Angelsounds - názory od vašich lékařů

Anonymní
27.4.20 19:24

Angelsounds - názory od vašich lékařů

Hezký den všem, prosím zatím o anonym. Vím, že těch diskusí zde bylo už dost, ale spíš jsem se chtěla zeptat, zda jste se některá z vás ptala svého lékaře na využití tohoto přístroje a jeho názor na něj. Ty názory jsou stále dost protichůdné, přitom už je na trhu poměrně dlouho. Já používám ve frekvenci 1× týdně na cca půl minuty. Mně lékař pouze řekl, že by se neměl používat dlouho, víc to nerozváděl. Tak případně děkuji za informace, které jste obdržely od lékařů :) hezký večer :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18536
27.4.20 19:28

Doktor mi řekl že když mě to uklidní a nepoužívám dlouho tak ok. Ale ja to používala jednou týdně max na 10sekund

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.4.20 19:33

Popravdě zemřelo mi miminko pár dní před porodem.Jela jsem do nemocnice že rodím, a tam mi oznámili, že malá je mrtvá. Hned jak bude tehu, chtěla jsem objednat. Ale kdyby jsem srdíčko nenašla už by bylo pozdě. Od smrti to mincí nezachrání. Takže za mě ne. :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
672
27.4.20 19:35

Není prokázáno, ze by to ublížilo dítěti v omezeném množství. Nicméně, v pozdějším stadiu, když už cítíme pohyby to muže být nebezpečné; žena necítí pohyby, tak se falešně uklidní tím, ze slyší srdíčko, ale dítě i přes to muže mít problém… takže oddálí návštěvu nemocnice.

Já osobně jsem používala pouze před tím, než jsem začala citit pohyby.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7620
27.4.20 19:44
@Anonymní píše:
Popravdě zemřelo mi miminko pár dní před porodem.Jela jsem do nemocnice že rodím, a tam mi oznámili, že malá je mrtvá. Hned jak bude tehu, chtěla jsem objednat. Ale kdyby jsem srdíčko nenašla už by bylo pozdě. Od smrti to mincí nezachrání. Takže za mě ne. :hug:

Souhlasím, bohužel to v ničem nepomůže.. A je mi moc líto ze ti umřelo miminko, určitě přijde další dušička co nevidět :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7620
27.4.20 19:46

Přemýšlela jsem zda ho koupit další těhotenství, ale pak jsem četla jak nějaká paní nemohla najít srdíčko, šílený stres, X krát týdne v nemocnici, a už byla za blázna… :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7676
27.4.20 19:57

Ja mela po potratu v 17tt. Ale mela jsem olacentu na predni stene a ani v 15tt jsem proste nenasla. Hledala jsem radsi den pred kontrolou. Vse bylo ok, proste jen moc dole + placenta. Ja nechtela tlacit moc na bricho. Tak jsem zkusila az nekdy 17tt a slysela jsem, pak jeste jednou a pak uz jsem malou citila. Pak teda asi jeste 1-2× nevim uz. Jen pro potechu jsem na 10 vterin poslechla a uklidila. Kupovala jsem teda z druhe ruky, nebylo to tak drahy, penez nelituju :) bylo moc pekne si to poslechnout…jinak dr mi na to nic nerekla - o skodlivosti. Lepsi nez silenej stres - za me. Ano, miminku to nepomuze, ale to nic. Takze zalezi na tobe, zda to koupis ci ne…

Jinak ke skodlivosti - kamaradka lezela s fakt velkym hematomem v nenocnici. 3× denne utz + mezi tim sestry dopplerem (kdy fakt hodne krvacela a cekali, co z toho bude). Ma naprosto zdrave dite, nema nasledky, diteti je uz 6 let.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.4.20 20:25

Moc děkuji za názory, smutné příběhy mne moc mrzí :( rozumím, že by nic nezachránil. Držím se té frekvence, jak jsem psala v úvodu - tu jsem našla někde na zahraničním webu (ale myslím, že tam možná bylo uvedeno i 2× týdně na více minut). Já jsem ho poprvé použila až v 16 tt, protože jsem se chtěla vyhnout tomu případnému nenalezení. Ale zatím jsme od té doby vždy s manželem našli hned. Právě jsem k tomu moc nenašla vyjádření lékařů/gynekologů, tak jsem ráda, že jste se ozvaly :srdce: zakl.

• Citovat
  • Nahlásit
3096
27.4.20 20:44

Ja se ptala a kdyz ho nepouzivas denne 3 hodiny tak nevadi :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
185
15.9.20 18:57
@Safrik píše:
Ja se ptala a kdyz ho nepouzivas denne 3 hodiny tak nevadi :palec:

Ahoj nevim zda je diskuze jeste aktualni, ale chtela jsem se zeptat. Ja jsem anglesounds zacala pouzivat ve 14 tydnu a pouzivala jsem ho fakt denne, ale max do 1-2 minut do nejakeho 22tt. Ohrozila jsem miminko?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat