Aniball - jaká byla vaše první zkušenost?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.03.19 13:28
Aniball prvni zkusenost-jak to mate vy?

Ahoj, tak jsem poprve vyzkousela Aniball a mam takovy problem, ze mi absolutne nejde zavest dovnitr :-/ asi po 20 minutach bolestiveho snazeni a mirneho poskrabani se mi to podarilo, potom pritomnost balonku uvnitr a vytlaceni ven bylo jiz v naprostem poradku a bezbolestive… dokonce jsem hned napoprve vytlacila 17 cm a opravdu mi to nedelalo zadny problem, zkousela jsem zavest po druhe a opet mi absolutne nejde balonek dovnitr, zkousim naprosto vyfouknuty (zmackany) i kdyz dvakrat zmacknu, jak pisou v navodu… boli me to a hrozne mi to trva, mely jste podobny problem?

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.03.19 13:48
@Anonymní píše:
Ahoj, tak jsem poprve vyzkousela Aniball a mam takovy problem, ze mi absolutne nejde zavest dovnitr :-/ asi po 20 minutach bolestiveho snazeni a mirneho poskrabani se mi to podarilo, potom pritomnost balonku uvnitr a vytlaceni ven bylo jiz v naprostem poradku a bezbolestive… dokonce jsem hned napoprve vytlacila 17 cm a opravdu mi to nedelalo zadny problem, zkousela jsem zavest po druhe a opet mi absolutne nejde balonek dovnitr, zkousim naprosto vyfouknuty (zmackany) i kdyz dvakrat zmacknu, jak pisou v navodu… boli me to a hrozne mi to trva, mely jste podobny problem?

jeste jsem nemusela zkouset, ale prvni nastrel…co lubrikant? pouzivas u toho? by mohl dost pomoc…
je to stejny jako u vibratoru … mi taky dovnitr moc nejde pokud nejsem hodne vzrusena nebo nepouziju lubrikant.

unuděná
Kelišová 7001 příspěvků 26.03.19 13:56

Kdo maže, ten jede ;) Já to „nasucho“ ani nezkoušela, fakt nepotřebuju si před porodem sama natrhnout pipinu :mrgreen:

Daenerys91
Kecalka 450 příspěvků 5 inzerátů 26.03.19 14:10

jo, taky mi to nešlo :D po několika marných pokusech jsem to vzdala a už nepoužívala.

kve-tinka
Závislačka 4840 příspěvků 3 inzeráty 26.03.19 14:11

Vyprdni se na Aniball. Ditko vytlacis i tak ;)

lachtanice86
Echt Kelišová 7638 příspěvků 26.03.19 16:09
@kve-tinka píše:
Vyprdni se na Aniball. Ditko vytlacis i tak ;)

Přesně

unuděná
Kelišová 7001 příspěvků 26.03.19 18:54

No holky,vytlaci,ale ja treba verim,ze diky Aniballu jsem mela oba porody bez nastrihu a. jedineho poraneni,a to deti byly skoro 4kilove ;) kdyz uz ho ma doma,tak je nesmysl se na to vykaslat.Lubrikant to v pohode vyresi.

kve-tinka
Závislačka 4840 příspěvků 3 inzeráty 26.03.19 19:42

@unuděná znama cvicila, ditko melo pres 4 kila a i tak byla nehezky natrhla k mocove trubici :nevim: me krasne rovne strihli na hrazi a to jen kvuli tisni ditete-nebyl cas.

VeruDol
Kecalka 101 příspěvků 26.03.19 19:54

Měla jsem stejný problém i s lubrikantem, jen mě nešel pak ani vytlačit :see_no_evil: po pár dnech se to postupně pomalu zlepšovalo :palec:
Za mě aniball super, rozhodně vytrvej, pomaloučku polehoučku to půjde ;) jen to chce trpělivost a trénink a rozhodně nechodit přes silnou bolest.

Porod byl raz dva, bez poranění a nástřihu. Hodinku po porodu jsem normálně fungovala.
Za mě to efekt mělo a doporučuji a to jsem se dostala jen na 26,5 cm :)

unuděná
Kelišová 7001 příspěvků 26.03.19 20:38
@kve-tinka píše:
@unuděná znama cvicila, ditko melo pres 4 kila a i tak byla nehezky natrhla k mocove trubici :nevim: me krasne rovne strihli na hrazi a to jen kvuli tisni ditete-nebyl cas.

Tak jasne,kazdy ma zkusenosti ruzne,ale pro me byl treba vazne uzasnej fakt,ze jsem vedela (pred prvnin porodem),ze je skutecne mozne tak velkou vec vytlacit,vedela jsem,jak na to a byla jsem v psychicke pohode.A neprekvapil me pak tlak na konecnik nebo hraz :nevim: Podle me jakakoli predporodni priprava,ktera hodi rodicku do pohody,ma smysl :palec:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.03.19 21:37

ahoj, ja rodila prvně loni v cervnu, Aniballem sem mela podobny problem. Nesel me tam vubec zatlacit , zkusila jsem nekolikrat i s lubrigantem a tak jsem to vzdala a prodala dal :) a rekla si ze kdyz to slo dovnitr tak to ven proste nejak pujde. Bez natrzení zvenci, ale poranena vnitrne,porod vaxem :/ ale malinka mela jen 3kg

Wifey
Nováček 4 příspěvky 15.04.19 16:43

Ahoj, urco lubrikant na bázi vody. Kdo maže, ten jede :grinning: s aniballem začínám a szivame se, tak tě chápu. Taky jsem poprvé nemohla zavést ale blesklo mi hlavou, že mám ten lubrikant a dobrý! :)

Váš příspěvek
Reklama