Angelsound a zvuky miminka v bříšku

2483
3.6.16 17:56

Angelsound a zvuky miminka v bříšku

:mavam: maminky mela bych otazku ;: :think:
Podle ms jsem v 12tt :srdce: podle ztz skoro o tyden starsi, mam doma angelsounds srdicko slysime krasne.
Uz sem tu hazela odkazy, jestli to je ono:)
Ale dnes jsem slysela ruzne zvuky tam, kde bylo srdicko takove bublani jako by nekdo skakal ve vode 8o nebo spis pod vodou, jak ponořite, hlavu do vany a slysite takove vsekijake zvuky.
Nekdy je to fakt, ze rana nekdy mene, ale asi je kravina abych slysela ve tretim mesici mimi, ze? :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1851
3.6.16 17:59

@sukynecka01 Já to slyším takhle také už od třetího měsíce a teď jsem 20tt a to je kolikrát divočina. Mají ještě spoustu prostoru, proto i srdíčko je pokaždé jinde, ale je to úžasný poslech :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4922
3.6.16 18:02

Ahojky :) Já Ti teda neporadím, ale chtěla jsem ti poblahopřát. Loni jsi s námi byla ve skupince a nakonec to nevyšlo. Často jsem na Tebe myslela, tak jsem ráda, že se zase zadařilo :hug: :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18226
3.6.16 18:18

No jasně, že to budou nejspíš pohyby. Já si takhle potvrdila, že šimrání, co cítím jsou pohyby ve 14+ něco (což je brzy). Vždycky, když mimčo zaplavalo, slyšela jsem to. Samozřejmě se v břiše ozývá ještě spoustu jiných věcí - tvoje tepny, trávení a pod
V pozdějších měsících to do ucha pěkně bolí, když se mimčo trefí na angelsounds

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.6.16 18:26

Ahoj, ja taky posloucham od nejakeho 12tt, ale to co popisujes tam neslysim. Jsem 18tt a krom srdicka slysim treba tepny, ruzne bublani (streva atd) ale pohyby jsem neslysela a doted ani necitila :) ale uz se na ne moc tesim.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2483
3.6.16 19:34

@Karolina snažilka
Ja slysim takove jako by narazy jak mate pod vodou a boucnete ve vane treba no neceho, takove bubliny a bouchani

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2483
3.6.16 19:36

@vertunka je ahoj ja uz ani nevim :) v jake
Jojo mela jssem zt prázdný vak :( ale ted klepu zatim je nam krasne 12+ jen me ted ceka biospie cipku :think: 13.6
A 8.6 si jdu pro prukazku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2483
3.6.16 19:38

@Nainuva no by me zajimalp cp to je
Jak si lehne clovek do vany ponori hlavu a treba bouche nohou do vany takove narazy, jako proste zblunkani hehe no by me zajimalo :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2483
3.6.16 19:39

@Adrienka :hug: jojo proste neco slysim narazy ve vode :lol: nejake možná streva :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
171
22.2.17 16:46

Ahoj holky, snad mi tady ještě některá z vás odpoví :) Jsem v 19tt a srdíčko nacházím hned, ale dneska jsem tam slyšela, něco jako vzdychání a vedle toho srdíčko. Nevíte co to může být? :-) Děkuju :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.4.17 13:52

@miminko22 Ahoj ;) jsem 25tt aaaa neco podobneho slysim sem tam taky, ale co to je netusim :zed: ty si to nahodou jeste nezjistila? :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.11.18 20:43

Angelsounds v 25.tt

Ahoj holky, prosím, poraďte ???? Jsem 25.tt, pořídila jsem Angelsounds a mám problém. Mimčo cítím, protože kope jako blázen, obvykle když jsem v klidu ???? Zkusila jsem dnes Angelsounds a po napojení na telefon mi na té křivce vypadává srdíčko.. Je možné, ze je mimco jen nějak otočené?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48557
16.11.18 22:01

@Daniela_d94 můžu tě uklidnit že já dokonce ve druhém těhotenství okolo 25tt srdce po celedopolednim hledání vůbec nenašla. do té doby sem hodím nasla hned..vždy..takže sem letěla do nemocnice že přestalo tlouct srdíčko..to sem vyvolala takovou paniku :oops: najednou sem letěla a nade mnou hned dva doktoři..já mrtvá strachy a dítě v pohodě :lol:.prý se někam odkutalelo..nevím kam..ale žilo a dnes mu je 6

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.11.18 07:27

@Kamča.dalmatinka Děkuji :)
Já si prave pořídila angelsounds pro případ, že by se malýmu nechtělo kopat :think: No myslím že ho radši vždycky prošťouchnu a pošlu mu tam něco sladkého :lol:
Nakonec se mi to včera podařilo! Minutu jsem měla krásnou křivku na telefonu,, pak do toho kopnul, cítila jsem jak se někam otočil a mamo víš co mi můžeš :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama