Angelsounds - srdíčko miminka, nebo můj tep?

273
15.6.17 12:26

angelsounds srdicko miminka nebo muj tep?

Ahojky ženy.. koupila sem si angelsounds aaa chvilu hledání a našla sem srdíčko v levo kousek od kosti nad ochlupením jestli mě rozumáte :lol: no jenže když jsem ho dala hned vedle pupiku na druhou stranu taky sem ho slyšela taky tak sem z toho vykulená :lol: dvojčata nečekám tak jestli to je můj tep :nevim: nebo :D prosím o radu třeba jste to měla některá tééž :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1106
15.6.17 12:28

Ahoj, zkus najít na youtube, ak má vypadat tlukot srdíčka :) Je to jakoby dusot koní, nebo rychle jedoucí vlak. Tvůj tep je rozhodně pomalejší. Já taky váhala, pak si to poslechla na youtube a hned jsme věděla :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1106
15.6.17 12:28

Tady máš několik videí https://www.youtube.com/results?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1282
15.6.17 12:35

To cos našla jsou Tvoje tepny.Mimi poznáš, je to jak když jede parní lokomotiva a nebo koňský klus.Zkus víc do středu. Já jsem 12tt a najdu srdíčko v poho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1918
15.6.17 12:55

@niskey hele,zapni stopky, spocitej kolik je to tepu za 10 sekund a vynasob sesti..za minutu by mel mit tep tak 150-170…ne o si nahmatej svuj tep na krku a poznas jestli si to ty…ja s tym mela problem ho najit a to jsem hubena, ani ve 13 tydnu hsem ho nenasla i 3 dny…az ted do 15 tydne ho mam hned…a jako konsky dupot ani lokomotiva mi to nezni, ale je to pravidelny a rychly :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama