Anketa - potí se dítě v sedačce Cybex Solution X, Römer kid

3797
23.7.13 10:51

Anketa - potí se dítě v sedačce Cybex Solution X, Römer kid

Rozhoduji se mezi dvěma sedačkami: Cybex Solution X a Römer Kid (15-36 kg). Myslela jsem, že Römer, ale zase Cybex má v sedačce prý nějaké větrací otvory. Máte zkušenosti, jestli se vám v ní děti potí? Co Römer? Můžete případně psát, z jakého jiného důvodu byste si tu sedačku nekoupili. Díky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

12272
23.7.13 10:54

Máme Romer a koupila jsem na něj letní froté potah. Jednak se sedačka tak nezasviní a taky je to daleko příjemnější materiál, než ty uměliny. Máme v autech ale klimošku, takže to není taková hrůza.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58587
23.7.13 10:54

@Amaly pokud je vedro, dítko se potí v jakékoliv sedačce. Měla jsem aji ty speciál vložky - odvětrávací a tak, a stejně nepomohlo :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
71422
23.7.13 10:57
@martina.se píše:
@Amaly pokud je vedro, dítko se potí v jakékoliv sedačce. Měla jsem aji ty speciál vložky - odvětrávací a tak, a stejně nepomohlo :(

Souhlasím, máme v jednom autě Romerku s letním froté potahem a ve druhém Cybexku a přijde mi, že je zpocený z obou stejně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1030
23.7.13 11:03

Máme Romer a když je vedro, tak se potí. Syn má Romer King plus a potí se víc jak dcera v Kid.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3797
23.7.13 11:04

Mě právě jde o to běžné pocení, ve vedru se to dá pochpit, ale my máme půjčené vajíčko Besafe a malá se v něm hrozně potí i když není vedro, tak abych při koupi nesáhla vedle.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26100
23.7.13 11:11

Pocení mi nějak extrémní v romer kid nepřijde… :think: ale podle mé záleží hodně i na dítku… Starší prcek se nepotí tolik jako mladší…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7145
23.7.13 11:58

@Amaly nesrovnávejte pocení ve vajíčku a ve velké sedačce, ve vajíčku je dítě více uzavřené a hlavně je proti směru jízdy, takže k němu nejde přirozená cirkulace vzduchu, ve velké sedače to je vždy lepší, na dítě fouká, a není tolik uzavřené
u těch obou sedaček to vyjde na stejno, pokud je dítě více potivější zauvažujte pak na chladící vložku, nebo Aeromoov podložku- zabraňují pocení

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3797
23.7.13 12:15

Díky za odpovědi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu