Angelsounds, třetí potrat? Uklidněte mě prosím

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
26.10.21 13:55

Angelsounds, třetí potrat? Uklidněte mě prosím

Jsem v 11+3 už týden mám přístroj Angelsound, funguje skvěle- slyším své srdce, tepny a střeva dokonale. Srdce mimina jsem však nenašla!!! Hledala jsem opravdu důkladně a úplně všude a v různých polohách. S olejíčkem, krémem i sonogelem. Přečetla jsem mraky diskuzních příspěvků, shlédla spousty videí. Mám za sebou dva ZT jedno se přestalo vyvíjet v 6+2 (přišlo se na to v 9+3) druhé v 9+4 ( zjištěno na screeningu v 12+3). Máme špatný spermiogram, já jsem v pořádku. Otěhotněla jsem přirozeně i když jsme za měsíc měli jít na inseminaci. Na screening jdu přesně za týden. Myslím, že se do té doby zblázním!!! Prosím měl někdo podobnou situaci a jak vám to dopadlo?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
33090
26.10.21 13:58

Může být prostě brzy. Dokázala jsem najít srdce plodu až v druhém trimestru.
Nicméně pokud je něco špatně, je mi líto, nic s tím neuděláš :?
Držím :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11943
26.10.21 14:03

Zahoď to a nestresuj se. Stejně to neovlivnis.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
522
26.10.21 14:08

Já si myslím, že je brzy :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23434
26.10.21 14:09

U mě srdce doplerem nenašla ani lékařka. Zahoď ten krám, k prosperitě tehotenství stejně nepřispěje a tebe jen stresuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.10.21 14:10

Anonym, zdravotní stav, jinak smazat:

Já jsem za sebou měla 2 ZT a 2 biochemické. Tvému strachu a úzkosti rozumím, ale toto byl přesně důvod, proč jsem AS nechtěla.

Pravděpodobně bude miminko v pořádku. Pokud to týden opravdu nevydržíš, je možnost jít ke své/mu dr dřív ( například s tím, že máš bolesti, AS bych neuváděla). Asi budeš za hysterku, ale budeš mít jistotu.

• Citovat
  • Nahlásit
863
26.10.21 14:10

Taky jsem hledala a hledala a nemohla nikde najít! I doktorka mi řekla, že je to ještě brzy na AS, i přes to, že spousty holek slysely srdíčko už v 11 týdnu. :) našla jsem až někdy v 16 týdnu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2092
26.10.21 14:14

Přesně, zahoď to, akorát se stresuješ. Beztak nic neovlivníš. Když bude něco špatně, je to špatně. Když je to v pořádku, a nic nenajdeš, budeš v nervu, jako jsi teď.
Za mne tyto „vymoženosti“ jsou akorát tak k prdu.
Nemysli si, že jsem „chytrá“, ale mám za sebou prasklé mimoděložní těhotenství, 1× SP v raném začátku a 1× revize, přestalo se vyvíjet v 6.tt, ale mne by nikdy nenapadlo koupit si Angelsounds :zed:
PS: Jen dotaz, až bude v 2., 3. trimestru a budeš hledat srdíčko a nenajdeš, tak pojedeš k mudr. nebo pohotovost?
Užij si těhotenství v klidu a pohodě… :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17035
26.10.21 14:24

AS je dobry sluha, ale špatný pan. Nikdo Ti neřekne, jestli je vse v pořádku, ale je opravdu vysoká sance, ze jen nemůžeš najit. Ja jsem poslouchala od 12tt a srdicko jsem nasla tak jednou ze tri pokusu nenasla (a tim myslim ve trech dnech, ne na tri přiložení), a to i mnohem pozdeji. Nefungovalo to, kdyz jsem byla hladova nebo naopak moc najedena, nekdy mimino uplavalo a nekdy jsem proste hledala o cenťak jinde. Navuc placenta vepředu. Pamatuju si taky, ze prekvapilo, jak nízko plod je (i když svymi neznalostmi biologie bych se asi moc chlubit neměla). Jestli se nervujes hodně, jeď na pohotovost a neco si vymysli, at Te zkontroluji. Ale pak ten AS zahod, protože Te fakt bude spis stresovat. Držím palce, at jste v pořádku :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
71
26.10.21 14:30

Kamarádka měla 2 ZT a teď má zdravého 7.měsíčního chlapečka… povedlo se na potřetí, aniz by se nějak moc snažili a rekli si, ze to nechají koňovi, jak se říká. Stresem člověk ubližuje hlavně miminku… je mi jasný, ze je to teď těžký. Ale zkusila bych cely ten přístroj zavřít do skříně a verit svému tělu… :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3697
26.10.21 14:56

Podle mě to zkoušíš moc brzo :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2563
26.10.21 15:01

Být tebou, tak to nepoužívam, pokud dojde k potratu, tak s tim stejně nic neuděláš a jak sama vidíš, jen se stresuješ, mimčo může být jen natočený tak, že to ten přístroj jednoduše nezaznamená… na druhou stranu už jsem slyšela i o případech, kdy místo srdce ženský slyšeli svoji tepnu a u doktorky pak zjistili, že plodu už srdce dávno nebije…
Mě by to za to nervování teda nestálo :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1273
26.10.21 15:16

Právě z toho důvodu jsem si žádné Angelsounds nepořizovala. Bylo mi úplně jasné, že by mě ten přístroj místo uklidnění jen vystresoval. Jinak v 11+3 je plod ještě malý, srdce jako laik nemusíš sama najít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.10.21 18:18

A teď si k tomu ještě připočti, že ten Angelsound zvyšuje teplotu v tvém břiše a může způsobit potrat sám o sobě. Super věc pro holku po 2 potratech, fakt :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
124
31.10.21 12:31

Me fungoval hned od 10tt, nasla jsem její srdíčko nad stydkou kostí. Pokud máš tak hroznou paniku, tak bych možná zkusila svého dr., popř. pohotovost, že mám bolesti, aby mi udělali ultrazvuk?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat