Anna a Elsa ledové království - neoriginál panenky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
madrianova
Ukecaná baba ;) 1639 příspěvků 06.11.14 11:16
Anna a Elsa ledové království - neoriginál panenky

Maminky máte některá panenky elsu a annu neoriginál, stojí tak 300 kč, originál tak 800 kč..máte je některá doma, nebo vaše holčičky? nebo k vánocům?
díky za info. zajímalo by mě jak vypadají ve skutečnosti a zda mají nějáké atesty :,(

Reakce:
zuzkasim
Ukecaná baba ;) 2243 příspěvků 06.11.14 11:27

@madrianova Jsou objednávané přímo z Číny (např. aliexpress.com), atesty žádné nemají, jsou prý ve skutečnosti hezké.

madrianova
Ukecaná baba ;) 1639 příspěvků 06.11.14 11:30

Tak těch látek bych se bála.-(škoda

zuzkasim
Ukecaná baba ;) 2243 příspěvků 06.11.14 11:34

@madrianova Ono to může pocházet z té samé továrny, co ty panenky za těch 800Kč, akorát se k tomu připne etiketa, že to atest má… Co s tím budou ty děti dělat? Budou to žužlat?

madrianova
Ukecaná baba ;) 1639 příspěvků 06.11.14 11:47

No malá strká do pusy všechno :kytka: ikdyž má už víc jak 3r.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Články z Expres.cz

Úžasná dvojice Abrhám a Šafránková: Podívejte se, jak jsou si manželé velkou oporou

Na konci letošního roku oslaví osmdesáté narozeniny a zub času se na jeho... číst dále >

Po olympiádě jsem chtěla se vším seknout, říká veleúspěšná Sáblíková

Sama jsem byla překvapená z toho, jak jsem letos jezdila v pohodě, bez... číst dále >