Angelsound, jaké máte zkušenosti?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
denkat
Kecalka 489 příspěvků 06.03.19 10:29
Angelsound - zkušenosti?

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat těch z vás, které si koupily angelsound… Který jste si koupily a kde? Byly jste s ním spokojené a kdy cca jste začaly slyšet přes tento přístroj srdíčko?
Chtěla bych si ho také koupit, ale nevím který, nevím jestli mám investovat do dražšího nebo vzít klidně levnější :think: díky moc za rady :palec:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Anitramm
Ukecaná baba ;) 1274 příspěvků 06.03.19 10:34

Kupovala jsem si tenhle:

https://m.alza.cz/…d4831466.htm?…

Rozhodla jsem se pro koupi po předchozí zkušenosti se ZT. V návodu se píše, že je srdíčko slyšet někdy od 16.týdne, už ale někdy cca ve 12.týdnu jsem ho slyšela krásně. Zezačátku mi chvilku třeba trvalo, než jsem ho našla, pak už jsem ale věděla a našla během par vteřin. Určitě me to vždycky uklidnilo, než jsem začala cítit první pohyby. :palec:

chs.jasmin
Echt Kelišová 9044 příspěvků 06.03.19 10:39
@denkat píše:
Ahoj holky, chtěla bych se zeptat těch z vás, které si koupily angelsound… Který jste si koupily a kde? Byly jste s ním spokojené a kdy cca jste začaly slyšet přes tento přístroj srdíčko?
Chtěla bych si ho také koupit, ale nevím který, nevím jestli mám investovat do dražšího nebo vzít klidně levnější :think: díky moc za rady :palec:

Ahoj,

koupila jsem si na bazárku v 7tt a v 12tt prodala. Nic jsem neslyšela a byla jsem z toho hodně nervozní. Paní předemnou tvrdila, že slyšela a paní co si ho ode mne kupovala nevím :mrgreen:

Druhé těhotenství jsem si ho už nepořizovala a věřila jsem svému tělu :palec:

Kriss Tina
Echt Kelišová 9381 příspěvků 06.03.19 10:41

@chs.jasmin to bude tím že do 12tt většinou nic slyšet není :D já ho chtěla, ale než sem se ke koupi dostala cítila sem pohyby a to už by pak byly vyhozené peníze :mrgreen:

Uživatel je onlineAduš8
Závislačka 4120 příspěvků 06.03.19 10:43

V prvním těhotenství jsem o něm vůbec nevěděla a teď v druhém pořizovat nebudu, i kdybych srdíčko slyšela, může nastat tisíc jiných věcí a klidnější bych stejně nebyla :nevim:

Kukacka123
Závislačka 3338 příspěvků 06.03.19 10:49

Ja prodelala ZT a manzel mi ho koupil pro klid. Nenasli jsme srdicko ani v 15tt :mrgreen: gynekolozka se mi smala, ze je to brzy a mam placentu vpredu, ze je to tezke najit. Ja rim nechtela jezdit po brise dlouho, tak jsem se na to vyprdla. Pak jsem to zkusila v 17tt a manzel prikozil na bricho a slyseli jsme hned. V 18tt jsem uz citila pohyby uz sem tam, tak to jsem pouzila asi 2× (vzdy jednou za tyden) a pak jsem uz citila krasne pohyby, tak jsem na to kaslala. Jooo a vlastne jednou jsme davali pak poslechnout rodicum nekdy kolem 30tt :)

Takze kdyz nenajdes, hned se nenervi ;)

Virgina123
Závislačka 3131 příspěvků 06.03.19 10:50

Před deseti lety jsem o tom taky nevedela, ale byla jsem mladší a nic moc neřešila. Teď mám pujceny od kamarádky, jsem v 17 tt a poslouchám dvakrát týdně. Už je to krásně slyšet a myslím, že to uklidni, když jsou kontroly po měsíci.
Myslím že to bude dobré i v době, kdy bude mimi kopat, ale třeba ho nějaký den neucitim.
Btw manžel se na to vždycky těší :mrgreen:

Verunka_17
Ukecaná baba ;) 1689 příspěvků 06.03.19 10:52

Já koupila a je se mnou už 3 těhotenství. Srdíčko jsem slyšela od toho 12tt a u předchozích děti jsem používala skoro až do porodu raz za čas. Byly málo aktivní a někdy jsem je necítila. Teď jsem ho potřebovala do nějakého 18tt a od té doby je dítko až moc aktivní. Mě to hodně uklidňovalo, když jsem slyšela srdíčko.

lachtanice86
Echt Kelišová 7606 příspěvků 06.03.19 11:05

Prodělala jsem potraty i zt tak jsem si ho koupila. Slyšela jsem od 10tt. Poslouchala jsem někdy do 23tt než jsem začala cítit pohyby. A kupovala jsem na bazaru

Maui52
Ukecaná baba ;) 1666 příspěvků 06.03.19 11:12

Ja ho mela kvůli předchozímu potratu, používala jsem ho od 14.tydne až so konce, protože jsem mela miminkó které se často vůbec nehybalo. Na kontrole v porodnici (kam jsem jezdila kvuli absenci pohybu od 30. Tydne) bylo vždy vše v pořádku, ale jako prvni kontrolovali srdíčko. Tak abych tam nejezdili vyplasena, zkontrolovala jsem si ho rovnou doma

Kaci89
Zasloužilá kecalka 521 příspěvků 06.03.19 11:41

Ja ho objednavala z pilulky.cz a slysela jsem tak v tom 15tt

Uživatel je onlinedebra.morgan
Echt Kelišová 7550 příspěvků 06.03.19 11:50

nekupovala bych, kdyz pominu, ze s tim nesouhlasim, tak dle statik az 80% zen neslysi dite, ale sebe. ale jestli ti to neva a potrebujes uklidnit, tak si ho kup. ;)

Bubla_Bučková
Kelišová 5876 příspěvků 06.03.19 12:13

Půjčovala jsem si ho v půjčovně dětských potřeb asi za 300 ,bylo to po 20 týdnu a zatímco „všechny“ trpěly bolesti, jak je dítě kopalo ve dne v noci, tak já nic! Za 14 dní začali pohyby a už nebyl potřeba. Poslechla jsem asi 4× 15 vteřin a to uklidnění bylo k nezaplacení :andel:

Kukacka123
Závislačka 3338 příspěvků 06.03.19 12:48

@debra.morgan to je blbost, to poznas, zda jsi to ty nebo dite ;) kde jsi na to prisla? :mrgreen: dite ma uplne jinou rychlost toho srdicka…staci mrknout na youtube a porovnat a nebo si poslechnout nekde sebe mimo bricho :mrgreen:

Uživatel je onlinedebra.morgan
Echt Kelišová 7550 příspěvků 06.03.19 12:50
@Kukacka123 píše:
@debra.morgan to je blbost, to poznas, zda jsi to ty nebo dite ;) kde jsi na to prisla? :mrgreen: dite ma uplne jinou rychlost toho srdicka…staci mrknout na youtube a porovnat a nebo si poslechnout nekde sebe mimo bricho :mrgreen:

ja za to nemuzu, ja tu statistiku nedelala, schvalne jestli ji jeste nekde najdu… ale asi bude v propadlisti fb :think: zensky jsou naivni, hlavne kdyz slysi mimiska. ale co slysi je jim kolikrat fuk.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama