Aniball - vyplatí se pořídit?

Anonymní
18.6.21 15:25

Aniball - vyplatí se pořídit?

Dobrý den, vyplatí se pořídit Aniball? Usnadnil Vám porod/předešel nástřihu? Jsem nyní 34tt a váhám nad koupí….
Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9812
18.6.21 15:31

Neměla jsem. Porodila sem bez nastrihu. U prvního 3 stehy, druhý úplně bez poranění. Ale měla jsem spíš menší děti do 3kg a 3,3kg.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
571
18.6.21 15:38

Já myslím že to bude tak 33/33/33. Někdo napíše že určitě pomohl, někdo že určitě nepomohl a někdo že porodil i bez toho bez nástřihu. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26648
18.6.21 15:41

Neměla jsme ani jednou ani žádný jiný cviky ani bylinky na porod a dvakrát porod bez poranění, obě děti 4200g :nevim: jestli to funguje těžko říct

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.6.21 15:42
@Anonymní píše:
Dobrý den, vyplatí se pořídit Aniball? Usnadnil Vám porod/předešel nástřihu? Jsem nyní 34tt a váhám nad koupí….
Děkuji

Neměla jsem ho. A porodila jsem bez nastrihu a poranění žádné. Nic mi nesili. Dítě mělo 3,5kg. V těhotenství jsem hodně sportovala, plavala a jedla ve vločkách lněné semínko. Jestli něco z toho pomohlo netuším.

• Citovat
  • Nahlásit
1728
18.6.21 15:55

Já jsem ho před prvním porodem neměla a porod byl hrozný, s nástřihem. Podruhé jsem poctivě trénovala a porodila jsem bez problémů 3,5kg miminko koncem pánevním na 2 zatlačení. Doktor skoro nestíhal chytat :lol: Za mě je to hrozně velká pomůcka na trénink tlačení, poprvé jsem tlačila blbě, kdybych bývala trénovala, tak by to určitě šlo líp.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.6.21 16:30

Neměla jsem. Dcera 3220g, 51cm bez poranění, bez nástřihu. Teď jsem znovu těhotná a pořizovat nebudu.

• Citovat
  • Nahlásit
2298
18.6.21 20:07

Mela jsem, pomohl mi psychicky, zjistila jsem, ze to mimino pravdepodobne vyzlacim :P mela jsem po prvnim nepovedenem, koncicim akuťákem, celkem paniku. Nakonec ‚na pohodu‘, 3,5 kila, bez poraneni, bez nastrihu ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
897
18.6.21 20:30

Aniball jsem pouzivala u prvniho porodu i u druheho (tam jsem na to uz trochu kaslala). Akorat to neni prevence nastrihu/siti! Tedy ne v tom smyslu, ze si jako predem roztahnu vaginu. Je to trenink na tlaceni, aby zena vedela, ktere svaly zapojit atd. Pak asi jo, dobre tlaceni znamena mensi poraneni.

Jinak prvni i druhy porod bez nastrihu a bez zraneni. Druhe dite melo pres 4kg.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
19.6.21 22:07

Používala jsem u prvního (3,3 kg) a byla jsem šitá. U druhého (3,6 kg) jsem nepoužívala, a byla jsem také šitá, ale poranění bylo menší. Spíš je to psychická pomoc, že nacvičíš jak tlačit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.6.21 00:47

Holky, s aniballem netrenujte tlaceni (na to stačí rada, ze mas tlačit, jako když se chceš vyka*it z podoby). S aniballem trenujete relaxaci svalstva (jeho elasticnost). Pri vypuzovani balonku hodně dychejte a uvolňujte se. Jak začnete tlačit, začnete se natrhavat. To není cílem, dokonce je to nežádoucí - infekce, mikroporaneni se jizvičkují. Uvolnit se, uvolnit se, uvolnit se. Až při porodu přijde ta správná kontrakce s tlakem na konecnik, bude vám tělo tlačit samo! Věřte si a nebojte se, ze by vám utekl bobek - neutece, nemá kudy, mimino to utesni :lol: ;)

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat