Angína - co na bolavý krk? Děti 2 roky

1991
14.6.21 13:18

Angina-co na bolavy krk? Děti 2 roky

Holky, co dáváte dětem na bolavy krk, kdyz maji anginu? Kluci 28 měsíců. Berou už antibiotika, ale jednoho strašně bolí krk, pláče i ze spani. Dala jsem včera i nurofen, aby si ulevil od bolesti a v klidu se najedl, ale zmenu jsem vůbec nezaznamenala. Nějaké tipy? Děkuji moc :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1429
14.6.21 13:22

Nic u nas nezabralo, ale do 2 dnu s atb bylo lip, vydrzte, brzy se ulevi!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2571
14.6.21 13:25

Na bolest pri angine, jsem opravdu vzala normalne ibalgin a pomohlo to…jinak se asi poradit v lekarne, takhle maly kluk asi jeste nezvladne kloktat, nebo i vycucat nejakou pastylku…mozna nejaky sprej..jestli ma bolave uzliny, tak na to klasicky priznic…ja vim, ze pri bolesti pri angine, kdyz jsme byly deti, nam davali normalne zmrzlinu..proste studene, ne teply caj..,ale nevim, jestli to dnes neni vyvraceny, jako blbost..jestli kluci jedi treba ovocne kapsicky, tak bych dala do mrazaku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
17401
14.6.21 13:32

Prizenitzův obklad.

A zmrzlinu. není to tak že budou ještě nemocnější, ale to studené na chíli utlumí bolest.

Další varianta je kloktání, pastilky či spreje s mírným anestetickým účinkem, ale jako u dvouletého to buď nepůjde a nebo to bude hodně nepříjemné - zmrzlina naopak.

Podobně krátkodobě mírní pití něčeho kyselého, ale furt - zmrzlinu do něj dostaneš nejlíp.

rozumné dávkování nurofenu taky je cajk - prober po telefonu s pediatrem/ou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14.6.21 13:34

Angína

Já dávala Panadol sirup a pokud nezabral šla jsem s malou k lékaři.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8370
14.6.21 13:53

Šalvějový bonbon, kloktat by asi nezvládli

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
836
14.6.21 17:20

Pro jsou lizatka na bolení v krku, Junior Angin. Doporučuji, uleví.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1991
14.6.21 18:18

Moc děkuji za rady!!! :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu