Anime (hentai) a muži

Anonymní
25.1.20 20:55

Anime (hentai) a muži

Přeji hezký večer.
Setkali jste se někdy s mužem který tomuhle holdoval? Já upřímně na tom nevidím nic tak wow, ale každému se samozřejmě líbí něco jiného. Když jsem si někdy vzala uši, namalovala vousky a vzala anální kolík s ocáskem, můj muž byl v sedmém nebi. (Mně osobně se líbila spíše jen jeho reakce)Když si nějaké ty postavy od tama dal do hry jako postavy, a pak na pozadí tě hry, tak jsem se tomu zasmála. Teď si s kamarády posílá navzájem obrázky tohoto tématu a už mi to přijde trochu moc. (Vím to, když je na PC, tak to zahlednu a nebk ano mobilu. Nesnaží se to skrývat, takže to jde vidět)Když jsem mu řekla, zda už mu to nepřijde příliš, tak se zasmál a řekl, že ne. Kdyby to byly normální holky, tak mě to bude štvát asi víc. Ale když se mě zeptal kdy ze sebe chci zase udělat tu kočičku, tak už na to moc nemám náladu… Přijde mi že v tom už nevidí mě, ale něco z těch postav. Už je to trochu přehnané a když mu řeknu, že je to už příliš, jen se usměje a řekne že je to ok. I když na mě vidí, že už se moc netvářím.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

25.1.20 21:27

Vždyť ti řekl, že je to ok, že akceptuje, že už to nechceš dělat… Ale kdybych viděla, že by z toho můj muž byl v sedmém nebi, tak bych se rozhodně nezdráhala udělat to znovu. :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
181
25.1.20 21:28

No… každému se líbí něco jiného. Mně tohle třeba nebere, ale zase mam ráda jiné zvracenosti a spousta lidí by řekla divné, úchylné atd… Snažila bych se o nějaký kompromis, ale určitě bych nevedla řeči, jakože je to už moc, nedejbože nechutný apod.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.1.20 22:21
@nakreslenypanacek píše:
Vždyť ti řekl, že je to ok, že akceptuje, že už to nechceš dělat… Ale kdybych viděla, že by z toho můj muž byl v sedmém nebi, tak bych se rozhodně nezdráhala udělat to znovu. :mrgreen: :mrgreen:

On řekl že je ok to, že to má všude. Mě tedy moc nesedí mít v jedné dírce něco a v druhé taky, ale pro jeho nadšení jsem to vždy udělala.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
25.1.20 22:23
@fíkofka píše:
No… každému se líbí něco jiného. Mně tohle třeba nebere, ale zase mam ráda jiné zvracenosti a spousta lidí by řekla divné, úchylné atd… Snažila bych se o nějaký kompromis, ale určitě bych nevedla řeči, jakože je to už moc, nedejbože nechutný apod.

Nechutné bych to určitě nepopsala. Spíše je už moc to, že to má všude :/ v PC, v mobilu ve správách, ve hře. To už mi nepřijde moc v pořádku. Samozřejmě mě ani nechce napadnout že bych na něco takového měla žárlit, jen mám v hlavě asi to že mu nestačím taková jaká jsem.

• Nahlásit
  • Citovat
1799
25.1.20 23:41
@Anonymní píše:
Nechutné bych to určitě nepopsala. Spíše je už moc to, že to má všude :/ v PC, v mobilu ve správách, ve hře. To už mi nepřijde moc v pořádku. Samozřejmě mě ani nechce napadnout že bych na něco takového měla žárlit, jen mám v hlavě asi to že mu nestačím taková jaká jsem.

Bože, tobě nevadí, že to má všude, ty prostě a jednoduše žárlíš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama