Angína-jak vyléčit bez atb při kojení?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mismurka
Závislačka 2850 příspěvků 20.02.17 00:02
Angína-jak vyléčit bez atb při kojení?

Prosím, máte někdo zkušenost se samoléčením angíny?
K lékaři se nedostanu, obě děti mám nemocné a sama se sotva držím na nohou. Samozřejmě jsem si navýšila vit. C,dávám si rakytníkový olej+piji rakyt. sirup, colostrum 2 kapsle denně, probiotika, zázvorový čaj.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 63277 příspěvků 3 inzeráty 20.02.17 00:12

@mismurka No, když se sotva držíš na nohou, tak nebude nejlepší postup nějaká samoléčba a kor angíny bez ATB.

luca241
Ukecaná baba ;) 1644 příspěvků 20.02.17 00:38

Opravdovou streptokokovou anginu bych bez ATB NIKDY!!!neris­kovala…Není to sranda. POkud máš jen bolest v krku, tak samoléčba třaba tak, jak to děláš. Ale fakt bych si zašla radši na ORL, navíc pokud píšeš, že se držíš sotva na nohou.

fia80
Závislačka 2974 příspěvků 20.02.17 00:43

Já bych ji léčila dubovkami od dědka kořenáře - a moje ségra jimi angínu rozehnala - odkaz tady

Chlap tím léčí všechno v krku nebo v nose - většinou v neředěné formě - nejhorší je první aplikace :) Pak už člověk ví, jak to probíhá a už je to márně lepší.

Jinak ne přímo na anginu, ale na nachlazení a chřipky se mi velmi osvědčily tyto bylinky viz odkaz -

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31654 příspěvků 20.02.17 00:49

Vykaslala bych se na samolecbu, a nekam zajela, i kdyby na pohotovost. zaprvy kvuli sobe, zadruhy kvuli detem, at je nenakazis.

mismurka
Závislačka 2850 příspěvků 20.02.17 02:20

Psala jsem, že nemám možnost zajet k lékaři, proto se ptám, jak bych si mohla pomoci sama. Děti právě nemocné již mám, od nich jsem to chytla.
Za tip na kapky dubovky děkuji.

ProfZav
Ukecaná baba ;) 1700 příspěvků 20.02.17 04:57

A nemuzes si lekare pozvat domu? Nevim, jestli to delaji vsichni, ale moje dr.za poplatek jezdi i k pacientum.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.02.17 06:53

Toho doktora bych si zařídila, pokud je to angina tak bych si nehrala s možnými komplikacemi bez leceni. Je to o prioritách. Deti potrebuji mamku ne? Všechno jde když se chce. Pokud to neni angina tak asi děláte co můžete a snad se to brzy zlepši.. Ale atb by vam napsal možná i pediatr když mate nemocné deti, třeba tam půjdete. Anginu pozná i ten.

Alyss1
Závislačka 2819 příspěvků 6 inzerátů 20.02.17 06:53

Pokud je to fakt angina, tak se budeš trápit a navíc se z toho může stát něco horšího.

jinak desinfikovat krk - pastilky, tantum verde, kloktat.

čaj : řepík a šalvěj s natibakteriálními účinky.

a taky AUDIRON, ten má velké antibakteriální účinky.

Uživatel je onlineSany80s
Kelišová 6538 příspěvků 20.02.17 07:10

Pokud máš angínu, tak si bez léčení můžeš dost ukrátit život. Tvoje srdce ti určitě poděkuje a tvoje děti taky.
A nedá.
Můžeš zavolat svojí doktorce a ona přijede, mají tuto službu v tarifu pro pojišťovnu.

ilonka12
Ukecaná baba ;) 1120 příspěvků 20.02.17 07:31

@mismurka známá měla po neléčené angíně revmatickou horečku, na dlouho ji to vyřadilo z péče o děti, to chceš fakt riskovat??Chvilku ti přece děti někdo pohlídat může…

Ester13
Kelišová 5817 příspěvků 20.02.17 07:37

Neléčená angína může být fatální. Fakt dobrý nápad léčit to bylinkami. :zed: To může myslet vážně jen adept na Darwinovu cenu.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.02.17 07:39

Stačila mi jednou špatně přeléčená angína a měla jsem je pak opakovaně celý rok, než se mi podařilo z toho dostat.

Dcerka měla po nepřeléčené streptok. infekci tiky a trvalo to 2 roky než se díky ATB na jinou nemoc přeléčila a je relativně v pořádku.

Nezahrávej si. I když mi bylo hodně zle, šla jsem s dvěma malými dětmi k mému lékaři s vypětím posledních sil. Nehledej důvody proč to nejde, ale způsoby jak to vyřešit.

Ou
Kelišová 5158 příspěvků 20.02.17 07:58

Tvoje děti mají to samé? Angínu? A to je kvůli idiotským kecům na internetu jak jsou antibiotika zlo necháš trpět stejně, jako je špatně tobě? Včetně rizika vleklých problémů z nedoléčení?

ATB jsou problém, pokud se zneužívají a nebo berou podle nálady, ne podel doporučneí lékaře.

Zajděte všichni k lékaři a přesťante se chovat jako *****. Pokud skutečně trpíte angínou, tak jsou atb zcela na místě.

edit adminem: vulgarismus

Ester13
Kelišová 5817 příspěvků 20.02.17 08:02
@Ou píše:
Tvoje děti mají to samé? Angínu? A to je kvůli idiotským kecům na internetu jak jsou antibiotika zlo necháš trpět stejně, jako je špatně tobě? Včetně rizika vleklých problémů z nedoléčení?

ATB jsou problém, pokud se zneužívají a nebo berou podle nálady, ne podel doporučneí lékaře.

Zajděte všichni k lékaři a **přesťante se chovat jako *******. Pokud skutečně trpíte angínou, tak jsou atb zcela na místě.
:lol: :palec: Krásně řečeno. Pokud to není virová angína, jiné rozumné řešení než ATB není.
Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Restaurace bez dětí: Diskriminace, nebo dobrý nápad?

Rozhodnutí Davida Salomona, že děti v jeho restauraci nejsou vítány, se sešlo... číst dále >

Aby dětem nepopraskaly rty: Vyberte správný balzám

Každého z nás někdy před odchodem na hřiště odchytla máma, aby nám namazala... číst dále >

Články z Expres.cz

15 let života v pěti taškách. Hokejista Tomáš Plekanec je zpátky doma!

Tomáš Plekanec splnil svůj slib a vrátil se do Česka. V úterý krátce po... číst dále >

Bučková brání Vágnera a vzkazuje Langmannové: Sáhni si do svědomí!

Schyluje se k válce modelek? Zeptali jsme se Elišky Bučkové, co si myslí o... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

Deset let jsem tajila lupénku, protože jsem se styděla, říká moderátorka

Britská moderátorka a fashion blogerka Louise Roe (36) veřejně přiznala, že... číst dále >