Angina bolest těla

31.5.16 16:53

Angina bolest těla

Ahoj od vcera mam prasky penbene :,(
Mam pry anginu.. Je možné aby me bolelo cele tělo? :think: zada, nohy, ruce.. Citim se uplne slaba, mam pomalejší reflexy :roll: padala mi sklenicka a ja si toho vsimla az kdyz byla na zemi… Horecku mam.
Ma nekdo taky takovy prubeh nemoci? Ze je jak kdyby nemohl nic?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

532
31.5.16 16:57

Já jsem při angíně vždycky jak praštěná a cítím celkovou schvácenost :nevim: tělo mě bolí jakoby z únavy, ale je to jiné, než při chřipce ;) ale je to zánět v těle (krku),takže se není moc čemu divit :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31695
31.5.16 17:02

Já měla v posledních pár letech angínu dvakrát, bylo mi pokaždý hrozně, i horečka teda, zimnice, malátnost, bolel mě celej člověk…seděla jsme na gauči přikrytý dekou, pozorovala děti, a odpočítávala minuty, než si budu moct vzít další paralen.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
31.5.16 17:02
@Misheelllka píše:
Ahoj od vcera mam prasky penbene :,(
Mam pry anginu.. Je možné aby me bolelo cele tělo? :think: zada, nohy, ruce.. Citim se uplne slaba, mam pomalejší reflexy :roll: padala mi sklenicka a ja si toho vsimla az kdyz byla na zemi… Horecku mam.
Ma nekdo taky takovy prubeh nemoci? Ze je jak kdyby nemohl nic?

ano je manzel ji mel minuly tyden a po 6ti hodinách bral penicilin ještě ho dobira a byl na umreni jak ho boleo cely telo a ak mu bylo :pocitac:

• Citovat
  • Upravit
1136
31.5.16 17:05

Angínu jsem měla minulý týden a kromě opravdu šílené bolesti v krku jsem měla i právě celkovou bolest těla. Bylo to jako, když mám namožené svaly. Teplotu jsem teda neměla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.5.16 17:38

Jeste teda bricho me boli a nic mi nechutna… :D :lol:
Vzdycky jsem měla amginu ve stylu zvysena teplota, skrabani v krku. Ted jsem jak stara baba pripotana k posteli, kazdy pohyb me boli

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11631
31.5.16 18:00

Mě při angíně nejdřív šíleně bolí záda v bedrech, tak že se nedá ani sedět a pak to přeleze na úplně celý tělo, nejdřív zimnice, pak návaly horka a pořád dokola. Naposled mi zabrala antibiotika až po třech dnech, do tý doby jsem se dopovala brufenem, paralen vůbec nezabíral.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2360
31.5.16 18:04

Taky jsem teď měla anginu a myslela jsem ze umřu. Bolely me strašně klouby. Bylo to jak kdyby mi nekdo chtel odsroubovat ruce a nohy. Doktorka říkala ze je to běžný příznak chřipky a ze to chce opravdu ležet jinak se to může vrátit jako zánět kloubů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7644
31.5.16 18:21

Je to normální průběh…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.5.16 18:34

I to bricho? Ja celej zivot zdrava a ted me slozi angina :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2360
31.5.16 20:09

@Misheelllka i to břicho je normální. Může byt i zvracení. Zánět v těle probíhá různě a navíc antibiotika vyhubi nejenom ty zle bakterie ale i ty hodné. Proto se po antibiotikach doporučuji laktobacily.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama