Anglofonní ZŠ Praha 5

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Vnunisek
Nováček 6 příspěvků 13.03.18 21:23
Anglofonní ZŠ Praha 5

Dobrý večer všem :mavam: nenajde se tu prosím někdo, kdo by měl dítko v nove Anglofonní ZŠ na Praze 5 (Stodůlky)? Nebo třeba někdo ze známých? Snažím se sehnat nějaké reference, ale kde nic, tu nic :nevim:

Reklama

Reakce:

Anonymní  16.03.18 20:11

Myslím, že žádné reference nenajdeš, protože je to škola nová a chodí tam zatím málo dětí. Sama s ní přímou zkušenost nemám, jen s „jejich“ školkou, kde jsem měla děti. Třeba učitel Edward učil i ve školce a je skvělý.

Vnunisek
Nováček 6 příspěvků 16.03.18 22:33

Jsem vděčná za jakékoliv info, moc děkuju :potlesk: ve středu se jdeme podívat, tak jsem zvědavá :pankac:

Anonymní  17.03.18 08:55

@Vnunisek Není vůbec zač. Ať se líbí! :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tak vypadá sex v těhotenství: Realita plná humoru

Čeká vás 9měsíční jízda, nebo bude sex v těhotenství nanic? Těžko předvídat... číst dále >

Za větší šanci na dítě si ženy připlácí až desetitisíce

Třikrát a dost. Respektive tři (v určitých případech až čtyři) pojišťovnou... číst dále >

Články z Expres.cz

Jindřich Forejt: Svatba to bude komická, postará se o to rodina Meghan

Necelý den zbývá do královské svatby, u které se věří, že navždy změní pojetí... číst dále >

Petr Vondráček opustil manželku s dítětem! Mám novou ženu, přiznal moderátor

Petr Vondráček si pokazil svou image prvorepublikového džentlmena. Oblíbený... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Vyvinutá Japonka nosí místo podprsenky popruhy od batohu

Hvězdou sociálních sítí se stala vnadná japonská cosplayerka Yui Okada, která... číst dále >

Profesor Špičák: Čechy ničí vražedná kombinace obezity, alkoholu a kouření

Češi patří v chorobách trávícího ústrojí ke světové špičce. „Podílí se na tom... číst dále >

Reklama