Kdy jste dostaly ms v anovulačním cyklu?

125
18.9.21 18:57

Anovukacni cyklus kdy jste dostali ms?

Ahoj holky mám problém mám potvrzený anovulacni cyklus od paní doktorky protože se mi díky tomu udělala malá cysta na levém vejcovodu prošla jste si tím některá? kdy jste dostali ms? normálně to mám přesně jako hodinky 14teho :pocitac: :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
828
18.9.21 19:44

Vždy jsem dostala menstruaci i když byl anovulační cyklus, ale můžeš mít kvůli tomu samozřejmě zpoždění.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
125
18.9.21 19:49

Oprava na vaječníku 😁

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.9.21 20:07

Při anovulačním bez cysty jsem měla zpravidla zpoždění týden.

Nyní jsem bez dělohy, ale mám vaječníky, na jednom z nich je cysta 5cm a od března jsem dle příznaků mohla mít tak 1ׄMS“. (Do té doby jsem věděla o každé ovulaci - značná bolest)

• Citovat
  • Nahlásit
22886
18.9.21 21:46

Anovulační cykly nám úplně stejný jako ovulační.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
125
20.9.21 14:58

Tak já stále nic počkám ještě pár dní a pak nejspíš budu muset zase k Dr🙄

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.9.21 15:18

15 dni zpoždění

Taky mam dlouhy anovulacni. Nikdy jsem to tak nemela. Minuly cyklus ovulacni 26dni. Dnes uz jsem 41.den a ms nikde, ovulacni vystup tam byl, ale v te dobe take viroza a hned to zas spadlo. Nějak nevim co si o tomhle myslet a co cekat. Mam uz volat na gyndu nebo jeste cekat? :nevim: :nevim: :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
125
20.9.21 18:29
@Anonymní píše:
Taky mam dlouhy anovulacni. Nikdy jsem to tak nemela. Minuly cyklus ovulacni 26dni. Dnes uz jsem 41.den a ms nikde, ovulacni vystup tam byl, ale v te dobe take viroza a hned to zas spadlo. Nějak nevim co si o tomhle myslet a co cekat. Mam uz volat na gyndu nebo jeste cekat? :nevim: :nevim: :nevim:

Mě se to také stalo poprvé :roll: ale mě se udělala i cysta

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat