Aniball- vyfukování balonku

8.4.16 07:59

Aniball- vyfukování balonku

Dobrý den, prosím o radu, kdo máte zkušenost a aniballem. Včera jsem se rozhodla vyzkoušet poprvé aniball, a zjistila jsem, že se mi balonek při tlaku vyfukuje, když jsem zkusila nafouknout v ruce, tak jsem nafoukla a když jsem rukou pevně stiskla tak se začal pomalu vyfukovat, ale nepřišla jsem na to kudy…když jsem cvičila, tak jsem jednou nafoukla, zavedla a pak 2-4× nafoukla, tlak na hráz jsem cítila větší při více nafouknutí, což znamená že se nafoukl ale jak začal procházet přes hráz přes ten tlak tak se zvela vyfoukl a ven jsem ho dostala zase uplně malý…nevíte čím by to mohlo být???díky za radu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4786
8.4.16 08:03

Je tu velká diskuze o aniballu :) zajdi si tam.. holkdy rády poradí. máš to utažené dost ten ventil?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.4.16 08:08

Díky, tam jsem členem a o radu jsem psala, ale nikdo se mi neozval, tak jsem to chtěla zkusit ještě touto cestou=) ventil jsem dotáhla co to šlo, balonek mám také snad navlečený správně (až na konec toho plastového), no prostě jsem na to nepřišla…ale nepřijde mi že by byl balonek děravý, kdyby tam byla velká ďuzna, tak si všimnu a kdyby malinkatá, tak se nevyfoukne uvnitř tak rychle :nevim: :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16848
8.4.16 08:11
@KatkaKlcova píše:
Díky, tam jsem členem a o radu jsem psala, ale nikdo se mi neozval, tak jsem to chtěla zkusit ještě touto cestou=) ventil jsem dotáhla co to šlo, balonek mám také snad navlečený správně (až na konec toho plastového), no prostě jsem na to nepřišla…ale nepřijde mi že by byl balonek děravý, kdyby tam byla velká ďuzna, tak si všimnu a kdyby malinkatá, tak se nevyfoukne uvnitř tak rychle :nevim: :nevim:

nafoukni a ponoř do umyvadla s vodou a hned zjistíš, zda není děravý, pak pátrej dál

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4786
8.4.16 08:13

@KatkaKlcova mě to balonek občas taky dělal, bylo to přes ventil.. někdy jo někdy ne.. obzvlášť když člověk tlačil jak blázen a najednou se ufoukne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.4.16 08:18

Jsem z toho fakt blázen, mám aniball od sestřenice, akorát jsem si koupila nový balonek, a sestřenka používala a říkala že jí to nedělalo, tak zkusím ten balonek do vody…ale nepřišlo mi že bych nějak hodně tlačila, přeci jen při prvním pokusu, měla jsem nafouknuto jen na 4 zmačknutí takže balonek sám o sobě byl dost malý a spíš se vysouval sám a musela jsem přidržovat, než že bych musela tlačit nějak extra :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4786
8.4.16 08:35

@KatkaKlcova zkus nafouklej balonek zmáčknout střeba mezi kolenama.. a sleduj so se s tím děje, hrej si s ventilem, ale u mě pomohlo hlavně fak pořádně utáhnout ventil..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5556
8.4.16 09:02

Tohle se mi taky párkrát stalo, vždycky to bylo tím, že jsem omylem povolila ten ventilek. Pak jsem si na to dávala pozor a byl klid :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.4.16 09:07

Tak test vodou prošel, žádné bublinky nikde neutíkaly, takže to fakt teda musí bejt tím ventilem, tak si na to příště dám pořádnej pozor a snad to pomůže :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama