Reklama

Andulka, která řve po tmě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Papoušek9
Nováček 5 příspěvků 26.01.18 20:47
andulka, která řve po tmě

Nastala mi doma taková nepříjemná situace. Mám už 5 let andulku, která vždycky řvala jenom přes den a v noci nebo ve tmě, když se přikryla, byla ticho. Poslední dobou (asi 2 měsíce) řve i když má večer zhasnuté a všichni spí. Nikdy se mi to nestalo a nemůžu přijít na to co se děje. Jestli někdo víte, jak tohle zarazit, prosím poraďte. Děkuji. :( :nevim:

Reklama

Reakce:

Limi123
Závislačka 3298 příspěvků 26.01.18 21:12

Rekla bych, ze je nemocna a neco ji boli. Jinak si to neumim vysvetlit. Meli jsme andulek celkem hodne a po tme zadna z nich v noci nervala.

Lalelale
Ukecaná baba ;) 2136 příspěvků 26.01.18 21:17

@Papoušek9 u andulek je naopak doporučováno jim zakrýt klec plátnem, když jsou hlučné a člověk potřebuje, aby byly potichu. Žádná z mých andulek nekřičela po tmě, vždy jen přes den. Přidávám se k tomu, že ji může něco bolet. Zavolala bych veterináři a poptala se.

Uživatel je onlineshadowbabe
Zasloužilá kecalka 561 příspěvků 29.01.18 20:02

Doma jsme meli hodne andulek, ted mam rodinu svou a mame andulky dve, pred noc jsou potichu, take se priklonim k nazoru holek vyse. Zkus veterinu, budu drzet palce, at je pipina v poradku :hug:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Prsten ve vagině, zvracení nebo zbořený dům. Tyto žádosti o ruku se moc nepovedly

Žádost o ruku je sakra důležitá věc. Někdo to provede klasicky, moc se s tím... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >