Aniball - nejde dovnitř a pak ani ven

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.05.19 12:55
Aniball - nejde dovnitř a pak ani ven

Ahoj, je mi to trapné, ale prosím o radu.
Dnes jsem poprvé zkusila aniball. Samozřejmě nešel vůbec dovnitř ale to mě ani nepřekvapilo, protože jsem dost úzká a bolí mě i sex a prohlídky. Tak jsem ho nějak přeložila a horko těžko po x minutách dovnitř dostala, jenže jednou jsem foukla a bolest. Měla jsem z toho hodně špatný pocit, nevěděla jsem jak tam přesně je, poradně si tam už ani nedosáhnu, tak jsem ho chtěla vytlačit ven ale to nešlo taky a jak se v návodu píše, že by se balonek měl pohybovat uvnitř podle nádechu a výdechu, tak mně se ani nehnul. Nešel ani vytlačit. Musela jsem ho vytáhnout za šňůru a všimla si, ze asi vevnitř zůstal přehnutý, jak mi to nešlo kvůli bolesti foukat. Takže asi proto byl zaseklý a nepohyboval se. Tím pádem cvičení bylo na nic a celé to trvalo asi dvě minuty. Mám to vůbec zkoušet dál? :( Mimčo je o více než dva týdny větší, začínám se dost bát.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Zwetta
Zasloužilá kecalka 620 příspěvků 13.05.19 12:57

Ve kterém si týdnu?

P4ja
Echt Kelišová 9010 příspěvků 13.05.19 12:58
@Anonymní píše:
Ahoj, je mi to trapné, ale prosím o radu.
Dnes jsem poprvé zkusila aniball. Samozřejmě nešel vůbec dovnitř ale to mě ani nepřekvapilo, protože jsem dost úzká a bolí mě i sex a prohlídky. Tak jsem ho nějak přeložila a horko těžko po x minutách dovnitř dostala, jenže jednou jsem foukla a bolest. Měla jsem z toho hodně špatný pocit, nevěděla jsem jak tam přesně je, poradně si tam už ani nedosáhnu, tak jsem ho chtěla vytlačit ven ale to nešlo taky a jak se v návodu píše, že by se balonek měl pohybovat uvnitř podle nádechu a výdechu, tak mně se ani nehnul. Nešel ani vytlačit. Musela jsem ho vytáhnout za šňůru a všimla si, ze asi vevnitř zůstal přehnutý, jak mi to nešlo kvůli bolesti foukat. Takže asi proto byl zaseklý a nepohyboval se. Tím pádem cvičení bylo na nic a celé to trvalo asi dvě minuty. Mám to vůbec zkoušet dál? :( Mimčo je o více než dva týdny větší, začínám se dost bát.

No, já bych se na cvičení vykašlala a nehrotila to. Tělo si s mimčem poradí, a doktoři to to dokážou zhodnotit. Kdyby neprošlo, pak by tě přirozeně porodit nenechali.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.05.19 12:59

@Zwetta

37

Verun83
Echt Kelišová 9585 příspěvků 13.05.19 13:01
@Anonymní píše:
@Zwetta37

Ted uz nic nedozenes. S cvicenim se tusim zacina driv. Zbytecne se u toho budes trapit

Zwetta
Zasloužilá kecalka 620 příspěvků 13.05.19 13:02

A použila jsi, doufám, nějaký lubrikant? ;) :)
Jinak úplně vyfouknutý ho tam nenacpeš :)

Zwetta
Zasloužilá kecalka 620 příspěvků 13.05.19 13:03
@Verun83 píše:
Ted uz nic nedozenes. S cvicenim se tusim zacina driv. Zbytecne se u toho budes trapit

Od 36 tt, takže o moc dřív ne.. ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.05.19 13:04

@Zwetta
Jj, s lubrikantem. A dala jsem ho tam právě jen úplně vyfouklý a přeložený

@Verun83
Začíná se ve 36, to je pár dnů skluz

Zwetta
Zasloužilá kecalka 620 příspěvků 13.05.19 13:07

To je špatně, úplně vyfouklý tam jde daleko hůř, udělej z balónku několika stisky pidi nafouknutý balónek. Ale co je hlavní, musíš být u toho úplně uvolněná, pokud jsi u toho nervózní a stahuješ se, tak to nepůjde ;)

Verun83
Echt Kelišová 9585 příspěvků 13.05.19 13:07
@Anonymní píše:
@Zwetta
Jj, s lubrikantem. A dala jsem ho tam právě jen úplně vyfouklý a přeložený@Verun83
Začíná se ve 36, to je pár dnů skluz

Ono tech par dnu hraje vcelku dulezitou roli. Hlavne svaly se hodne uvolni pri porodu diky hormonum. Ktere ted logicky nepusobi. Jestli te to takhle boli, zkus nejdriv nahrat spodek. Treba teplym rucnikem a pak rucni masaz hraze specialnim olejickem a pak az ten aniball.

romik0013
Ukecaná baba ;) 1776 příspěvků 13.05.19 13:09

Hooodne moc lubrikantu a chce to cas…ja kdyz sem zacinala, mela sem to same, rikala sem si, ze to nikdy nenacvicim a postupne to slo…dej si nacas, on tam nekdy pujde lip aspon drobatko prifouklej, aby byl zpevnenej…nakaonec sem se dostala na 34cm a 4kilovou dceru sem vytlacila bez jedineho stehu..a pri mojich 50ti kilech na me koukali a neverili :mrgreen: :mrgreen:

Lumíkovec
Zasloužilá kecalka 837 příspěvků 13.05.19 13:10

Hele zkusila bych to znovu a hlavne se u toho snazila byt uvolnena… jestli u toho stresujes, tak to poradne nepujde. Me se to na poprve povedlo zavest, jednou fouknout a konecna, pres bolest jsem nesla… za 3 tydny, cca obden pouzivani jsem dala obvod 30 cm. Neboj, pujde to. Neres, ze jsi uzka. Nech ho nafoukly tak, aby nebyl uplnej gumak a sel dovnitr vsunout. Drzim palce :)

romik0013
Ukecaná baba ;) 1776 příspěvků 13.05.19 13:10

Jo a 37tt je v poradku, hlavne se opravdu uvolni a vydrz, pujde to…ja ho hodne doporucuju, mnohem min sem se pak bala

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.05.19 13:14

Díky moc holky, zkusím to večer ještě jednou a trošku přifouknu. Ale mně ten balonek připadá i nenafouknutý opravdu velikánský. A s uvolněním mám problém, protože očekávám bolest hned. :roll:

Zwetta
Zasloužilá kecalka 620 příspěvků 13.05.19 13:16

Jenže to uvolnění je zásadní, pokud nejsi, tak to násilím rozhodně nezkoušej!

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama