Anikoncepční kroužek teyla - potřebuju radu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Taciras
Extra třída :D 11432 příspěvků 19.07.19 14:48
Anikoncepční kroužek teyla - potřebuju radu

Ahoj, potřebuju se poradit ohledně antikoncepčního kroužku teyla.
Jde o to, že mám první, zaváděla jsem 5.7. tedy, pokud dobře počítám, měla bych vyndavat za týden 26.7.
Jenže: celý měsíc od zavedení špiním a nyní už docela dost, navíc MS mám dlouhou 10 dní a to mi vychází, že když ji dostanu dle návodu 2-3 dny po vysazení, tak skončím někdy v polovině dovolené, to se mi úplně nelíbí, ráda bych si to odbyla dřív. V návodu se píše o možnosti posunutí MS tím, že kroužek vyndám dříve a já to zvažuju, že bych to o týden posunula. Máte s tím nějakou zkušenost? A hlavně, není blbost to udělat hned s tím prvním? Četla jsem, že to špinění je takhle běžné během prvního cyklu a další už nebývá, tak doufám, ale nerada bych si to protáhla třeba tím dřívějším vyjmutím ještě o další měsíc.

Reakce:
SussieS
Závislačka 3896 příspěvků 19.07.19 16:32

Já bych to nedělala… tělo si musí zvyknout a posunutím hned takhle na začátku bys tomu moc nepomohla

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.07.19 19:07

Buď vyndej jak maš a dej novy po 7 dnech veř že do dvou dnu měsičky skonči. Mam to taky jak dam kroužek hned je konec. A nebo vyndej jak maš a hned zaveď novy na 3tydny a až pak pauzu. Ale nikdy nemužeš kroužek vytahnout dřiv.

Váš příspěvek
Reklama