Aniball -vynechání cvičení 2 dny ?

Anonymní
13.11.19 18:00

Aniball -vynechání cvičení 2 dny ?

Dobrý den, mám takovou otázku necelé tři týdny cvičím poctivě s aniballem a dostala jsem se na 26,6 cm včera jsem ale musela vynechat kvůli hospitalizaci a dnes se mi objevila mykóza (mám to vždy když mě vyšetřují) tak bych to potřebovala zaléčit a ještě dnes necvičit, ale mám strach aby jsem se zase nevrátila na začátek když dva dny vynechám?? Máte některá zkušenost? :think: :(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2024
13.11.19 18:06

Já jsem ho neměla vůbec a porodila jsem bez nastrihu, jen 3 stehy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
78
13.11.19 18:08

Myslím, že neporodíš.. ne vážně, vím, že ses ptala na něco úplně jiného, ale to ti nepříjde divné cpát do sebe balónek a ještě ho nafukovat??? :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.11.19 18:10

@nikive ne nepřijde mi to divné a asi na tom něco bude když před třemi týdny jsem měla problém s 18 cm a teď dám 26,6 v pohode ;)

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
13.11.19 18:13
@Anonymní píše:
Dobrý den, mám takovou otázku necelé tři týdny cvičím poctivě s aniballem a dostala jsem se na 26,6 cm včera jsem ale musela vynechat kvůli hospitalizaci a dnes se mi objevila mykóza (mám to vždy když mě vyšetřují) tak bych to potřebovala zaléčit a ještě dnes necvičit, ale mám strach aby jsem se zase nevrátila na začátek když dva dny vynechám?? Máte některá zkušenost? :think: :(

Neměla jsem nic a porodila jsem naprosto přirozeně bez nastrihu. Tuhle módu nechápu, u porodu působí hormony, takže se vše roztáhne tak jak má.

• Nahlásit
  • Citovat
78
13.11.19 18:13

Děkuji za odpověď.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1794
13.11.19 18:18

A kolikátý jsi týden? Mělo by to být v pohodě, protože čím blíž k porodu, tím víc je to tam dole připravené samo od sebe. Takže ti nic neuteče. Taky jsem si dala pár dní pauzu, trošku se to vrátilo, ale rychle se to zas rozcvičilo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11320
13.11.19 18:19

Jo a taky ho mužeš zahodit, je to totiz dost jedno…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.11.19 18:21

@zuzikka konečně odpověď na mou otázku, děkuji :lol: 39 týden :)

• Nahlásit
  • Citovat
422
13.11.19 18:21

No to sis divolila hodne, ted kvuli tomu neporodis.
A po porodu bude psát, že je vytahana jak vrata :D. Nechápu toto… tělo se přípravy samo, tohle je jen loutka na peníze.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1794
13.11.19 18:23
@Anonymní píše:
@zuzikka konečně odpověď na mou otázku, děkuji :lol: 39 týden :)

No, tak to je úplně v poho. Už i to cvičení půjde líp a líp. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.11.19 18:24

@Leo44 Hele víš co na tvůj názor se nikdo neptal asi by jsi se měla naučit číst, protože očividně to neumíš, když odpovídáš na něco na co jsem se neptala :D :D :D

• Nahlásit
  • Citovat
1794
13.11.19 18:24
@Leo44 píše:
No to sis divolila hodne, ted kvuli tomu neporodis.
A po porodu bude psát, že je vytahana jak vrata :D. Nechápu toto… tělo se přípravy samo, tohle je jen loutka na peníze.

Nemusí být vytahaná. Já mám opačný problém a to jsem cvičila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.11.19 18:25

@zuzikka Děkuji :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
10
13.11.19 18:26

Ničemu to vadit nebude. Jenom po pauze začít s méně nafouknutým balonkem. To, že mají potřebu psát lidi, co neodpoví na otázku, je tady normální. Asi se nudí. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama