V kterém tt jste přestaly brát Anopyrin?

Anonymní
28.1.10 17:06

Anopyrin v tehu - kdy jste ho prestaly brat?

Ahoj. Chtela jsem se zeptat, kdo jste bral Anopyrin nebo podobne leky proti srazlivosti krve v tehotenstvi: v kolikatem tt jste je PRESTALY brat? Muj lekar tvdi, ze ve 36 tt je muzu prestat uzivat. Je to tak nebo jste je nekdo bral treba az do porodu (vim, ze pak zase hrozi krvaceni)? Bojim se, ze kdyz je prestanu brat uz 36 tt, aby miminko bylo po zbytek tehotenstvi v poradku.?? Dekuji za odpovedi, Misa.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

29640
28.1.10 17:55

Ahoj,
brala jsem a vysadila kolem 34tt. Je to treba i kvuli epiduralu, pokud nevysadis vcas, nedaji ti ho. Pri druhym porodu mi to zapomneli napsat do karty a mela jsem smulu.
Ty beres leky i mimo tehu? Ja ne, mam Leidena a dve MTHFR, ale vsechno heterozygotne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.1.10 18:00

Dekuji, Asha. Normalne zadne leky neberu, jen v tehotenstvi.
A myslis, ze to tedy nemuze nijak ohrozit miminko, kdyz ted ty posledni tydny Anopyrin brat nebudu?
Misa.

• Nahlásit
  • Citovat
29640
28.1.10 18:11

Myslim, ze nemuze. V prvnim tehu jsem o tom nemela ani potuchy, takze jsem nebrala nic. Zjistili to az v druhym a Anopyrin jsem zacla brat po prvnim trimestru.
Kdyby to delalo nejaky problemy pred porodem, urcite by se to zjistilo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.1.10 18:23

Tak dekuji moc. Muj dr.mi rikal, ze od 36 tt uz brat nemam a ze to miminko uz neohrozi, tak snad ma pravdu. Jen jsem se potrebovala ujistit. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
6358
2.2.10 14:35

Ahoj. Chtěla jsem se zeptat, jestli jste neměl někdo z vás co berete nebo jste brali léky proti srážení krve, při triplu vysoké AFP? Já jsem byla v pondělí na genetice z důvodu vysoké hladiny AFP a hraniční HCG. Na genetickém ultrazvuku se vada neprokázala, tak se zaměřili na placentu a krev. Mám nabranou krev právě na ty trombofilní mutace, ale výsledek až na kontrole za 3týdny. Právě mě zajímá jestli to může souviset. Já jsem navíc měla v I.trimestru hematom a mám mírně zvrásněnou placentu, miminko je o 11 dní mladší než podle poslední menstruace, navíc mám velké problémy s nabíráním krve - „nemám žíly“, takže možná je krev nějaká hustší a to všechno dohromady mohlo asi vyhnat tu hodnotu tak vysoko - měla jsem risk NTD 1z 5, což je dost. Tak jsem zvědavá jak dopadnu, dělají mi nový triple a právě to genetické vyšetření mé krve. Doufám že nebude nějaký velký problém a miminku se bude dařit dobře až do porodu. Holt asi nebude žádný obr.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama