Reklama

Anketa - s jakou HA jste nejvíce spokojené?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Dracietka
Kecalka 245 příspěvků 23.01.18 05:46
Anketa - s jakou HA jste mejvice spokojeny?

Uz vic jak rok nepouzivam zadnou HA. Naposledy jsem brala pilulky ale mela sem dojem, ze po nich pribiram, nemam chut na sex a divne změny nalad. Po vysazeni sem zhubla behem 3 medicu 3 kila. Nyni ale chci zas neco brat. Manzel kondom nechce a tak praktikujeme přerušovaný sex. Jen mam porad pred MS strach jestli pride. Cetla jsem o nehormonalnich teliskach ale ze znamych vim hned o 3 zenach, ktere s nehormonalnim teliskem otehotneli. S kloboucky taky nejsou pry dobre zkušenosti.
S jakou HA, i znackou pilulek ste byli nejvice spokojene? Nemeli ste vykuvy nalad a ani se po nich nepřibírá?
Dekuji za typy

Reklama

Reakce:

Poštolka J
Zasloužilá kecalka 543 příspěvků 23.01.18 07:03

Mirelle

chaela
Ukecaná baba ;) 1156 příspěvků 23.01.18 07:39

Za me nehormonalni telisko, ale to nechces, navic se ptas na HA. Kdysi jsem brala Lindynette. Problemy jsem zadne nemela, az po nekolika letech nechut k sexu, nalady…als bylo to tim, ze jsme se ve skole akorat ucili o HA, tak jsem na sobe vsecko pozorovala, pak to prestala brat a uz nikdy nezacnu.

BaaraD
Stálice 83 příspěvků 23.01.18 07:51

Triquilar

-Sára
Ukecaná baba ;) 1094 příspěvků 23.01.18 08:05

Ha už bych nechtěla mám tělisko a super nemusím pro prášky a hlavně si nemusím myslet na to vzít si pilulku a nemám menses :)

svycarka
Echt Kelišová 7548 příspěvků 23.01.18 08:15

Nevyhovovaly me pilule- vzdy 10kg nahore, po telisku totalni ztrata libida- takze praktikovane prerusovani(tedy az u manzela, kdy by se pripadne ditko proste zaradilo do smecky),ale nakonec jsou podstoupila podvazani vajecniku, protoze ve svem veku zu ditko proste nechci.

SannaZ
Kecalka 182 příspěvků 23.01.18 09:03

Má první antikoncepce byla Sidreta a po třech měsících jsem měla totálně hysterické stavy, deprese, úzkosti, každý den jsem brečela a divím se, že to se mnou přítel vydržel. :D byla jsem fakt na zabití. K tomu chutě na sex žádné. Každopádně nezadržuje vodu, takže jsem nepřibrala. Doktor říkal, že to je na mě až moc hormonů a že se nediví, že mám takové stavy. takže mi napsal jinou, v Německu se jmenuje Stella (od firmy STADA), v ČR se prodává jako Yanela. Odzkoušenou ji nemám, prý je to antiko vhodná pro ty, které s antikoncepcí začínají… Tak uvidíme jaká bude. Každopádně Sidreta ne, ikdyž každý má jiné tělo a tohle je dost individuální. Nemáte někdo zkušenosti s antikoncepcí Yanela?? :nevim:

Caitlyn
Kelišová 5791 příspěvků 23.01.18 09:31

Nuvaring :dance:

bartsch
Závislačka 4621 příspěvků 23.01.18 09:44

Hormonální tělísko Mirena, mám už druhou a pohoda  8)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Stodůlková ve StarDance: Zažila výhru, rodinnou tragédii i zázračnou proměnu

Tanečnice Alice Stodůlková (31) se od doby, kdy se s Pavlem Křížem protančila... číst dále >

Slezáček: Socha Věry? Když si Majka z Gurunu podává ruku s Bakalou

Socha Věry Špinarové, nově odhalená v Ostravě, se mi nelíbí. Ne že by mi... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >