Angel sound 21 TT - pohyby a srdce

Anonymní
18.8.21 09:15

Angel sound 21 TT - pohyby a srdce

Zdravím, mám dotaz ohledně slyšitelnosti :srdce: miminka v 21tt. Přijde mi, že poslední týden slyším srdíčko jakoby hodně z povzdálí - mohlo by to být tím, že je mimčo natočené směrem dovnitř? Slyším tepání, ale už ne ten typický hlasitý dusot koní. 8o a další dotaz - ba naopak přes Angel sound slyším šplouchání a převalování v plodovce. Pohyby teď cítím dva dny taky méně, ale v Angel sound slyším právě výše zmíněné. Když víc přitlačím, cítím to pohnutí i v břiše. To by tedy mělo být snad všechno v pořádku, nepletu se? :nevim: Kontrolu mám zítra, tak jsem napjatá. :zed: Děkuju za reakce.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
626
18.8.21 09:24

No mně když se prcek přetočil, tak to srdce bylo slyšet taky z povzdálí a hůř se hledalo. Placentu jsem měla na přední straně a ta to dokázala dost utlumit. Šplouchání jsem taky slyšela a přitom pohyb byl slabý nebo vůbec - jak nohama kope k páteři nebo rukama tam šmrdlá, tak ty pohyby nejsou vůbec cítit, jen slyšet přes AS.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53
18.8.21 19:42

Proto bych to nemohla pouzivat, pri kazde “odmlce” nebi zmene bych vysilovala :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat