Reklama

Angína, může dorazit znovu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

cezet
Ukecaná baba ;) 2299 příspěvků 14.12.16 18:33
Angína, může dorazit znovu?

Dobrý den, moc prosím o radu, minulý týden z pondělka na úterý mě přepadla angína, chytlo mi to v noci, neměla jsem horečku, vyšplhala se max na 37,2 a hned od uterý atb penicilin, ležela jsem do pátku, opravdu vyřízená, sice horečka teda nic moc, ale já byla hotová. Od soboty jsem už u postele venku a dobrý, ale na dnešek mě začalo neskutečně pálit v krku a opět 37 horečka, zítra dobírám atb, tak jsem naběhla k doktorce a řekla mi, že mám krk ok, ale mám ho podrážděný atb tím, že jsme si blbec nenasadila laktobacílky, udělala mi crp a měla jsem 11, takže zase ležím, jsme úplně hotová, je to možný? měl jste s tímto někdy někdo zkušenost?

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.12.16 18:42

Muze, ja mela třikrát po sobe..

micta
Generální žvanilka 23410 příspěvků 14.12.16 18:58

Syn měl týden atb na angínu. V pátek je dobral a v sobotu už jsme byli s horečkou na pohotovosti -opět angína.

tulipán
Závislačka 2819 příspěvků 14.12.16 18:59

Muze. Mela jsem 5× behem 12 tydnu.

cezet
Ukecaná baba ;) 2299 příspěvků 14.12.16 19:00
@tulipán @micta
@Anonymní píše:
Muze, ja mela třikrát po sobe..

teda ženy to je síla, ach jooo, ted na Vánoce :(

tulipán
Závislačka 2819 příspěvků 14.12.16 19:04

@cezet No, legrace to neni. Hrabala jsem se z toho strasne dlouho.

cezet
Ukecaná baba ;) 2299 příspěvků 14.12.16 19:07

@tulipán a taky jste byla tak unavená? já jsem vážně k. o.

tulipán
Závislačka 2819 příspěvků 14.12.16 20:06

@cezet Byla a dlouho jsem se zotavovala. Ale je pravda, ze jsem vsechny prechodila, takze si za to muzu vlastnne sama.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Spí v její ložnici! Plekanec si nastěhoval Šafářovou a Lucie to snáší těžce!

Právní zástupce zpěvačky Lucie Vondráčkové se rozhodl učinit přítrž... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Reklama