Anglofonní ZŠ Praha 5

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Vnunisek
Nováček 6 příspěvků 13.03.18 21:23
Anglofonní ZŠ Praha 5

Dobrý večer všem :mavam: nenajde se tu prosím někdo, kdo by měl dítko v nove Anglofonní ZŠ na Praze 5 (Stodůlky)? Nebo třeba někdo ze známých? Snažím se sehnat nějaké reference, ale kde nic, tu nic :nevim:

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.03.18 20:11

Myslím, že žádné reference nenajdeš, protože je to škola nová a chodí tam zatím málo dětí. Sama s ní přímou zkušenost nemám, jen s „jejich“ školkou, kde jsem měla děti. Třeba učitel Edward učil i ve školce a je skvělý.

Vnunisek
Nováček 6 příspěvků 16.03.18 22:33

Jsem vděčná za jakékoliv info, moc děkuju :potlesk: ve středu se jdeme podívat, tak jsem zvědavá :pankac:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.03.18 08:55

@Vnunisek Není vůbec zač. Ať se líbí! :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.01.19 16:40
Anglofonní ZŠ Praha 5

Ahoj, ani po roce se prosím nenajde někdo, kdo by měl zkušenosti s touto školou? Prosím o jakékoliv informace. Předem děkuji.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.01.19 17:48

Ve zprávě z loňského roku je, že tam studovalo tou dobou 6 dětí. Tak se asi moc lidí neozve…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Trendy světa podlah pro rok 2019? Známe je

Odborníci rok od roku představují nejnovější módní trendy. Ne jinak je tomu i... číst dále >

Slavíme Světový den štěstí: Tipy na radostnější život

Na 20. března připadá Světový den štěstí. A tak vám přinášíme pár tipů na to,... číst dále >

Články z Expres.cz

5 důvodů, proč má Česko nakročeno k ekologické katastrofě

České luhy a háje procházejí těžkou zkouškou. Kůrovcová kalamita, zemědělské... číst dále >

Václav Kuneš s Kloubkovou: Chtěli posunout vztah, namísto toho přišel rozchod

Ještě loni, když se choreograf Václav Kuneš stal novým porotcem taneční... číst dále >