Ano, jsem na to hrdá, já ho nemám!

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

terezka12345
Stálice 66 příspěvků 28.04.18 19:29
Ano, jsem na to hrdá, já ho nemám!

Hezký večer, ženy :cert:.. doufám, že jste si s názvem tématu také vzpomněly na Ivu Pazderkovou a její návštěvu u gynekologa! Kdo ne, tak si utíkejte zlepšit náladičku na YouTube :lol: :lol:

Trochu intimnější,,zpo­věď„, ale chtěla bych se Vás na to zeptat.. Měla jsem tři sexuální partnery a sex byl vždy supr. Jak už téma napovídá, jediné co mi schází je orgasmus (jo a hrdá na to nejsem :mrgreen: ). Orgasmus mám vždy jen, když jsem sama. Dokonce i když mám vedle přítele a snažím se,,o to“, tak se nezadaří :,( Přítel to ví, bavíme se o tom, ale nevíme co s tím. Nevím, jestli to může mít spojistost s tím, že když jsem byla malá obtěžoval mě mámin přítel - ale to si nemyslím, protože sex miluji, partner mě vzrušuje a všechno běží jak má, až na ten orgasmus. Moje kamarádka (tenkrát 21 let), mi říkala, že má orgasmus vždy a třeba i několikrát za sebou :nevim: Nevím, jestli dělala důležitou nebo ne, každopádně tohle se mi vyhýbá :think: Někde jinde jsem zase četla, že to třeba přijde s věkem.. Co myslíte? Trápí Vás taky podobný problém? Moc děkuji a hezký víkend :kytka:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Anonymní  28.04.18 19:36

Nevim no.. nemyslim si ze to ma spojitost.. ja take nikdy nedosahnu orgasmu pri sexu.. jen sama :oops: uz sem se stim smirila ;)

Korculalala
Kecalka 419 příspěvků 28.04.18 19:40

Je to v hlavě. Pokud máš orgasmus sama a s partnerem ne, tak o nic jiného nejde. S obtěžováním to podle mne nesouvisí. Ženy opravdu nemají orgasmus při každém sexu. Jen jestli si to kamarádka nevymyslela:)

Uživatel je onlineDetsa
Kelišová 7070 příspěvků 28.04.18 19:43

Tak to by se mi nelíbilo jen jedna strana :cert: :nevim:

Anonymní  28.04.18 19:57

Já neměla orgasmus nikdy, jen sama. byli i doby kdy jsem měla pocit že jsem lesba, když při sexu s mužem nic.
no, a teď mám orgasmus téměř vždy :mrgreen: nějak jsem asi měla v hlavě blok a najednou po 3 porodu a spoooustě práce na vnitřním životě se to uvolnilo a já si to užívám jako nikdy :dance: :mrgreen:

Anonymní  28.04.18 20:01

Ahojky, chci te moc povzbudit. Ja sama si prosla ruznymi stadii. A proste ted mam pres 40 a sex je cimdal tim lepsi, orgasmu mam nekolik druhu a strasne moc, opravdu to uz problem neni. A to jsem driv (cely zivot) mela pokazde bolesti, ze styk nesel vetsinou realizovat.

Proste musis jen pockat a prestat na TO myslet, jen se uvolnit a oddat se tomu, ono to prijde ;) :mavam:

Anonymní  28.04.18 20:01

Já měla poprvé orgasmus až tak ve 36 letech. A sama s hračkami. Chlap u toho být může. A ani mi to nijak nevadí a netrápí mě to. A manžela taky ne. Partnerů jsem měla docela dost a s žádným jsem ho nedosáhla.

Anonymní  28.04.18 20:03
@Korculalala píše:
Je to v hlavě. Pokud máš orgasmus sama a s partnerem ne, tak o nic jiného nejde. S obtěžováním to podle mne nesouvisí. Ženy opravdu nemají orgasmus při každém sexu. Jen jestli si to kamarádka nevymyslela:)

Já teda mám orgasmus při každém sexu, a ne jeden. Ale jen při jedné poloze. S manželem hodně zkoušíme nové, střídáme asi 15 poloh, používáme hračky, ale stejně se udělám jen při misionáři :lol: A to ho musím chytit za boky, jakoby se na něj spodkem nalepit a přirážet si sama. Jinak se neudělám. Takhle mívám i 3 orgasmy za sebou. Manžel je můj 4. sexuální partner a poprvé s ním jsem zažila orgasmus při sexu, dřív nikdy s žádným. Kamarádka se zase prý udělá jen na koníčka :think:

Anonymní  28.04.18 20:17

Já jo taky při sexu nikdy neměla. Sama ovšem jo. Nedávno jsem si koupila tohle : https://www.4sex.cz/…p-13959.html . No a s tímto nemám problém dosáhnout orgasmu při každém sexu :mrgreen:

katyna1984
Kecalka 412 příspěvků 28.04.18 20:18

U mě to též přišlo s věkem, dřív jsem vaginální orgasmus neměla, teď mi stačí i pár minut, když je ta správná souhra nálady a poloh ;)

Anonymní  28.04.18 20:20

Já mám orgasmus jen když jsem na manželovi a udělám si to jakoby o něj :oops: Jinak u jiné polohy mi to nejde…

Anonymní  28.04.18 20:24

Já neměla orgasmus nikdy.. ani sama, ani s partnerem. Kamarádka má patrně štěstí, ale brala bych to s rezervou :)

Anonymní  28.04.18 20:34

@terezka12345 anonymně, protože je to intimní téma :mrgreen: myslím si, že pokud jsi schopná ho mít sama, tak je problém v hlavě. Může to být cokoliv, třeba se před přítelem nějak stydíš, myslíš na to, jak u toho vypadáš, stresuješ se, že ti to trvá…cokoliv, ale něco tě na té jeho přítomnosti očividně rozrušuje. Jinak já mám taky orgasmus vždycky, to mi přijde normální. S bývalým i víckrát po sobě. Když se mi to občas s přítelem nepovede, považuju to za špatný sex :nevim:

Anonymní  28.04.18 20:34

Já ho neměla nikdy, ani sama, takže jsem asi porouchaná. Je mi 34, mám 2 děti a už mě to ani netrápí, sex mi je i tak příjemný…

Anonymní  28.04.18 21:05

@terezka12345 taky mam orgasmus jen sama:)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Zoufalý otec Meghan Markle: „Budu dělat ostudu, dokud se mnou nezačne komunikovat!“

Otec Meghan Markle dál útočí na Kensingtonský palác v médiích a vyhrožuje, že... číst dále >

Superštíhlá Herzigová s párkem: Jen pózovala, nebo se konečně pořádně najedla?!

Topmodelka a příležitostná herečka Eva Herzigová (45) hned několikrát čelila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čtyři snadné změny, které vám pomohou přestat s neustálým mlsáním

Chutě, stres, nuda, ale hlavně špatně sestavený jídelníček. To jsou... číst dále >

Anna Wintourová vdávala dceru za syna italské kolegyně z Vogue

Přísná šéfka magazínu Vogue se už několikrát pochlubila sexy dcerou Bee... číst dále >

Reklama