Anovulace /prázdný folikul a Mojžíšová, bylinky, hormony

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.07.19 12:08
Anovulace /prázdný folikul a Mojžíšová, bylinky, hormony

Ahoj všem, snažím se už delší dobu otěhotnět a nejde to. Je klidně možné, že nemám ve folikulech vajíčka, mnoho žen to má i přes ukázkovou BT a testy i délku cyklu. UTZ zatím vypadá nic moc :( Spíš bych byla ráda za nějaké šťastné konce - pomohlo vám třeba cvičit Mojžíšovou? Když tam folík/vajíčko uvnitř něj není, jak ten cvik zařídí, že tam třeba bude? Případně bylinky nebo i ty hormony, ale často tu vidím, jak jim doktoři řekli, že jedině IVF… Děkuji moc :kytka:

Reakce:
P4ja
Extra třída :D 10596 příspěvků 17.07.19 12:29

No Mojžíšová je spíš na funkční neplodnost. Já bych osobně zkusila hormonální jogu. A nebo se aspoň obrátila na lektorky, ty by ti mohly poradit, jestli na tvůj problém to cvičení je. Ale je přímo na porovnání hladiny hormonů a aktivaci, tak by to mohlo zabrat.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.07.19 14:28

Díky, hormonální jóga mě také napadla… Ale jestli vůbec existuje někdo takový, že mu to opravdu začalo produkovat vajíčka a dotyčná otěhotněla (pokud nebyl jiný problém) :) Tak třeba se někdo ozve. Každopádně děkuji :kytka:

P4ja
Extra třída :D 10596 příspěvků 17.07.19 16:54
@Anonymní píše:
Díky, hormonální jóga mě také napadla… Ale jestli vůbec existuje někdo takový, že mu to opravdu začalo produkovat vajíčka a dotyčná otěhotněla (pokud nebyl jiný problém) :) Tak třeba se někdo ozve. Každopádně děkuji :kytka:

To záleží jaká je konkrétní příčina. Pokud je to v nedostatku hormonů, tak bych zrovna hjt věřila. Pokud je problém jinde, tak těžko říct. Jinak když hjt startuje MS cyklus, ovulaci, tak i tohle může vyřešit.

Váš příspěvek
Reklama