Angličtina na doma, samostudium

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

tasa
Echt Kelišová 9019 příspěvků 03.11.18 12:43
Anglictina na doma,samostudium

Ahoj, poradte prosim. hledam anglinu, kterou bych se mohla ucit doma. predsravu mam gramatka, slovni zasoba a poslech, ktery upevnuju koukanim do textu. format mp3 + ucebnice, anebo mp4.muze toho byt i vic ve smysli jedno nakladatelstvi gramatika, druhy konverzace..jo a kdybyste nekdo vedel o business english jako tema, tak prosim i to s vyse zminovanymi. parametr.

Prip. jeste i webovky by se hodily.

Musim si to refreshnout kvuli zamestnani.ach joooo. diky.

Reakce:

Pukrle
Kecalka 208 příspěvků 03.11.18 14:39

@tasa A na jake jsi urovni?

Elkka
Stálice 69 příspěvků 03.11.18 18:15

Když jsem byla ještě na zakladce, tuším v 7 třídě, začala jsem se anglicky učit sama doma, díky bohu za to, ve škole bych se ten jazyk nikdy tak dobře nenaučila. Tehdy jsem čerpala ze stránky help for english, netuším však v jakém stavu je dnes. Hodně mi pomohlo sledovat filmy v aj s anglickýma titulkama. Do dnes si u několika filmu pamatuju snad každé slovo, které tam řekli a je to už skoro 10 let.
Pomohlo to hlavně když jsem si nebyla jista ve škole při testu. Hned jsem si vzpomněla jak zněla věta ve filmu a podle toho dokázala poskládá i jiné věty :D

tasa
Echt Kelišová 9019 příspěvků 03.11.18 19:33
@Pukrle píše:
@tasa A na jake jsi urovni?

pokročila.teda snad. ale jako moc, těžko říct, dlouho jsem nemluvila. V gramatice možná spíš jen středně pokročilá.

tasa
Echt Kelišová 9019 příspěvků 03.11.18 19:36

ještě sem pro úplnost hodím odkaz na diskuzi-je to sice pro začátečníky, ale z vlastní zkušenosti vím, že i tam se občas vyhrabe něco užitečnýho (myslím jako vyhrabe v začátečnický angličtině):
 https://www.emimino.cz/…cnik-330552/

Pukrle
Kecalka 208 příspěvků 03.11.18 21:21

@tasa Tak na gramatiku je nejlepsi Grammar in Use od Murphyho, pro zacatecniky je ta cervena, pro stredne pokrocile modra a ta zelena je zbytecna. Tato gramatika existuje i jako appka. Jinak asi zjednodusenou beletrii v anglictine - maji ji v kazdem vetsim knihkupectvi a byvaji i s CD. Help for English - to je ted neco jineho, nez to byvalo - kazdy mesic se plati. Mozna si nejdriv otestuj uroven - na netu je dost takovych testu zdarma, to ti pak pomuze pri vyberu vhodnych pomucek.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Aby dětem nepopraskaly rty: Vyberte správný balzám

Každého z nás někdy před odchodem na hřiště odchytla máma, aby nám namazala... číst dále >

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Články z Expres.cz

Češky se potí na Fed Cupu... A Slovenky? Takhle se vystavuje jejich hvězda Cibulková!

Ve světě tenisu je nyní tématem číslo jedna Fed Cup. Češky na něm zdolaly... číst dále >

Láska Pavly Tomicové: Manžel je pro ni muž života, ten jí to stále dokazuje

Nejusměvavější, nejzábavnější, nejrytmičtější a nejpřekvapivější. To je... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: když se manželství unaví, je třeba radikální změna

Manželé Dana a Vladimír vychovávají kromě svých vlastních dětí i vnuka Míšu,... číst dále >

OBRAZEM: Morbidně obézní žena usiluje o to, aby byla nejtěžší na světě

Šestadvacetiletá žena z ostrova Faial v Atlantském oceánu, která si říká... číst dále >