Reklama

Angína a následná ztráta hlasu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nikol278
Nováček 4 příspěvky 27.03.18 11:11
Angina a nasledna ztrata hlasu

Ahojky,
Od neděle marodim s anginou. Dostala jsem ze soboty na nedeli velke horecky a silnou bolest v krku a bolest pri polykani, a to byl duvod proc jsem v nedele jela na pohotovost. Bylo mi receno, ze mam zacinajici anginu a nasazena penicilinova antibiotika penbene. Ze vcerejska na dnesek jsem vubec nemohla usnout, protoze jsem mela pocit silneho lechtani a simrani v krku a nutilo me to porad vykaslavat. Ten pocit mam porad, ale uz ne tak silny. Jde o to, ze dnes rano jsem se probudila bez hlasu, tedy spis s velkym chtapotem a docela me to vydesilo, protoze s timto ppříznakem jsem se na zacatku nepotykala. Myslite, ze mi jeste nezabrala antibiotika a je to normalni? Mam v sobe sestou tabletu. Nebo mam nejak resit to, ze najednou nemuzu moc mluvit? Diky za Vase rady :think: :srdce:

Reklama

Reakce:

ka2ka
Extra třída :D 12653 příspěvků 1 inzerát 27.03.18 11:44

Atb zaberou za dva až tři dny takže je ještě čas, hlasivky nenamáhej a šetři si je

Maky.p
Generální žvanilka 24792 příspěvků 27.03.18 13:47

Sedlo ti to na hlasivky - nemluv, nesnaž se rozmluvit, ani nešeptej, to je namáháš ještě víc. Kup si panthenol cucací tabletky, ty jsou na hlasivky. Sice je to jak lízat omítku, ale pomůžou. A ještě je na hlasivky dobrej vápník - šumivé tablety :palec:

hedvika72
Povídálka 32 příspěvků 28.03.18 20:22

Určitě šetřit hlas a počkat pár dní jak atb zaberou, s příznaky to sedí na zasáhnutí hlasivek z agníny

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama