Anketa! Jak dostat kluky ze školky?

18633
1.12.10 14:17

Anketa! Jak dostat kluky ze školky?

Tak „to mokré bílé svinstvo, padá mi za límec…“
Ráno odvezl manžel kluky do mš a vzal si auto do práce. Bydlíme na hranici Vysočiny a to co se tu ted deje je děs běs. Přes sněhovou oponu není vidět, cestu k domu už dávno nemáme a silnic se pomalu ztrácí taky.
Odhazovat to nemá cenu a já ted pomalu hážu pětikorunou jak dostanu kluky domů :think:
1. možnost pokusit se vyjet s kočárem - tzn. odházel 70m příjezdové cesty, abychom se dostali na silnic, kde nás nejspíš někdo sejme bo nás neuvidí a mi budeme muset jít fakt „prostředkem“ komunikce :zed:
2.vzít malou do šátku, riskovat uklouznutí a vydat se opět po silnici směr Mš (cca 800m, hlavní tah na Bystřici :zed: )
3. zavolat tchýni at je vyzvedne(bydlí hned vedle mš), s tím že budu až do večera jak na trní kdy a v jakým stavu se mi vrátí nejen manžel - sváteční řidič :roll: , ale jestli mi děti dorazí v pořádku :nevim:

Tak a ted „babo“ raď :nevim: :nevim: :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1477
1.12.10 14:22

já bych vyslala tchýni.. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12980
1.12.10 14:22

Babička to jistí..Bud v klidu, dopadne to dobře.. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29628
1.12.10 14:23

Hm, ja loni v tom nejhorsim snehu (u nas v Praze skoro pul metru) jezdila jen se satkem nebo nositkem. Chce to neklouzavy boty. Kocarem ani omylem, proste jsem neprojela a kdyz jo, jela jsem deset metru pul hodiny.
Takze bud bych vzala satek, nebo riskla babicku. S kocarem se akorat desne serves.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5500
1.12.10 14:23

Bych byla pro tu tchýni, teď sice chumelí, ale do večera to může ustat a cesta pro děti bude sjízdnější nebo budou mít kluci zážitek v nocování u babičky a zítra ráno je zase dá do školky.
S manželem neporadím, na tom jsme asi tak stejně.
Zdraví M

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15672
1.12.10 14:25

Ahoj. Nevím, jaké máš vztahy s tchyní, ale já bych nejspíš volila tu třetí možnost - aby je vyzvedla babička. Jestli jsem správně pochopila, jinak bys musela jít po silnici pěšky (s malou v šátku nebo v kočárku), což by v tomhle počasí podle mě bylo větší riziko než mít děti u babičky (nemůžou tam být v nejhorším třeba do rána, aby je tam babička zítra zase odvedla? :nevim: ). Já jsem z Prahy, a tady se to taky pěkně mele. Anežku dneska vyzvedává tchán (pravidelně každou středu, aby se užili) a já s Májou venku už byla, takže už nikam nejdu ;) .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.12.10 14:27

Mno lacenko, sice nejsem z vysočiny, ale vím jak to tam chodí a u nás je taky bílá opona. Nicméně k tvému problému. Nechala bych je u tchýně(pokud jí to teda nebude vadit), protože máš dost logický argumenty jak na kočár, tak na šátek. Neboj Manža to zvládne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28793
1.12.10 14:28

Šátek nebo babička.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24324
1.12.10 14:30

Babicka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
55620
1.12.10 14:33

Babička. A do příští kalamity pořídit na boty nesmyky vyrazit se šátkem. Já jsem z nich nadšená. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18633
1.12.10 14:33
Jana206 píše: Šátek nebo babička.
:think: :think: :nevim: :nevim: Jako babička je v pohodě, vezme si je „kdykoli“ , ale oni jsou jak utržení ze řetězu a dost jí zlobí :oops: Spinkat tam nemůžou nic tam jednak nemají a pak doufám že se nám v pořádku vrátí táta tak by je domů vzal, ale už psal že tam asi auto bude nechávat a nepojede k nám nahoru. S čeho plyne že by pak šli stejně pěšky, ale ke všemu potmě :nevim: :-?
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29628
1.12.10 14:36

A je tam velkej provoz?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15062
1.12.10 14:39

Bez diskuse tchyně.

Šátek se bude hodit jindy, až tchyně nebude moci. Zima bude dlouhá… :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9217
1.12.10 14:40

ahoj Lacenko, popros babicku, ono keby daco, mozu tam prespat..Je sice aj moznost, ze pojdes s Liduskou ty..ale ta fujavica, akurat ju ofukne a ktovie, kedy a ci sa vobec do skolky dostanete, takto bude Liduska v bezpeci a pri najhorsom chalani prespia u babicky a rano maju skolku cupidup..
Ono teraz odhrnat sneh je nekonecna robota, u nas cesty, chodniky neodhrnute a to sme akoze hlavne mesto :zed: neviem, ako a ci vobec pride manzel domov, ci nie je ebzpecnejsie prespat v praci :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14771
1.12.10 14:42

ahojki,no je to mazec,ale volila bych babičku.a když to máte tak blbý tak určo blikačku aspoň z kola nebo reflexní žlutou vestu.mimochodem já ji koupila malému v menší velikosti na zimní bundu a jde to fajn vidět,lepší jak nic :palec: stála kolem 150 v cykloservisu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama