Reklama

Angína u malého mimi, jak na ni?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mufka
Povídálka 40 příspěvků 11.08.10 16:01
Angína u malého mimi, jak na ni?

Ahoj holky, tak naše malá Zuzanka dostala na svůj svátek angínu :-( . Má 9,5 měsíce. Co byste poradili jako doplňkovou léčbu nebo něco na úlevu bolesti. Máme sirup Sumetrolim (něco jako ATB) a ještě jí dávám na horečku střídavě nurofen a paralen čípky. Měla dneska ráno 39. Slyšela jsem, že prý je dobré dávat pít studené… Mě ale malá skoro vůbec nepije a to včera pila jako duha. Asi ji to už bolí. Jinak kojím, tak se jí snažím dost kojit. Tak děkuju za všechny babské rady. :palec:

Reklama

Reakce:

zabkakvak
Zasloužilá kecalka 588 příspěvků 08.10.10 15:09

kojit a kojit a čaj dávat vlažný

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

„Církev a LGBT? Prohraná bitva, snad gayové povstanou,“ říká církevní teolog

O Istanbulské úmluvě veřejně nikdo moc nemluvil, téměř bez povšimnutí zůstalo... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >