Angína a následná ztráta hlasu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nikol278
Nováček 4 příspěvky 27.03.18 11:11
Angina a nasledna ztrata hlasu

Ahojky,
Od neděle marodim s anginou. Dostala jsem ze soboty na nedeli velke horecky a silnou bolest v krku a bolest pri polykani, a to byl duvod proc jsem v nedele jela na pohotovost. Bylo mi receno, ze mam zacinajici anginu a nasazena penicilinova antibiotika penbene. Ze vcerejska na dnesek jsem vubec nemohla usnout, protoze jsem mela pocit silneho lechtani a simrani v krku a nutilo me to porad vykaslavat. Ten pocit mam porad, ale uz ne tak silny. Jde o to, ze dnes rano jsem se probudila bez hlasu, tedy spis s velkym chtapotem a docela me to vydesilo, protoze s timto ppříznakem jsem se na zacatku nepotykala. Myslite, ze mi jeste nezabrala antibiotika a je to normalni? Mam v sobe sestou tabletu. Nebo mam nejak resit to, ze najednou nemuzu moc mluvit? Diky za Vase rady :think: :srdce:

Reklama

Reakce:

ka2ka
Extra třída :D 12091 příspěvků 27.03.18 11:44

Atb zaberou za dva až tři dny takže je ještě čas, hlasivky nenamáhej a šetři si je

Maky.p
Generální žvanilka 24786 příspěvků 27.03.18 13:47

Sedlo ti to na hlasivky - nemluv, nesnaž se rozmluvit, ani nešeptej, to je namáháš ještě víc. Kup si panthenol cucací tabletky, ty jsou na hlasivky. Sice je to jak lízat omítku, ale pomůžou. A ještě je na hlasivky dobrej vápník - šumivé tablety :palec:

hedvika72
Povídálka 32 příspěvků 28.03.18 20:22

Určitě šetřit hlas a počkat pár dní jak atb zaberou, s příznaky to sedí na zasáhnutí hlasivek z agníny

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Dostal radu nad zlato? Pattinson změnil své chování a věnoval se fanouškům

Když dorazil, zdálo se, že z něj bude druhá Uma Thurman, která si tady loni... číst dále >

VÍME PRVNÍ: David Švehlík se stal trojnásobným otcem. Je to kluk, nebo holka?

David Švehlík se stal trojnásobným otcem. Jeho manželka Vendula mu v úterý... číst dále >

Články z Ona Dnes

Anna Wintourová vdávala dceru za syna italské kolegyně z Vogue

Přísná šéfka magazínu Vogue se už několikrát pochlubila sexy dcerou Bee... číst dále >

Sára Saudková: Dědeček Jan je pro mé děti něco jako paní Columbová

Žila s fotografem Janem Saudkem, dnes vychovává čtyři děti s jeho synem... číst dále >

Reklama