Anémie - hrozné bolesti hlavy, co Vám pomohlo?

Anonymní
30.6.20 09:34

Anémie - hrozné bolesti hlavy, co Vám pomohlo?

Zdravím
Už asi 2 týdny mě každé ráno co se vzbudím bolí hlava. Někdy je to migréna a někdy cítím takový tlak v čele, trvá to celý den.. Brala jsem ibalgin ale nechci už do sebe cpát tyhle srajdy.
Každý rok to začne takhle na léto, od mala trpím anémií.
Když jsem dnes volala doktorce, jen mi řekla že mi předepíše algifen a když jsem se zeptala jestli to může být kvůli anémii tak mi řekla že to určitě ne, že to nemám tak hrozné. Řekla jsem ji že se cítím i hrozně unaveně a na to se jen zeptala jestli pracuju. Když jsem řekla že ne že jsem na mateřské tak ani nic neřekla.
Kdysi mi na to dávala silné tabletky železa.
Nevíte prosím někdo které by mi pomohly, už jsem z toho otrávená. Přes den jsem neschopná fungovat, jsem slabá, do toho ty bolesti hlavy..

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

444
30.6.20 10:09

Tak zkus pro začátek to železo třeba formou sirupu. V Dr. Max mají třeba IronFruit asi za 200,– Kč.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
385
30.6.20 10:12

Léčila jsem se s anémií, bolesti hlavy nebyly. Hele ten ibalgin na zobání, to nebude tak růžové pro tvé tělo. A máš silnější antikoncepci, nebo jak to řešíš?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
626
30.6.20 10:14

Tak to je téma přímo pro mě. Taky trpím celoživotně anémií, řešila jsem to vlastně jen v těhotenství, kdy mě zároveň začala strašně bolet hlava. Od té doby beru pořád železo, ale hlava mě bolet nepřestala. Zrovna včera večer me rozbolela a furt mě bolí. Ono to taky může být od krční páteře..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.6.20 10:50

@spinkánek antikoncepci neberu, dělalo to ještě větší neplechu :(
Minulý rok mi doktorka předepsala železo, kvůli nedostatku červených krvinek. To mi bylo úplně stejně jako teď, únava, mdloby v tom teplu venku, bolesti hlavy.. taky mě napadlo že by to byla alergie na pyl nebo tak?

• Nahlásit
  • Citovat
2350
30.6.20 11:19

Tak asi by bylo nejlepší udělat krevní obraz a případně hladinu ferritinu a zjistit zda vůbec anemii máš a zda ta anemie je z nedostatku železa. A určitě může anemie udělat bolesti hlavy, únavu nevýkonnost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3265
30.6.20 13:01

Ja mela anemii uz od detstvi, ale nesnesla jsem leky na predpis kvuli problemum se žaludkem. Pak mi doktor doporucil Floradix. Zacala jsem to brat 2× denne. Je to prirodni. A po trech mesicich jsem nedavno byla na krvi a poprve v zivote nemam anemii :D Takze urcite doporucuju. A jinak tvuj stav by mel resit lekar pripadne imunolog, pokud se obvodni k nicemu nema..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama