Anime a vše okolo toho...

15.5.17 19:12

Anime a vše okolo toho...

Již delší dobu bych se vás ráda zeptala na jednu věc.
A to, jestli jsou mezi vámi maminky, co mají rády tento druh zábavy nebo ho nějak řekneme sledují. Vzhledem k hojnému počtu registrovaných žen, jsem zvědavá, jestli se mezi vámi někdo najde. Takže to berete i jako takový menší průzkum. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

305
15.5.17 19:15

Dřív jsem koukala,,celkově se mi i líbily takové pohádky v dětství, teď už na sledování není tak moc čas, ale nedávno jsem se zase dívala :D :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.5.17 19:27
@AnetVV píše:
Dřív jsem koukala,,celkově se mi i líbily takové pohádky v dětství, teď už na sledování není tak moc čas, ale nedávno jsem se zase dívala :D :palec:

Na ty pohádky pozor ;) Spoustu lidí si mylně myslí, že to co je kreslené musí být nutně pohádka. Jenže ono to nejsou pohádky, až na výjimky, ale regulérní seriály. Akorát jenom se jenom v Japonsku zjistilo, že je výhodnější si to nakreslit než zahrát ;) Každopádně mají volnější ruku a ušetří za drahé efekty :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9445
15.5.17 19:32

Mně anime zruinoval Death Note. Nic to nepředčilo a kvůli tomu jsem po něm už skoro žádné anime nedokoukal. Mám radši hrané japonské seriály, které jsou v anime duchu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14606
15.5.17 19:35

Ale jiste, ze se najde. Uz drive jsem si vsimla tveho avatara a uzivatelskeho jmena a filozofovala, zda taky holdujes tomuto hobby. Ja jsem dost velky introvert, takze se vetsinou o mem konicku s nikym nebavim. Ona vetsina ne-fanousku vubec ani nechape, co to anime je a kdyz to clovek vysvetli, koukaji dost divne. Cili, ja to nikomu nevnucuju. Ale na anime koukam uz pres 11 let (v japonskem originalu), predtim jako dite jsem na to koukala na RTL2 (kde to bezelo dabovane v nemcine). Dnes uz dabbing teda ne, jedine original. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14606
15.5.17 19:39
@Emimin7 píše:
Mně anime zruinoval Death Note. Nic to nepředčilo a kvůli tomu jsem po něm už skoro žádné anime nedokoukal. Mám radši hrané japonské seriály, které jsou v anime duchu.

death note je spickove. Ale ja teda znam x titulu i po death note, ktere stoji za shlednuti. Death note je dobry prave proto, ze pochazi ze zlate ery anime. V te dobe se produkovalo hodne i pro zapadni svet, aby se to libilo amikum a evropanum a proto jsou nam serialy jako death note o tolik blizsi a zajimavejsi. Zlata era anime skoncila uz pred lety a anime od te doby upada. Dnes uz clovek tezko hleda nejaky titul, na ktery by se dalo vubec divat. Takova je pravda.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9445
15.5.17 19:48

@warita Jj, já to taky trochu studoval. Teď právě ujíždím mnohem více na těch hraných a to mi to naštěstí bohatě vynahrazuje. :)
Jinak bych ještě zmínil film Mononoke, to je moje :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14606
15.5.17 19:53
@Emimin7 píše:
@warita Jj, já to taky trochu studoval. Teď právě ujíždím mnohem více na těch hraných a to mi to naštěstí bohatě vynahrazuje. :)
Jinak bych ještě zmínil film Mononoke, to je moje :srdce:

ja v posledni dobe radsi hraju na xboxu nebo PS4. Ja teda vzdycky hrala pocitacove hry, ale od te doby, co se na anime uz skoro ani neda divat, nabralo to moje hrani jine kvality. A to mne kdysi stvali lide, kteri sekli s anime a presedlali na hry.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
305
15.5.17 20:15

@Izumi Miyako JÀ vím co to je, myslela jsem že v dětství vyloženě pohádky, teď normálně anime, Ale chápu ze to tak vyznělo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9445
15.5.17 20:16

@warita No teda, já takové teda neznám. :D Já měl za to, že to lidi provozují souběžně. Já hraju ještě PS3, právě protože na PS4 není moc „japončáren“ Taky jedu Wii U.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
305
15.5.17 20:21

Ale jinak nejvíc se mi líbilo asi SAO :srdce: to bude moje srdcovka asi navždy :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14606
15.5.17 20:48
@AnetVV píše:
Ale jinak nejvíc se mi líbilo asi SAO :srdce: to bude moje srdcovka asi navždy :D

to mi nic nerika, co to je?

Moje srdcovka bude asi navzdy Inuyasha… tohle anime bylo pro mne vstupni brana do anime.

@Emimin7, ja si musela koupit PS4 kvuli Deus Ex 4 a Dishonored 2.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
305
15.5.17 21:09

@warita Sword art online - ve zkratce je to uzavře ve hře a pokud zemřou v tý hře tak i v reálném životě ???? osvobodit se můžou jen dokončením hry. Je tam ale hodně vedlejších příběhů, samozřejmě i o lásce :oops: :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14606
15.5.17 21:13
@AnetVV píše:
@warita Sword art online - ve zkratce je to uzavře ve hře a pokud zemřou v tý hře tak i v reálném životě ???? osvobodit se můžou jen dokončením hry. Je tam ale hodně vedlejších příběhů, samozřejmě i o lásce :oops: :D

jo to byl hit tak rok dva dozadu, ze? Tenhle kousek jsem nevidela.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
305
15.5.17 21:15

@warita jo ano, v tu dobu jsem na to tak koukala :D :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu