Anovulační cyklus, sliznice a menstruace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Linduš91
Kecalka 182 příspěvků 09.05.18 08:53
Anovulační cyklus, sliznice a ms

Milé snažilky, taky se s manželem už nějaký ten pátek pokoušíme o miminko, ale zjistila jsem, že mám nejspíše ovulaci hodně pozdě a tím pádem krátkou luteální fázi - jen 9 dní. Byl mi na to doporučen Vitex, který beru 7 týdnů.
Minulá ms přišla o 3 dny dřív a byla úplně normální.
Tento měsíc byly všechny ovulační testy negativní, plodný hlen byl hrozně dlouho - od 12 do 21. dne, což jsem vyhodnotila jako pravděpodobně anovulační cyklus.
26. den cyklu jsem byla na preventivce, kde mi naměřil doktor výšku sliznice 12 mm.
Zajímá mě, jestli při anovulačních cyklech roste sliznice a jestli se může kvůli tomu, že byl cyklus anovulační, nedostavit menstruace, i když sliznice narostla. Mám totiž 4 dny zpoždění, což u mě není vůbec obvyklé. Běžně mívám cykly přesně 28 dní a ještě před tím den-dva špiním. Může to být tím, že užívám Vitex?
Bazální teplotu jsem bohužel dlouhodobě neměřila (lenost :D), ale teď mám ty 4 dny mezi 37-37,1. Testovala jsem v den očekáváné ms a test byl negativní. Myslíte, že má ještě cenu testovat nebo je to fakt tím anovulačním cyklem?
Děkuju :kytka:

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Jak bojovat proti vzniku potravinové alergie u dětí – pomůže hypoalergenní mléko?

Stále častěji se setkáváme s nešvarem zvaným alergie u dětí. Riziko jejího... číst dále >

Články z Expres.cz

Láska Pavly Tomicové: Manžel je pro ni muž života, ten jí to stále dokazuje

Nejusměvavější, nejzábavnější, nejrytmičtější a nejpřekvapivější. To je... číst dále >

Láska Pavly Tomicové: Manžel je pro ni muž života, ten jí to stále dokazuje

Nejusměvavější, nejzábavnější, nejrytmičtější a nejpřekvapivější. To je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset let jsem tajila lupénku, protože jsem se styděla, říká moderátorka

Britská moderátorka a fashion blogerka Louise Roe (36) veřejně přiznala, že... číst dále >

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >