Reklama

Anovulační cyklus, sliznice a menstruace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Linduš91
Kecalka 175 příspěvků 09.05.18 08:53
Anovulační cyklus, sliznice a ms

Milé snažilky, taky se s manželem už nějaký ten pátek pokoušíme o miminko, ale zjistila jsem, že mám nejspíše ovulaci hodně pozdě a tím pádem krátkou luteální fázi - jen 9 dní. Byl mi na to doporučen Vitex, který beru 7 týdnů.
Minulá ms přišla o 3 dny dřív a byla úplně normální.
Tento měsíc byly všechny ovulační testy negativní, plodný hlen byl hrozně dlouho - od 12 do 21. dne, což jsem vyhodnotila jako pravděpodobně anovulační cyklus.
26. den cyklu jsem byla na preventivce, kde mi naměřil doktor výšku sliznice 12 mm.
Zajímá mě, jestli při anovulačních cyklech roste sliznice a jestli se může kvůli tomu, že byl cyklus anovulační, nedostavit menstruace, i když sliznice narostla. Mám totiž 4 dny zpoždění, což u mě není vůbec obvyklé. Běžně mívám cykly přesně 28 dní a ještě před tím den-dva špiním. Může to být tím, že užívám Vitex?
Bazální teplotu jsem bohužel dlouhodobě neměřila (lenost :D), ale teď mám ty 4 dny mezi 37-37,1. Testovala jsem v den očekáváné ms a test byl negativní. Myslíte, že má ještě cenu testovat nebo je to fakt tím anovulačním cyklem?
Děkuju :kytka:

Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

V Německu huj, v Česku fuj: EU se loudá s nápravou dvojí kvality (nejen) potravin

Češi zase dělají nálety na německé supermarkety a diskonty. Situace, která... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Reklama