Angína s příznaky laryngitidy

Anonymní
4.12.19 20:14

Angína s příznaky laryngitidy

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, jestli má nějaká z vás zkušenosti s tím, že se vám nabalila na angínu ještě jiná nemoc? Beru penicilin od čtvrtka a byla jsem mezi tím na menším plese, kde jsem nic nepila a většinu času jsem seděla u stolu a povídala si s přáteli, ovšem druhý den už jsem nemohla promluvit a táhne se to se mnou až do teď.. (asi jsme se moc přeřvávali) :nevim: Navíc se mi trochu rozjel suchý kašel a v krku cítím mírnou bolest při polykání, jinak čepy se mi znovu neudělaly a teplotu nemám a špatně mi také není. Doma ale všichni kašleme a jsme “nachcípaný”..Myslíte, že jsem mohla něco podobného chytit i přes pravidelné užívání atb? Mam strach aby se mi třeba znova nerozjížděla ta angína, ale na druhou stranu mi chybí ještě necelé 2 plata… Děkuji za každou radu :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

54101
4.12.19 20:16

Poprvé to nestačilo?? Musíš se ptát 2 krát??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1526
4.12.19 20:17
@Anonymní píše:
Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, jestli má nějaká z vás zkušenosti s tím, že se vám nabalila na angínu ještě jiná nemoc? Beru penicilin od čtvrtka a byla jsem mezi tím na menším plese, kde jsem nic nepila a většinu času jsem seděla u stolu a povídala si s přáteli, ovšem druhý den už jsem nemohla promluvit a táhne se to se mnou až do teď.. (asi jsme se moc přeřvávali) :nevim: Navíc se mi trochu rozjel suchý kašel a v krku cítím mírnou bolest při polykání, jinak čepy se mi znovu neudělaly a teplotu nemám a špatně mi také není. Doma ale všichni kašleme a jsme “nachcípaný”..Myslíte, že jsem mohla něco podobného chytit i přes pravidelné užívání atb? Mam strach aby se mi třeba znova nerozjížděla ta angína, ale na druhou stranu mi chybí ještě necelé 2 plata… Děkuji za každou radu :srdce:

Myslim ze uz jsi tu dostala odpoved odpoledne… Pokud beres ATB a jdes juchat, tak se samozřejmě muze nabalit i neco dalsiho. Antibiotika mas, kup si Panthenol tablety nebo Orofar, to pomaha.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama