Reklama

Aniball a únik plodové vody?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.01.17 14:39
Aniball / unik plodové vody?

Omlouvám se za anonym, ale je to dost intimní.

Dnes jsem začala poprvé cvičit s aniballem - termín porodu mám za 4 týdny. Na balonek jsem dala kondom a lubrikant jsem již nepoužila. Poprvé mi tam nešel ani strčit, ale nakonec se povedlo a párkrát jsem zatlačilo a když nic, tak jsem ho vyfoukla a vytlačila vyfouknutý. Chtěla jsem tomu dát druhý pokus, zase jsem ho tam nemohla dostat, ale povedlo se, vevnitř mě to nebolelo, tak jsem nafoukla - nevím na kolik cm, jelikož mi to zas nešlo vytlačit (tlačila jsem tak minutu), tak jsem opět vyfoukla a vytlačila, jenže ze mě vylítla i voda - trošku, měla jsem to na ruce a na stehně (čirá teplá tekutina), ale fakt trochu :nevim: Močový měchýř jsem měla plný, hned jsem šla vyděšeně na záchod, jestli to není plodovka :nevim: Ale teď už ze mě nic neteče, nic mě nebolí, krev nebyla žádná. Stalo se Vám to, mám jet radši do porodnice - nebo počkat? :think: Mám pocit, že kdybych si cvrkla, tak to poznám, ale kdo ví :oops:

Reklama

Reakce:

hapi.isis
Ukecaná baba ;) 1005 příspěvků 09.01.17 14:55

U mě když mi pomalinku vytíkala plodovka, tak tekla pořád. A měla jsem jí narůžovělou. Pokud si ale nejste jistá a budete pořád cítit, že jste,,mokrá", tak bych raději zajela k lékaři.

Malto
Kecalka 461 příspěvků 09.01.17 16:32

Jestli to je ještě aktuální, taky bych jela. Drží palečky.

baruna1
Kecalka 170 příspěvků 09.01.17 17:16
@hapi.isis píše:
U mě když mi pomalinku vytíkala plodovka, tak tekla pořád. A měla jsem jí narůžovělou. Pokud si ale nejste jistá a budete pořád cítit, že jste,,mokrá", tak bych raději zajela k lékaři.

ahoj já jsem tenkrát v těhotenství pred(cca..5le­ty)v 39tt. měla jakoby asi taky unik plodovky ale silně zapáchající,,nebo vubec nevim coto bylo,,dr mě tenkrat uklidnovala že je to normální takle ke konci těhotenství,,mys­líte že ano? mela jsem i špatný monitor,,a syn mě jen lechtal,,kopy nebo prudčí pohyby žádné,,na monitoru mu porad davaly budíka večně jen spal,,,pak jsem dostala v 41tt. vyvolávačku,,a nic ztoho,,další den akutní císař šlo o minuty,,syn byl lehce přidušen takže mu daly kyslik na 48h, ja mela totálně zkalenou plodovku,,,tak si rikam jak dlouho se syn v ní koupal,,a zda to nemělo dopad na jeho zdraví páč není v pořádku :,(

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.01.17 17:50

Diky za prispevky. Tekutina byla cira a nezapachala, teda necichala jsem k ni, ale nic jsem necitila. Nic ze me jiz netece, nicmene zitra jdu na monitor, tak se necham prohlednout. Ale nevypada, ze by se neco delo. Kdybych zrovna curala, tak ani nepoznam, jestli to je moc nebo plodovka. Ale kdyby to plodovka byla, tak predpokladam, ze by to unikalo nadale a ja nic. :nevim:

baruna1
Kecalka 170 příspěvků 09.01.17 17:56
@Anonymní píše:
Diky za prispevky. Tekutina byla cira a nezapachala, teda necichala jsem k ni, ale nic jsem necitila. Nic ze me jiz netece, nicmene zitra jdu na monitor, tak se necham prohlednout. Ale nevypada, ze by se neco delo. Kdybych zrovna curala, tak ani nepoznam, jestli to je moc nebo plodovka. Ale kdyby to plodovka byla, tak predpokladam, ze by to unikalo nadale a ja nic. :nevim:

tak ja k ní také nečichala, ani jsem nemusela bylo to proste hrozně cítit,,,a Vám at to dobře dopadne

andelinka1
Kecalka 118 příspěvků 09.01.17 18:25

Může to být plodovka, mě takhle odtékala po troškách asi pět dní, fakt jen trošku a třeba jen třikrát denně, poprvé na testu plodovky v porodnici negativní, podruhé už pozitivní, už si mě tam nechali, ale po dni čekání na spontání porod jsem šla na císaře. Byla jsem 36+6, mimi malé. Ale říkám si, že se mu asi nedařilo, tak mi to dalo najevo.
Jo, voda byla lehce růžová nebo lehce žlutá, víceméně bez zápachu, později už byla cítit jako sperma.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.01.17 17:18

Tak jenom pisi, ja jsem dopadla - o unik plodovky se nejednalo, doktorka vyhodnotila, ze se jedna o vytok, mam ho hodne :nevim: dostala jsem prasky na zavadeni a dobry, ted cvicim, a uz se to neopakovalo.

Icestar
Závislačka 4166 příspěvků 1 inzerát 18.01.17 17:25

Plodovka se dá snadno poznat pH testem (koupí se za pár korun v lékárně celá tubička) - moč je neutrální, plodovka výrazně zezelená až zmodrá ;)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chyby v dětské výživě: škodit svému potomkovi můžete už v těhotenství

Výživa v prvních třech letech života dítěte je klíčová. Stravou totiž můžeme... číst dále >

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Reklama