Angina, nachlazení a pohotovost

56
8.11.20 18:10

Angina, nachlazení a pohotovost

Ahoj, moc vás prosím o radu. Otázka je možná hloupá, tak mi prosím za ni nenadávejte:D
Chci se ale jen ujistit že by jste podobné kroky udělali také.
Mám podezření na slušnou anginu, ohromná bolest v krku a celkově je mi zle. Koronavirus to není, ikdyz v dnešní době člověk nic nemůže tvrdit na stopro. V pátek isem promrzla az na kost a od vcerejska ležím. Jde ale o to, že moje PL má uzavrenou ordinaci a nemá nikde napsaný zástup, je tedy v pořádku jít na pohotovost kdyz nemám kam jít? Vezmou mě vůbec ted? Protože se bojím že mi vynadaji proc nejsem doma kvůli příznakům koronaviru.. Prosím, jak by jste postupovali vy? Ještě jednou prosim nenadavejte mi za tyhle hloupé otazky :D :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5562
8.11.20 18:12

Zavolej na pohotovost a domluv se tam. Odmítnout tě nemohou, ale zástup by doktor měl mít vždy ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5238
8.11.20 18:16

Zavolej na pohotovost, jinak tvůj dr má zcela jistě zástup..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56
8.11.20 18:17

@2468 souhlasím ze by doktor měl mít vzdy zástup, jsem docela naštvaná. Ne proto ze paní doktorka neordinuje, třeba je nemocná, nebo si prostě jen vzala volno, ale to ze nikde není napsaný zastup. Na internetu, u dveří ani pojistovna nic neví… už pred 3 tydny, kdy mě trapil jiný zdravotní problém jsem paní doktorku shanela a marně. Telefon, který má psaný ať ji pacienti volají má vypnutý :think: :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2297
8.11.20 18:25

Rozhodně bych s anginou nejezdila na pohotovost, korona nekorona :nevim: v pondělí ti tvůj praktik může poslat (pokud je to nutné) erecept na atb a máš to vyřešené, ne?
Pak nemají ti zdravotníci padat na pusy :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56
8.11.20 18:27

@Berry77 souhlasím s vámi, ale precetla jste si prosim můj příspěvek celý?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56
8.11.20 18:28

@Berry77 mít se na koho obrátit tak to řeším přesně tak jak píšete

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23968
8.11.20 18:30
@Berry77 píše:
Rozhodně bych s anginou nejezdila na pohotovost, korona nekorona :nevim: v pondělí ti tvůj praktik může poslat (pokud je to nutné) erecept na atb a máš to vyřešené, ne?
Pak nemají ti zdravotníci padat na pusy :think:

Ty nečteš, na co odpovídáš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2297
8.11.20 18:31
@Barca.sir píše:
@Berry77 souhlasím s vámi, ale precetla jste si prosim můj příspěvek celý?

Samozřejmě. Ale asi to není jediný doktor na okrese ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23968
8.11.20 18:31

Co zítra zajít na ORL?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5562
8.11.20 18:34
@Berry77 píše:
Samozřejmě. Ale asi to není jediný doktor na okrese ne?

Pochybuji že doktor, který ji nikdy neviděl, pošle erecept 8o.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.11.20 18:38

Jdete na ORL a lekarku nahlašte na pojišťovnu. Pojistovna je povinná Vám péci zajistit.

• Citovat
  • Nahlásit
2297
8.11.20 18:39
@vokishka píše:
Ty nečteš, na co odpovídáš?

Tak pro malé děti, pokud doktor nefunguje, musí mít zástup. Pokud nemá na netu kontakt, tak bych asi zavolala do nemocnice, tam snad budou vědět, kdo zastupuje, nebo kterému jinému praktikovi zavolat. Určitě nebudou všichni pacienti čekat týden, nebo dva, než se paní doktorka vrátí 🙏

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56
8.11.20 18:39

@vokishka Zkusím si zitra zavolat do nejbližší nemocnice a poradit se, myslím ale že ORL je dobrý nápad. Je mi strasne trapný zdravotníky v nemocnici takhle zatěžovat. Mockrát děkuji za radu :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23968
8.11.20 18:43

Taky je možné, že zítra ordinovat začnou. Mrkla bych tam ráno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama