Ani po 4 letech nedokážu 100% překousnout nevěru

Anonymní
16.10.19 10:03

Ani po 4 letech nedokážu 100% překousnout nevěru

Hezký den. Rád bych znal váš názor na můj problém. Po 14 letech soužití mi byla manželka nevěrná s kolegou z práce. Kromě tohoto vztahu paralelně udržovala virtuálně (SMS, MSG) i další vztahy se sexualní tématikou. Po tom, co se to „provalilo“, vše postupně ukončila. Rozhodli jsme se, že spolu budeme i nadále a uvidí se. Máme dvě už skoro dospělé děti, jsme zajištěni, z tohoto pohledu takřka ideální domácnost.
Bohužel po citové stránce není vše ani po skoro pěti letech ideální a mám strach že už nikdy nebude. Řeknu upřímně, manželka byla a je moje jediná sexuální partnerka (ona měla před svatbou partnerů víc (2), a proto si nedělám iluze, že jsem v sexu „odborník“. Pro mě je vše hlavně otázka citů a lásky mezi dvěma lidmi. O manželku pořád stojím a je pro mě přitažlivá, problém je ale v tom, že o sex se mnou už nestojí což mě strašně ničí a ubíjí. A to jsem zkoušel snad všechno jak to „vylepšit“. Vím, že to není to jediné důležité na světě, ale intimita mi nesmírně chybí a prostě nejsem v pohodě. Terapeuta manželka odmítá, podle mě se obává, že by „vina“ padla na ni. Nejhorší na tom je, že mi na rovinu řekla, „že mě sice má ráda a je jí se mnou hezky, ale že už ji fyzicky nepřitahuji a že jí nikdy nemůžu dát to co on“. A to je pro mě jak rána dýkou do srdce. Co s tím lidi? Je čas to ve 40 zabalit a zkusit začít znovu? Nebo má smysl dál čekat, jestli ten druhý v sobě najde něco, co ho ke mně dřív přitahovalo a měl na mně rád? Díky moc, pokud se někdo ozvěte. Jsem jedináček, nemám to ani s kým probrat, aby se člověku ulevilo a kamarádi se spíš obracejí o radu se svými problémy na mně. O manželčině nevěře nikdo z nich neví (ani rodiče), pouze sestra manželky, která ale stála na moji straně (jestli se to tak dá napsat) a to celou věc ještě zhoršilo (vztah mezi sestrami), což jsem nechtěl…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

26893
16.10.19 10:12

Obecně nefandím vztahům typu „první a jediná/ý“
Nejsme monogamní :roll:

Pokud tvé ženě po sexuální stránce něco chybí a narovinu ti to takhle řekla, myslím, že si to bude vždycky hledat jinde a znovu tě podvede. Pravděpodobně podvádí.

Zkuste si o tom naprosto upřímně promluvit - myslím že i ty bys měl zkusit něco jinde - popřípadě se domluvte spolu na nějakém experimentu i s někým jiným/párem. Neměl bys být v sexu tak úzkoprsý, když evidentně manželka je dost free.

Pokud to nemáš stejně jako ona a nejsi schopen do experimentu jít, radila bych ti změnit partnerku a najít si takovou, která to bude mít stejně jako ty. Tato to není.

Hodně štěstí :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5699
16.10.19 10:12

Proč se necháš takto ponižovat? Kdybych se k manželovi chovala jako tvoje žena k tobě, letěla bych z domu na hodinu a to mám hodně tolerantního manžela, který mě nechá „dýchat“.
To spolu skoro 5 let nespíte, protože ona nechce? 8o
Podle mě je problém spíš v tom, že se nechováš jako chlap a nemá touho se o tebe snažit a bojovat.
Podle mě jsi měl odejít už dávno, ale na druhou stranu chápu, že to není jednoduché a člověk doufá, že se to ještě nějak spraví. Ale tohle už je opravdu dlouhá doba.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.10.19 10:13

Vcelku logické. Když jsi neudělal bugr, když měla milence, klesl jsi v jejích očích hodně hluboko. Seber poslední zbytky cti a práskni do stolu, navštiv právníka a šlehni rozvodovými papíry na stůl. Jsi ještě mladý, ženských je více než vší ve školách. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
279
16.10.19 10:14

Na co čekáš? Tohle mi říct manželka tak to ukončím, než se čtyři roky trápit. Ve čtyřiceti letech se toho dá ještě spousta podniknout. Chápu ale že ji máš rád a že je to pro tebe těžké. Přeji hodně sil.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8730
16.10.19 10:14

Ano, je čas to ve 40 zabalit a začít znovu. 40 jsi ještě mladý chlap, máš ještě půlku života před sebou, máš ještě 20let skoro plného sexuálního života před sebou. Nemáš zapotřebí být ve vztahu s někým, kdo s tebou nespí, odmítá to řešit a ještě ti řekne, že ho nikdy nebudeš přitahovat tak, jako milenec, se kterým tě podvedla. Jsi chlap, máš výhodu, ve 40 jsi mlaďoch, můžeš mít mladou ženskou, která s tebou bude chtít mít sex a budeš pro ni partner, ne jen nábytek dobře zařízeného domu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14979
16.10.19 10:21

Tohle mi manžel říct, tak bych dal neměla o čem přemýšlet. Neuraz se, ale asi v posteli za moc nestojíš a ona už to prostě nedává. Ani jako chlap ses moc nepředvedl, takže je na čase to zabalit a posunout se v životě dál, každý sám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14253
16.10.19 10:35

Jsi moc hodný a hodní chlapi jsou prostě podvádění. Do dalšího vztahu si z toho vezmi ponaučení. Toto „manželství“ v klidu odpískej a rozumně se rozejděte.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.10.19 10:38

Nevim, jaky stojky a premety by s tebou manzelka chtela v posteli zazivat. :roll: Ja bych treba tohle manzelovi rict nedokazala. Taky nebyl prebornik, ale dokazali jsme o tom mluvit otevrene, rekla jsem mu (a on mne), co a hak nam dela dobre, casem jsme se sladili. A ja jsem za takovy pristup rada. Tvoje zena evidentne nechce nic resit, ma asi pocit, ze jeji princ na bilem koni je proste nekdo jinej. S tim nenadelas nic. Byt tebou, jdu od valu. Jinak se utrapis. Ja treba verim na vztah dvou lidi, kteri jsou jeden druhemu prvnimi partnery. Nasi to tak meli, jejich rodice taky… Ale to se dnes uz nenosi. Tady ti lidi reknou, ze se musis nejdriv dostatecne „vyhopsat“ na jinejch, abys byl pak uzitecnej jinde. Moc drzim palce, aby to pro tebe dopadlo co nejlepe, a aby ses nemusel trapit povrchnosti jinych lidi. :srdce:
Prosim anonym a nebo smazat, soukrome intimni info.

• Nahlásit
  • Citovat
16.10.19 10:40
@Anonymní píše:
Hezký den. Rád bych znal váš názor na můj problém. Po 14 letech soužití mi byla manželka nevěrná s kolegou z práce. Kromě tohoto vztahu paralelně udržovala virtuálně (SMS, MSG) i další vztahy se sexualní tématikou. Po tom, co se to „provalilo“, vše postupně ukončila. Rozhodli jsme se, že spolu budeme i nadále a uvidí se. Máme dvě už skoro dospělé děti, jsme zajištěni, z tohoto pohledu takřka ideální domácnost.
Bohužel po citové stránce není vše ani po skoro pěti letech ideální a mám strach že už nikdy nebude. Řeknu upřímně, manželka byla a je moje jediná sexuální partnerka (ona měla před svatbou partnerů víc (2), a proto si nedělám iluze, že jsem v sexu „odborník“. Pro mě je vše hlavně otázka citů a lásky mezi dvěma lidmi. O manželku pořád stojím a je pro mě přitažlivá, problém je ale v tom, že o sex se mnou už nestojí což mě strašně ničí a ubíjí. A to jsem zkoušel snad všechno jak to „vylepšit“. Vím, že to není to jediné důležité na světě, ale intimita mi nesmírně chybí a prostě nejsem v pohodě. Terapeuta manželka odmítá, podle mě se obává, že by „vina“ padla na ni. Nejhorší na tom je, že mi na rovinu řekla, „že mě sice má ráda a je jí se mnou hezky, ale že už ji fyzicky nepřitahuji a že jí nikdy nemůžu dát to co on“. A to je pro mě jak rána dýkou do srdce. Co s tím lidi? Je čas to ve 40 zabalit a zkusit začít znovu? Nebo má smysl dál čekat, jestli ten druhý v sobě najde něco, co ho ke mně dřív přitahovalo a měl na mně rád? Díky moc, pokud se někdo ozvěte. Jsem jedináček, nemám to ani s kým probrat, aby se člověku ulevilo a kamarádi se spíš obracejí o radu se svými problémy na mně. O manželčině nevěře nikdo z nich neví (ani rodiče), pouze sestra manželky, která ale stála na moji straně (jestli se to tak dá napsat) a to celou věc ještě zhoršilo (vztah mezi sestrami), což jsem nechtěl…

To je od manželky hezký, že byla tak upřímná. Po tomhle už měla být dávno u toho druhého a Ty jsi nemusel marnit čas čekáním na to, až ona změní svůj postoj vůči Tobě.
Já bych to manželství rozpustila už dávno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4222
16.10.19 10:43

Takovy hezky, temer tradicni pribeh, tentokrat v chlapske verzi. ;)
Podivej, nebude to easy, ale nema cenu nad tim polemizovat a uzirat se, co byla ci chyba, ze vesele roztahovala jinde. I kdyby ona nebyla tva 1., tak nemas zadnou garanci, ze to neudela.Tva zenska si te nevazi, takze budes muset polknout horkou piluli a rozseknout to. Ber to tak, ze kdyz to neudelas, tak za chvili si nebudes vazit sam sebe a skoncis jako naprosty zoufalec. Ve 40 jsi moc mlady to zabalit, tak hodne sily a odvahy do ukonceni, at mas brzo nejakou normalnejsi. 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5503
16.10.19 10:49

@FreeLady12 Ne kazdy musi vystridat za zivot nekolik partneru ;) nam to s manzelem klape stale a to jsme spolu 13 let, sex je spis cim dal lepsi :)

Jinak k tematu - ja bych tohle nedala a odesla. Jsi mlady, najdes si lepsi zenu. Nenech se ponizovat takovymi recmi ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.10.19 10:59

Jedna věc je, že tě podvedla. Druhá věc ale je, že se k tobě chová jako k onuci. Ukonči to co nejdřív.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3781
16.10.19 11:04
@Anonymní píše:

Jak bych ten klin vyrazil klinem na tvem miste. Jako priteli je ti 40, vlak je rozjetej na plny koule a zivot mas jen jeden. Tak bych rozsiril tu tvoji jedinou o dalsi jedine.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1141
16.10.19 11:11

Myslím že se všichni shodují ona tě podvedla ty jsi měl udělat minimálně bugr. Ona tě už vidí jako milého hodného kamaráda..
Nemusíš hned házet papírama na stůl ale užít si jinde a přestat tak lpět na manželství a své ženě.. Ona možná když zjistí že už není středobod vesmíru tak se v ní něco hne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama