Anketa - s jakou HA jste nejvíce spokojené?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Dracietka
Kecalka 247 příspěvků 23.01.18 05:46
Anketa - s jakou HA jste mejvice spokojeny?

Uz vic jak rok nepouzivam zadnou HA. Naposledy jsem brala pilulky ale mela sem dojem, ze po nich pribiram, nemam chut na sex a divne změny nalad. Po vysazeni sem zhubla behem 3 medicu 3 kila. Nyni ale chci zas neco brat. Manzel kondom nechce a tak praktikujeme přerušovaný sex. Jen mam porad pred MS strach jestli pride. Cetla jsem o nehormonalnich teliskach ale ze znamych vim hned o 3 zenach, ktere s nehormonalnim teliskem otehotneli. S kloboucky taky nejsou pry dobre zkušenosti.
S jakou HA, i znackou pilulek ste byli nejvice spokojene? Nemeli ste vykuvy nalad a ani se po nich nepřibírá?
Dekuji za typy

Reakce:
Poštolka J
Zasloužilá kecalka 557 příspěvků 23.01.18 07:03

Mirelle

chaela
Ukecaná baba ;) 1401 příspěvků 2 inzeráty 23.01.18 07:39

Za me nehormonalni telisko, ale to nechces, navic se ptas na HA. Kdysi jsem brala Lindynette. Problemy jsem zadne nemela, az po nekolika letech nechut k sexu, nalady…als bylo to tim, ze jsme se ve skole akorat ucili o HA, tak jsem na sobe vsecko pozorovala, pak to prestala brat a uz nikdy nezacnu.

BaaraD
Stálice 88 příspěvků 23.01.18 07:51

Triquilar

-Sára
Ukecaná baba ;) 1155 příspěvků 23.01.18 08:05

Ha už bych nechtěla mám tělisko a super nemusím pro prášky a hlavně si nemusím myslet na to vzít si pilulku a nemám menses :)

svycarka
Echt Kelišová 7630 příspěvků 23.01.18 08:15

Nevyhovovaly me pilule- vzdy 10kg nahore, po telisku totalni ztrata libida- takze praktikovane prerusovani(tedy az u manzela, kdy by se pripadne ditko proste zaradilo do smecky),ale nakonec jsou podstoupila podvazani vajecniku, protoze ve svem veku zu ditko proste nechci.

SannaZ
Kecalka 182 příspěvků 23.01.18 09:03

Má první antikoncepce byla Sidreta a po třech měsících jsem měla totálně hysterické stavy, deprese, úzkosti, každý den jsem brečela a divím se, že to se mnou přítel vydržel. :D byla jsem fakt na zabití. K tomu chutě na sex žádné. Každopádně nezadržuje vodu, takže jsem nepřibrala. Doktor říkal, že to je na mě až moc hormonů a že se nediví, že mám takové stavy. takže mi napsal jinou, v Německu se jmenuje Stella (od firmy STADA), v ČR se prodává jako Yanela. Odzkoušenou ji nemám, prý je to antiko vhodná pro ty, které s antikoncepcí začínají… Tak uvidíme jaká bude. Každopádně Sidreta ne, ikdyž každý má jiné tělo a tohle je dost individuální. Nemáte někdo zkušenosti s antikoncepcí Yanela?? :nevim:

Caitlyn
Kelišová 5792 příspěvků 23.01.18 09:31

Nuvaring :dance:

bartsch
Závislačka 4621 příspěvků 23.01.18 09:44

Hormonální tělísko Mirena, mám už druhou a pohoda  8)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Jaký je rozdíl mezi kartáčkem s 3D technologií a sonickým kartáčkem na zuby?

Pokud jste se rozhodli pro investici do elektrického zubního kartáčku, měli... číst dále >

Články z Expres.cz

Kam to spějeme?! Slováková má pár kilo navíc a je z toho oheň na střeše!

Přestože doba, kdy byly na kost vyhublé modelky na výsluní, snad konečně... číst dále >

Netradiční manželství Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, na byt nemáme!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >