Anonymní udání zaměstnání

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.02.17 14:20
Anonymní udání zaměstnání

Ahoj holky, potrebuji poradit :oops:
Mám bratra, ten má přítelkyni, která pracuje v Albertu. Už mě to štve, ne že bych záviděla nebo něco :D nemám co. Ale štve mě to že okrádá…krade tam kde pracuje 8o
Krade ale strašně moc…každý den něco musí ukrást. Krade všechny co se jí hodí. Takže kosmetika, jídlo, oblečení prostě všechno! Holky jak tohle vyřešit? Mám napsat jejímu zaměstnavateli?
Prosím poraďte

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 20 Další »
Reakce:

Paralenka červená
Ukecaná baba ;) 1097 příspěvků 13.02.17 14:23

Oni na ní přijdou, neboj. Však tam mají kamery, ne? Známá taky kradla ve velkém, do jedné krabičky od punčoch jich narvala třeba 5. Na drahých pánvích přehazovala cedulky z levných. Došlo na ni.

radúna
Extra třída :D 12009 příspěvků 13.02.17 14:23
@Anonymní píše:
Mám bratra, ten má přítelkyni, která pracuje v Albertu. Už mě to štve, ne že bych záviděla nebo něco :D nemám co. Ale štve mě to že okrádá…krade tam kde pracuje 8o
Krade ale strašně moc…každý den něco musí ukrást. Krade všechny co se jí hodí. Takže kosmetika, jídlo, oblečení prostě všechno! Holky jak tohle vyřešit? Mám napsat jejímu zaměstnavateli?
Prosím poraďte

To záleží na tom, jestli na to máš žaludek.
Jestli chceš, práskni ji.
Jestli ne, tak nežaluj.

Stánina
Generální žvanilka 20102 příspěvků 13.02.17 14:25
@Anonymní píše:
Prosím poraďte

Ja ti nevim, asi bych se na to vyprdla, nejde o zivot ani o zdravi. Ale jestli te to tak trapi a beres to jako oznamovaci povinnost, zaloz si novej mail a napis to zamestnavateli.

Trojlístek
Závislačka 3538 příspěvků 13.02.17 14:27

A bratr na to říká co, že má takový dáreček?

Aries6
Generální žvanilka 21963 příspěvků 5 inzerátů 13.02.17 14:28

To nemá smysl. Komu tím ubližuje? Hypermarketu… to by mě netrápilo. Já bych spíš řešila, jestli je to „jen“ hamounění nebo třeba nemoc. Pak se jí snažila pomoct třeba přes bratra, pokud se s ním dá mluvit.

Salorka
Závislačka 4229 příspěvků 4 inzeráty 13.02.17 14:28

A vrátili nám je poblitý velebnosti, to tam taky napište!

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.02.17 14:31

@Trojlístek No bratr neříká nic :roll: ten ji k tomu většínou nevadí. Jako neřešila bych to, kdyby občas něco ukradla, ale když každý den něco krade :? Krade dráhy věci :roll: ukradne dva elektrický kartáčky, jeden stojí kolem 1000,– k tomu oblečení, to je taky drahy

Markéta80
Hvězda diskuse 40025 příspěvků 13.02.17 14:34
@Anonymní píše:
Prosím poraďte

ty nezávidíš ale štve tě že si nosí domů věci zadarmo co, možná kdyby někdy donesla i Tobě :mrgreen:. Co brácha na to? Tak se ho zeptej jestli mu to nevadí, třeba to bere tak že k té almužně si něco donese :lol: Max bych jim na to řekla svůj názor a víc neřešila, pokud bere ve většim tak dřív nebo později jí chytnou ;)

Martina D.
Ukecaná baba ;) 1767 příspěvků 13.02.17 14:36
@Anonymní píše:
@Trojlístek No bratr neříká nic :roll: ten ji k tomu většínou nevadí. Jako neřešila bych to, kdyby občas něco ukradla, ale když každý den něco krade :? Krade dráhy věci :roll: ukradne dva elektrický kartáčky, jeden stojí kolem 1000,– k tomu oblečení, to je taky drahy

Brácha se očividně taky vyvedl. :? Já bych to neudávala, jde přece o tvoji potenciální příbuznou. Nech to osudu, tohle nebude procházet věčně.

orionk
Echt Kelišová 7730 příspěvků 13.02.17 14:38
@Anonymní píše:
Prosím poraďte

Tě se. e že tobě nic nedonese co? :mrgreen: :mrgreen:

Trojlístek
Závislačka 3538 příspěvků 13.02.17 14:39
@Anonymní píše:
@Trojlístek No bratr neříká nic :roll: ten ji k tomu většínou nevadí. Jako neřešila bych to, kdyby občas něco ukradla, ale když každý den něco krade :? Krade dráhy věci :roll: ukradne dva elektrický kartáčky, jeden stojí kolem 1000,– k tomu oblečení, to je taky drahy

Tak to je dobré tedy…, brácha ji ještě navádí… Osobně bych neřešila nic, jen bych k tomu řekla, že se jí to vymstí, chytí ji, pokud je to takto ve velkém… Je pravda, že Albert je jeden z nejhorších zaměstnavatelů, ovšem to nic nemění na tom, že dělat se to nemá…

Premek_Orac
Závislačka 4390 příspěvků 13.02.17 14:43

Zakladatelko, věř, že sice krade, ale nepomůže si.
Ono je to v životě zařízeno tak, že když získáš něco, co si poctivě nezasloužíš, tak tě život stejnou měrou nějak ochudí. A tak někdo je majetný a nemá děti, někomu se stane neštěstí atd.
Takový Standa Gross by mohl vyprávět… kdyby mohl.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.02.17 14:43

@orionk Opravdu ne :) fakt by mi neudělali radost něco co je kradený…když něco chci tak si to koupím a nemusím to krást :lol:

Králičice
Extra třída :D 13061 příspěvků 13.02.17 14:46

Mě by spíš zajímalo, co ostatní prodavačky, až dopadně blbě inventura..

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 20 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

StarDance je nedobytný formát. Vokální skupinu Skety diváci pořadu odmítli

Ptáte se, proč během šestého přenosu taneční soutěže StarDance chyběla... číst dále >

Slováci mají svoje dvě Ledecké: O jaké kočky mohou kvůli sporu přijít?

I Slováci mají svou Ledeckou! Vlastně dvě Ledecké. Sestry a přední biatlonové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >