Anonymní roztrhpytel

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tarjei
Závislačka 4058 příspěvků 06.09.18 10:51
Anonymní roztrhpytel

Jako co to tady teď jeee??? To je nějaká anonymní epidemie nebo co??? Nechápu…

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Hadumi
Extra třída :D 13512 příspěvků 06.09.18 10:53

Já nechápu, co je na tom tak hroznýho? Mně je třeba úplně jedno, kdo příspěvek píše. Nebo proč je důležitý nick?

smurfka
Nadpozemská drbna 29810 příspěvků 06.09.18 10:53

jj admini z toho mají zadel..pravidlo nepravidlo..jde to do kopru

Tarjei
Závislačka 4058 příspěvků 06.09.18 10:55

@Hadumi třeba proto že se na to blbě reaguje…třeba proto, že fůru píšících si pamatuju a mám ráda tyhle obrázky o lidech, složené z toho, co píšou…třeba proto, že se tu cítím dobře a teď je to takový diný…neosobní

ivašot.
Kelišová 6570 příspěvků 06.09.18 10:58
@Tarjei píše:
@Hadumi třeba proto že se na to blbě reaguje…třeba proto, že fůru píšících si pamatuju a mám ráda tyhle obrázky o lidech, složené z toho, co píšou…třeba proto, že se tu cítím dobře a teď je to takový diný…neosobní

Možná se někteří bojí, že by pak ten obrázek o nich byl až moc konkrétní :think:

Tarjei
Závislačka 4058 příspěvků 06.09.18 11:01

@ivašot. nojo, já si taky - občas :D - dávám bacha na to, co píšu..ale tak vocamcaď pocamcaď…jak často potřebuje normální člověk použít anonym?

ivašot.
Kelišová 6570 příspěvků 06.09.18 11:06
@Tarjei píše:
@ivašot. nojo, já si taky - občas :D - dávám bacha na to, co píšu..ale tak vocamcaď pocamcaď…jak často potřebuje normální člověk použít anonym?

Je fakt, že nechápu proč někdo založí anonymně téma, jak se dostat z Hlaváku na Butovice. To mi opravdu nepřipadá jako něco intimního a citlivého. A pak je to samozřejmě porušení „pravidel“. Ale stejně mi to nějak nervy netrhá.

rokris
Kelišová 6250 příspěvků 06.09.18 11:07
@Tarjei píše:

Se mnou je to zas tak, že sem nepíšu nic, co bych potřebovala pojistit ještě kytkou. :lol:

Hoa Mai
Kelišová 5717 příspěvků 19 inzerátů 06.09.18 11:08
@Tarjei píše:

třeba zkouší, kolik druhů kytiček má emimino pro anonymy v zásobě :mrgreen: .

ivašot.
Kelišová 6570 příspěvků 06.09.18 11:11
@rokris píše:
Se mnou je to zas tak, že sem nepíšu nic, co bych potřebovala pojistit ještě kytkou. :lol:

Taky se snažím…já teda jedno takové pro mě citlivé téma mám a tam to pak kytkou jistím.

Tarjei
Závislačka 4058 příspěvků 06.09.18 11:12

@Hoa Mai :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Tarjei
Závislačka 4058 příspěvků 06.09.18 11:12

@rokris rozumné

janickaIII
Ukecaná baba ;) 2402 příspěvků 2 inzeráty 06.09.18 11:18
@Tarjei píše:

Jj přijde mi, že admini na to prdi. Hlavně, že na „udani“ musí člověk obhajovat svůj normální příspěvek, proč ho zadal anonymně a když odpoví, že přeci dotaz byl taky zadán anonymně tak drží linii tak je zle a pomalu člověka blokují. Na dotaz proč tedy anonymy nezruší mi přišla odpověď, že jde často o citlivá témata. No chápu, že když se někdo ptá na cestu, kterou si může najít na mapy.cz tak je to velmi citlivé. :lol: na druhou stranu když vidím jak se tady některé/někteří navázeji do naprosto normálních dotazů, nedivím se, že se pak člověk bojí veřejně na cokoli zeptat. :nevim:

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19866 příspěvků 06.09.18 11:18

jo, někdy se anonymy plýtvá až zbytečně. Na druhou stranu, je to právo uživatele, založit diskusi anonymně a jediný, co s tím můžeš províst je to, diskusi nahlásit adminům (ale zase takový to násilný odtajňování, pokud se neodtajňuje z důvodu jasných, třeba když si jeden člověk navzájem anonymama odpovídá do vlastního tématu nebo při hrubém vyjadřování, tak já osobně s tím příliš nesouhlasím. Já se třeba občas anonymu zeptám, jestli si myslí, že je fakt potřeba používat anonym, třeba se nad tím ten člověk zamyslí.

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19866 příspěvků 06.09.18 11:19

@janickaIII neprdí na to, řeší toho dost a dost, ale nejsou všemocný a nevidí všechno ;)

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Novinky z Pákistánu: Tereza si ve vazbě našla kamarádku a chybí jí vepřové maso

Češka Tereza H., která je obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu, v... číst dále >

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >