Anorexie - oholená hlava a padání vlasů

Anonymní
19.2.21 18:12

Anorexie - oholená hlava a padání vlasů

Chci se zeptat, jestli mi i po oholení hlavy, kdy jsem poničené vlasy po anorexii oholila, budou nadále vypadávat?

Od oholení hlavy uběhlo cca dva týdny.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
16388
19.2.21 18:16

Dokud nebudeš svoje tělo živit tak, aby mělo všechno co potřebuje bude i nadále selhávat. Padání vlasů při podvýživě je to nejmenší. A ano, budou padat, dokud budeš hladovět/zvrace/nejíst tak, aby si srovnala všechno to co teď tělu provádíš.

Můžeš si způsobit dlouhodobé a vážné zdravotní důsledky.

K nápravě potřebuješ psychoterapii a léky na úzkosti a deprese. A pak se pomalu učit jíst jako člověk, ne se týrat podle toho do čeho tě nutí PPP.

píšeš si alespoň třeba s lidmi z Anabell, nebo pořád máš pocit, že se chceš držet té mrchy, co tě zabíjí?

http://www.anabell.cz/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26187
19.2.21 18:16

Ano, ty vlasy neví jak jsou dlouhé, budou padat ať mají 1cm nebo půl metru, jen ty krátké nebudou tak vidět, že vypadly :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.2.21 18:20

@Ou JENOM CHCI ŘÍCT, ŽE UŽ JÍM ZDRAVĚ A NORMÁLNĚ A VÁHU MÁM TAKY V CHILLU :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
19.2.21 18:23

@pikola PRÝ KDYŽ PONIČENÉ VLASY VYPADNOU NEBO ODROSTOU, TAK TY NOVÉ UŽ BY MĚLY BÝT V POŘÁDKU :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
269
19.2.21 18:24

Záleží, jak dlouho už normálně jíš, ale většinou se s tím tělo srovná už za měsíc úplně bez problému :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.2.21 18:27

@LadyDelRey MÁM OBAVY PROTOŽE ZNÁME ZAČALY VLASY VÍCE VYPADÁVAT AŽ SKORO ZA 4 MĚSÍCE.

DĚKUJI ZA KOMENTÁŘ :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
26187
19.2.21 18:28
@Anonymní píše:
@pikola PRÝ KDYŽ PONIČENÉ VLASY VYPADNOU NEBO ODROSTOU, TAK TY NOVÉ UŽ BY MĚLY BÝT V POŘÁDKU :srdce:

Vlas roste z hlavy, to co už máš nad hlavou je vyrostlý vlas. Tudíž když to poničené utřihneš nebo oholíš to je jedno, rostou dál nové vlasy, jen to zničené už není vidět. Pokud je nebudeš zbytečně ničit kosmetikou, barvením a žehlením treba, máš šanci, že budou hezké a zdravé, samozřejmě to taky ovlivňuje životní styl, strava atd. Ale začít musí zdravé růst postupně, tím že jsi je ustřihla to jen tak neovlivnís.
A vypni si ten caps lock

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.2.21 18:34

@pikola PÍŠU CAPS LOKEM, ABY MOJE ODPOVĚDI BYLY HNED VIDITELNÉ.

DĚKUJI ZA KOMENTÁŘ :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
19.2.21 18:35
@Anonymní píše:
@LadyDelRey MÁM OBAVY PROTOŽE ZNÁME ZAČALY VLASY VÍCE VYPADÁVAT AŽ SKORO ZA 4 MĚSÍCE.DĚKUJI ZA KOMENTÁŘ :srdce:

Moje pěstounské dítě hladovělo dva roky. Dostávali jsme ho z toho dva a půl roku. Vlasy byly jako chmýří spálené sluncem a měl šílené průjmy po všem. Dnes má vlásky krásné, průjmy zmizely. Nečekej, že po pár dnech jedení bude vše OK.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
19.2.21 18:40
@Anonymní píše:
Moje pěstounské dítě hladovělo dva roky. Dostávali jsme ho z toho dva a půl roku. Vlasy byly jako chmýří spálené sluncem a měl šílené průjmy po všem. Dnes má vlásky krásné, průjmy zmizely. Nečekej, že po pár dnech jedení bude vše OK.

TO VŮBEC NEČÁM, ALE TÍM ŽE JSEM PONIČENÉ VLASY OHOLILA, TAK DOUFÁM, ŽE POMALOUČKU ZAČNOU RŮST ZDRAVÉ VLASY :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
26187
19.2.21 18:47
@Anonymní píše:
@pikola PÍŠU CAPS LOKEM, ABY MOJE ODPOVĚDI BYLY HNED VIDITELNÉ.DĚKUJI ZA KOMENTÁŘ :srdce:

My nejsme slepý :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.2.21 18:53

@pikola TO ASI NE, ALE TY JSI PŘEDEVŠÍM TUPÁ :think:.

ZOPAKUJ SI UČIVO ČESKÉHO JAZYKA ZE 4 TŘÍDY :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
19.2.21 18:53
@Anonymní píše:
Chci se zeptat, jestli mi i po oholení hlavy, kdy jsem poničené vlasy po anorexii oholila, budou nadále vypadávat?Od oholení hlavy uběhlo cca dva týdny.

Anonym- citlivé: Anorexii jsem měla 4 roky. Pak jsem začala trvale jíst normálně a kvalita vlasů se spravila. Neholila jsem se, jen nechala dorůstat a stříhala. Během cca 2 let mi narostly krásné vlasy do půlky zad a pak až téměř po zadek🙂 Nefénuji, nebarvím, nežehlím, šampony užívám Gliss Kur (osvědčily se), a vlasy mám zdravé. Základem je strava: takže držím palce, ať ten boj zvládáš, stojí za to, a nejen kvůli vladům :hug: (podařlo se mi i miminko :smiling_face_with3_hearts:)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
19.2.21 18:55
@Anonymní píše:
Anonym- citlivé: Anorexii jsem měla 4 roky. Pak jsem začala trvale jíst normálně a kvalita vlasů se spravila. Neholila jsem se, jen nechala dorůstat a stříhala. Během cca 2 let mi narostly krásné vlasy do půlky zad a pak až téměř po zadek🙂 Nefénuji, nebarvím, nežehlím, šampony užívám Gliss Kur (osvědčily se), a vlasy mám zdravé. Základem je strava: takže držím palce, ať ten boj zvládáš, stojí za to, a nejen kvůli vladům :hug: (podařlo se mi i miminko :smiling_face_with3_hearts:)

MOC DĚKUJI ZA RADY I ZA PODPORU :*.

PĚKNÝ ZBYTEK DNE :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat