Anémie z neustálého krvácení

Anonymní
25.5.21 00:19

Anémie z neustálého krvácení

Ahoj, potřebovala bych vědět jestli se tu nenajde někdo, kdo má, měl nebo zná někoho s podobnými problémy jako mám já… Doktoři v Mladé Boleslavi už si semnou asi neví rady…
Začátkem března jsem bohužel samovolně potratila. Revize nebyla třeba. Zhruba měsíc potom jsem buď špinila nebo slabě krvácela, to pak přestalo asi na 13 dní.
No a náhle přišlo hodně silné krvácení. Tak silné, že když jsem sedla na wc letěly ze mě proudy krve a pak už i velké sraženiny. Doma jsem začala omdlévat a byla jsem bílá jak stěna. Tak okamžitě na pohotovost, tam si mě nechali přes noc na kapačce, ale další den se to opakovalo znovu. To už mi nasadili Norethisteron (na zastavení děložního krvácení) a železo. Stejně ale krvácím dál.
O 4 dny později se na pohotovosti ocitám znovu, poslala mě moje gynekoložka. To už mi z krve zjistili že mám hemoglobin 66g (normálně má být 120-156g) no a tím pádem těžkou anémii. Dostala jsem 2 transfuze a nasadili mi antibiotika, že mám nejspíš nějaký zánět v děloze. Včera mě sice propustili, ale já stejně krvácím dál, už ne tak silně, ale stejně furt :,( už vážně nevím co mám dělat… Bojím se že to přijde znovu… Bojím se že už nikdy nebudu moct otěhotnět… Prosím o jakékoliv rady, příběhy… Cokoliv, vážně už nevím co mám dělat :,( :,( :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
25.5.21 01:40

Ahoj, ja prezivam nieco podobne mala som potrat bez revize, potom mesiac krvacanie, trochu pauza, potom prisli silne mesicky so zrazeninami, trvali 10 dni sla som ma sono na gynek.,dali mi noretisteron, 5 dni ho beriem a stale krvacam..malo to krvacanie zastavit a nic to nezabralo. neviem este ho doberiem, ale tiez mam strach.

• Citovat
  • Nahlásit
Modrásek modrý
25.5.21 05:40

Nevím, kde jsi byla na pohotovosti a kde jsi byla hospitalizovana, ale s tímto problémem bych šla ideálně do větší nemocnice, fakultní.. Dle mého názoru to chce pořádně vyšetření, ultrazvuk, případně kouknout do dělohy… Důkladně dovysetrit. Držím palce

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
25.5.21 15:17

A jak dlouho ten Norethisteron užíváš? Já dneska 10 den a ještě 3 dny ho mám brát, ale to už stejně nepomůže, když po vysazení má krvácení přijít znovu :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
25.5.21 15:22

@Modrásek modrý právě že v Mladé Boleslavi, Klaudiánova nemocnice. Jiná pohotovost poblíž není a jak píšeš někam jinam. Já už sem právě vůbec nechci, protože ze zkušeností ostatních tady akorát lidi posílají do hrobu než aby je léčili… :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26.5.21 00:53
:srdce:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.5.21 00:58
@Anonymní píše:
A jak dlouho ten Norethisteron užíváš? Já dneska 10 den a ještě 3 dny ho mám brát, ale to už stejně nepomůže, když po vysazení má krvácení přijít znovu :zed:

6 den, ale sem i po nem totalne rozhozena psychicky, ale dnes uz jenom spineni. Asi ho zitra vysadim.

• Citovat
  • Nahlásit
30.5.21 12:12

Tak pro velký úspěch jsem v pátek dostala ještě navíc Ergotamin a že by to mělo krvácení zastavit úplně. No nevim včera jsem se zase rozkrvácela mnohem víc i se sraženinami.. tak už jsem se bála, že pojedeme znova na pohotovost, no ale dneska se to zase trošku zklidnilo tak uvidím zítra… Navíc mi sestra na gyn. když jsem ji volala v pátek ukončila neschopenku takže bych dnes měla jít na noční.. ale na to se vůbec teda necítím :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat