Angelsounds - kolik tepů za minutu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Verunka158
Zasloužilá kecalka 575 příspěvků 10.11.14 11:49
Angelsounds-kolik tepů za minutu ?

Ahoj holky, používám přístroj angelsounds, jsem v 19 týdnu, a ještě necítím kopání, tak se vždy ujištuju tímto přístrojem. Včera jsme to s přítelem zkoušeli poslouchat, srdíčko jsme našli, a když jsem zkoušela počítat kolik tepů za minutu udělá, tak mi to vycházelo jen kolem 70.. To samé jsem potom slyšela na druhé straně bříška. Používám to od 13 týdne, a slyším to pořád stejně, jen se znepokojuju, že to nebije tak rychle, jak ostatním co jsem se dívala na internetu. Ale ve 12 týdnu jsem byla v Brně, a miminku bilo srdíčko 140/160 tepů za minutu tak jak má. Tak nevím, jestli je to tím, že na tom na bříšku vůbec netlačím, nebo jen špatně poslouchám. Tak chci slyšet vaše názory, jaké máte? Ve čtvrtek jdu k doktorovi, ale potřebovala bych se s spíš uklidnit. Děkuju za všechny názory :kytka:

Nejnovější recenze z kategorie Chůvičky a monitory dechu

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Ondrášovka.N
Závislačka 4982 příspěvků 10.11.14 11:51

Jestli náhodou nechytáš svůj tep :)

plzenacka
Ukecaná baba ;) 1298 příspěvků 10.11.14 11:52

@Verunka158 Chytáš spíš asi sebe, zkus si poslechnout své srdce a svůj tep a pak hledej mimi. Poznáš, že to zní jinak.

Verunka158
Zasloužilá kecalka 575 příspěvků 10.11.14 11:54

Ale že bych celou dobu co poslouchám nenašla to správné srdíčko? Slyším to vždy dole na bříšku.

Mona2010
Zasloužilá kecalka 941 příspěvků 10.11.14 11:56

Tak to slyšíš určitě svůj tep. Snad poznáš svůj tep i podle toho jak ti bije srdce, tak slyším odezvy v přístroji. Jezdi po břichu, není potřeba tlačit, já vždycky malého prvně vyhledám podle kopanců a pak slyším srdíčko, ale jelikož se tam točí jak vrtulka, tak to slyším chvilku a pak zase musím hledat. Jindy jak spinká, tak držím přístroj na jednom místě a v pohodě poslouchám. :dance:

JulieJulie
Kelišová 6212 příspěvků 10.11.14 12:00

Kol toho 13tt jde to srdíčko miminka slyšet nad stydkou kostí, je to hodně nízko, já jsem teď kol 23tt a slyším srdíčko trošku výš nad stydkou kostí…těch 70 tepů budeš určitě Ty…

martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 10.11.14 12:00

@Verunka158 to chytáš sebe, né mimčo. to by nemělo klesnout pod 110 tepů za minutu.

zupe
Ukecaná baba ;) 1663 příspěvků 10.11.14 12:01

To je Tvuj tep, resp. tepny. Stejny zvuk jen rychlejsi (cca 150 tepu) je pupecnik (prutok krve jim) a pak to, jak vsichni rikaji, ze tozni jak bezici kione, to je primo srdicko, tep tez cca kolem 150.

Verunka158
Zasloužilá kecalka 575 příspěvků 10.11.14 12:01
@Mona2010 píše:
Tak to slyšíš určitě svůj tep. Snad poznáš svůj tep i podle toho jak ti bije srdce, tak slyším odezvy v přístroji. Jezdi po břichu, není potřeba tlačit, já vždycky malého prvně vyhledám podle kopanců a pak slyším srdíčko, ale jelikož se tam točí jak vrtulka, tak to slyším chvilku a pak zase musím hledat. Jindy jak spinká, tak držím přístroj na jednom místě a v pohodě poslouchám. :dance:

Já teda nevím, ale od toho 13 týdne najdu vždycky jen toto co popisuju. Já právě ty kopance ještě necítím, tak proto sem chtěla poslouchat, ale teď se bojím, protože co jsem skoušela poslouchat ostatní na youtube, tak to měli úplně jiné, a rychlé. Tak se mi nezdá že bych od 13 týdne nedokazala najít to správné tlučení.

Verunka158
Zasloužilá kecalka 575 příspěvků 10.11.14 12:07

Je to divné, tak asi špatně hledám, a vždy když jsem si myslela, že je to ono, tak jsem to neřešila. Ale nejde mi do hlavy že bych od 13 týdne, a to poslochám každý den, neslyšela to srdíčko nikdy, ale vždycky jen svůj tep..

JulieJulie
Kelišová 6212 příspěvků 10.11.14 12:07

@Verunka158 pokud sis myslela, že je to tep miminka, tak Tě to moc nenutilo hledat jiný tep ;)…v klidu si lehni, pořádně namazej pupek a dej se do hledání, projeď celou spodní část břicha, v klidu a určitě na ten rychlejší tep narazíš ;).

JulieJulie
Kelišová 6212 příspěvků 10.11.14 12:09

@Verunka158 zpočátku mi i pomáhalo, že jsem jednu ruku měla na angelsounds a druhou na tepně na krku :D, tam jsem cítila jak tluču já a dle toho jsem věděla, že mám hledat něco rychlejšího ;).

Mona2010
Zasloužilá kecalka 941 příspěvků 10.11.14 12:10
@Verunka158 píše:
Já teda nevím, ale od toho 13 týdne najdu vždycky jen toto co popisuju. Já právě ty kopance ještě necítím, tak proto sem chtěla poslouchat, ale teď se bojím, protože co jsem skoušela poslouchat ostatní na youtube, tak to měli úplně jiné, a rychlé. Tak se mi nezdá že bych od 13 týdne nedokazala najít to správné tlučení.

Tak jedině být opravdu trpělivá a jezdit po břichu a hledat. :nevim: To je asi jediné, co ti můžu poradit. :mavam:

no já taky pohyby ještě necítím, ale když slyším srdíčko, tak právě takové jiné zvuky jsou ty kopance
@Verunka158 píše:
Hřiběnka
Extra třída :D 14033 příspěvků 10.11.14 12:17

Určitě tvůj tep ;) Hledej hned nad stydkou kostí, chce to cvik to najít ;)

Verunka158
Zasloužilá kecalka 575 příspěvků 10.11.14 12:24

Holky, tak jsem poslechla a lehla si pořádně promazala bříško, a zkoušela hledat, napřed sem zase našla to co vždycky, a potom na stydkou kostí, rychlý cval :mrgreen:, takže celou dobu, sem si myslela že je to ten můj tep, a nenapadlo mě, že to není ono, tak jsem to ani nehledala. Takže Vám mooc všem děkuji, kdyby jste mi to tu nevypsali, tak nevím pořád nic :nevim: dííky :kytka: :hug: :hug:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Fotogalerie z červeného koberce: Udílení cen Český lev z pražského Rudolfina

Dnes se v pražském Rudolfinu sejde herecká elita, abychom zjistili, kdo v... číst dále >

Zadaná Anna Polívková přistižena s jiným! Herečka u něj strávila noc

Herečka Anna Polívková (40) přišla na České Lvi za dámu, ale odcházela skoro... číst dále >