto je poslední pokus jak to nějak zlepšit . Jeho urolog ho jen a pouze sledovat ,ale nikdy řádně neléčil. Jedině dr- Kočí říkal ,že má kalcifikaci cevý zasobující a pod. V Caru to stojí za prd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
821
28.9.10 07:46

Verko,nevím, jaké máš zkušenosti, ale v CARU udělají základní vyšetření a pak ti řeknou, příčina neznámá, prostě vymíráme. Tohle fakt slyšet nepotřebujeme. Po roce a půl nevíme příčinu ani jestli se to dá nějak ovlivnit či zlepšit. Po dvou letech snažení a dvou neúspěšných IVF člověk dá vše za to, aby aspoň zjistil, proč to tak je a jestli má vůbec cenu vyhazovat peníze za IVF.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
esther03
2.10.10 08:21

Verka, asi nemas dostatok skusenosti a informacii ohladne zlepsovania spg. Pri tazkych formach oligoastenoteratospermie ti vitaminy velmi nepomozu, kedze pravdepoodbne pricina nie je v nedostatku vitaminov, ale napriklad v genetike, prekonanom mumpse, varikokele ci protilatkach. A kedze ti v Car ani u urologa nepovedia preco je spg zly (ani to nevedia, lebo sa na to nespecializuju), tak kazda, ktorej sa to tyka, hlada vsetky dostupne moznosti. Rozhodne to nie su vyhodene peniaze, skor naopak. Odhalenie priciny ti ich dost usetri.

• Citovat
  • Nahlásit
17327
4.10.10 11:15

Tak já nemám přímo zkušenosti s dr. Kočím. Jen jsem mu psala, protože se mi nezdál v pořádku postup CARu ve Zlíně přístup Dr. Kočího mě velmi překvapil - v pozitivním smyslu slova.
Chceme zkusit ještě andrologii v Brně na Obilňáku a když nebudeme vidět výsledek tak zkusíme dr. Kočího. Muž má diagnozu azoospermie, genetiku má úplně v pořádku - bez jediné chybičky, „rychlovyštření“ na urologii UTZ bez nálezu, HP nedělali…
Jinak genetik nám radil sice vitamíny, ale úplně jinak. Sice tomu moc nevěřím, ale zkusit se má všechno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2669
4.10.10 11:45

strsim na andrologii na ObilŇáku manža chodil rok a půl ten ho pouze sledoval neléčil tak být Vámi raději běžte ke Kočímu hned. Mu v andrologické poradně udělali jen mini hormonální profil pak spedoval SPG , nejdříve trdil ,že má varikokélu ta se po 4 měsících vyvrátila . Genetiku má můj taky v pořádku . Snad v dětství prodělal přiušnice ,ale nevíme to na 100 %. Asi půjdete k dr. NUsirovy nebo Tamiqlil či tak nějak . Dle mého je to ztáta času je lepší jít za odborníkem i když je drahý.

Také jsem zjistila ,že jsme neměli jít na minulou IUI nebot manžel měl v ejakulátu stafylokoka ,kterého tam možná mám někde taky nebo mohl opět udělat neprůchodnost vejcovodů. takže ani takhle důležitou informaci si tam nevyměnili.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17327
4.10.10 12:08

nepalko tak to jsi mě překvapila… Když jsem mluvila s tím genetikem, tak říkal, že to máme zkusit, že se nemáme nechat hned zahnat na operaci (M/T), že by příp. operaace provedená bez kompletní diagnozy mohla znamenta problémy v budoucnosti při získávání spermijek…
V každým případě pokud bychom tam šli tak jsem chtěla přímo k dr. Crhovi…
Tak uvidím. V podstatě uvažujeme o FN v Brně nebo v Olomouci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
821
4.10.10 13:18

Ahoj Strsim, taky máme za sebou andrologii na Obi, manžel prodělal několik vyšetření, závěr byl příčina neznámá. Manžel má těžkou OATZ a právě ho objednávám ke Kočímu. Na Obi sice provedli všemožná vyšetření, to jim nemůžu upřít, vyvrátili všemožné příčiny, ale žádná léčba nenásledovala. Prostě neví, co s tím. Dr. Crha je sice kapacita v CARu, ale ne androlog, andrologové jsou tam dva, jak psala Nepalka, oba cizinci, střídají se tam a celkově to na mě nepůsobilo moc dobře. Proč zrovna Obi? Nechceš zkusit Reprofit? Androloga tam určitě budou mít taky, ale u toho už jsme nebyli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17327
4.10.10 13:34

Chci zkusit jiné centrum než soukromé. Ze Zlína utíkáme, protože mám pocit, že spíš než o zjištění PROČ jim jde o to vytřískat z nás peníze. A to se mi nelíbí. Já jsem zřejmě v pořádku, přesto měl doktor utkvělou představu, že mě může léčit a dopadlo to tak, že mi tenhle měsíc totálně rozhodil nějakýma pitomýma pilulkama cyklus. Navíc jsem na netu četla, že azoospg může být způsobena překážkou, genetiky (vyvráceno), prodělanýma zánětama, variokekou apod. a krom toho taky hormonální nerovnováhou. Jenomže dr. v caru nám řekl, že manžel vypadá normálně a tudíž u něj není nutné HP dělat. To mi samozřejmě nedalo - HP jsem si vydupala (zatím nemáme výsledky). Pak jsem psala dotaz Kočímu a ten mi moje domněnky potvrdil - posílala jsem mu taky výsledky genetiky a spg. Tak mi potvrdil, že by to chtěla HP a případně dál řešit léčbu…
Proto chci zkusit státní zařízení, kde nejsou doktoři motivováni penězmi vybranými od pacientů. Pokud uvidím, že to nemá smysl, tak se objednáváme ke Kočímu. Problém je, že Praha pro nás znamená den dovolené, které je u manžela docela problematická a často se stává, že mu šéf přeplánuje denní programy a hold potom nedává věci, které měl rozřešené jinde. Proto chceme z počátku zkusit jednu nebo druhou fakultku. Jsem v kontaktu s dvěma holčinama - mají stejnou diagnozu jako my a ze Zlína taky utekly… Jim se ale nejedná o to, zjistit příčinu ale mít dítko. My bychom rádi věděli proč…
Jinak už je mi jedno jestli budu mít dítě ve 30 nebo v 31 - stejně to přirozeně nepůjde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
821
4.10.10 13:58

Strsim, uvažuješ stejně jako já, taky jsem nechtěla do soukromého zařízení, ale do státního, proto jsem šla na 1. IVF na Obi. Dneska toho lituju, zkazili mi pokus. Ale každej má na to jinej názor, jsou holky, který jsou tam spokojený. Prosím tě, můžeš mi vysvětlit, jak jsi psala, že ti genetik řekl, že má manžel zkusit vitamíny? Jaké vitamíny, můžeš napsat víc, prosím?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat