Anovulační cykly, možné těhotenství?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

clostylbegytka
Ukecaná baba ;) 1793 příspěvků 25.03.18 00:08
Anovulacni cykly, možné těhotenství?

Ahojda, jdu se zeptat, jestli máte nékdo zkušenost. Máme tři děti, každé počato po clostilbegytu.Ja pry podle UZ nemám jinak ovulaci.No a teď teda teda další miminko naplánujme, ale stalo se nám, že sklouzla ochrana. Počítala jsem, že jsem zrovna 12DC.Tak řeším jak velká šance na otehotneni Je. Zajima Mě, jestli má někdo zkusenost, že ovulaci neměl a potom najednou otěhotněl spontánně.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Janli
Kelišová 6018 příspěvků 9 inzerátů 25.03.18 00:47

Nikdy ti nikdo nezaručí, že cyklus bude anovulační. Sice je u tebe velmi malá pravděpodobnost, když otěhotníš jen po CB, ale pořád se může stát, že budeš ovulovat. Já sama jsem otěhotněla neplánovaně při jediné ovulaci za posledních deset let. Jestli chceš mít jistotu, tak si zajdi pro Postinor.

Janli
Kelišová 6018 příspěvků 9 inzerátů 25.03.18 00:48

Pardon 2×

clostylbegytka
Ukecaná baba ;) 1793 příspěvků 25.03.18 07:41

Dekuju. Je mi to jasný, že tohle prostě nikdo nevi.Si říkám, že 12DC je teda ale jinak fakt nejdokonalejší načasování :D Pro postinor asi nepůjdu. Sice už se teda vidím v práci než znova u plinek, ale taky si říkám, že když jsem několik let nemohla otěhotnět, když jsme se fakt hodně snažili…Děti máme radi, tak i tenhle prcek by byl vítány, když by to bylo ok.No uvidime

Yasminn
Neúnavná pisatelka 19011 příspěvků 20 inzerátů 25.03.18 09:13

@clostylbegytka já si myslím, že ta pravděpodobnost je malá. :nevim: Ale prostě možnost tady je. Znáš to…když člověk nejmíň chce… :mrgreen: :mrgreen: To že máš anovulační cykly, to neznamená, že zrovna tento měsíc jsi taky bez ovulace. Kamarádka dle lékařa byla neplodná a ujištovali jí, že bez ivf nikdy neotěhotní a jak myslíš, že to dopadlo… :lol: :lol:

Jako myslím si, že spíš těhotná nebudeš, ale…Udělej si pak test a uvidíš. :_) Držím palce ať to dopadne jak si přeješ. Jo a teď dočítám, že eventuálně by prcek vítaný byl, tak vlastně není moc co řešit :-)

clostylbegytka
Ukecaná baba ;) 1793 příspěvků 25.03.18 09:49

@Yasminn Dekuju :hug: No, jako radši bych byla, kdybych tehotna nebyla :) Ale jako kdyby se stalo, tak ho budeme mít radi :lol: Spíš řeším, že ten třetí porod byl císařskym řezem, jestli to tam nějak všechno tím opravili a nezačala ovulace,,fungovat". Po porodu už jsem vůbec ovulaci následovala, tak nevím. Jak se samozřejmě dneska vic pozoruji, tak mám mega nafoukle břicho a bolí mě. Ake to je vsugerovani :D

Yasminn
Neúnavná pisatelka 19011 příspěvků 20 inzerátů 25.03.18 12:10

@clostylbegytka tak pak dej vědět, jak to dopadlo :kytka: :hug: jsem zvědavá :mrgreen:

clostylbegytka
Ukecaná baba ;) 1793 příspěvků 25.03.18 12:39

@Yasminn Určitě se ozvu.No,asi bych koukala :lol:

Yasminn
Neúnavná pisatelka 19011 příspěvků 20 inzerátů 25.03.18 12:44
@clostylbegytka píše:
@Yasminn Určitě se ozvu.No,asi bych koukala :lol:
:lol: :lol:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.04.18 13:36
Nemám ovulaci?

Ahoj, moc bych prosila o radu, co mám dělat. S manželem se snažíme o dítě více než rok, nevadilo nám, že to trvá, nespěchali jsme na to. Ale minulý měsíc mě napadlo měřit bazální teplotu a dělat ovulační testy, abych zjistila, kdy mám ovulaci. Bohužel minulý měsíc křivka totálně rozkolísaná a ovulace zjevně neproběhla. Tento měsíc to vypadalo nadějně, první část cyklu nižší teplota, pak se na ovulačním testu objevila čárka (výrazná byla, ale ne silnější než kontrolní). A došlo i ke zvýšení teploty o 0,4 stupně. Tak jsem se radovala. Ale bohužel po dvou dnech teplota opět spadla (dnes). Už jsem 19. den cyklu, cykly mám nepravidelné, často krátké třeba jen 23 dní. Doktorka mi předepsala Duphaston, že mi pomůže na prodloužení cyklu a podařit by se to mělo. Ale pokud nemívám ovulaci…? Taky jsem se dočetla, že je možné z krve zjistit, jestli proběhla ovulace, doktorka mi řekla, že to možné není. Duphaston mám začít brát zítra (od 20. do 25. dne cyklu). Je nějaká šance, že i pokud jsem měla dva cykly bez ovulace, tak ovulaci mívám? :( Předem moc děkuji za rady..

P4ja
Kelišová 6339 příspěvků 20.04.18 13:43

No, rozhodně se může stát, že některé cykly jsou anovulační a asi na tom není nic nenormálního. Takže klidně můžeš mít v jednom ovulaci a ve druhém ne a naopak. A u tebe se to těžko řekne, když oravdu nemáš potvrzené, že minulé cykly byly bez ovulace. Ale určitě se to může střídat, takže ovu může proběhnout.
Nevím jak z krve, ale myslím, že se ovulace dá poznat nějak na ultrazvuku. To ti tady holky určitě napíšou víc.

No a k tomu cyklu nezkoušela jsi Gynex a nebo hormonální jógu? To by mohlo pomoct.

clostylbegytka
Ukecaná baba ;) 1793 příspěvků 20.04.18 19:41

Zkus poprosit gynekologa o ultrazvuk.Tam jasne vidí jak folikul dozrává, jestli se vůbec tvoří, jestli praskl atd. Rika se tomu folikumetrie. Jinak s měřením bazalni teploty neporadím. To jsem nedelala…

clostylbegytka
Ukecaná baba ;) 1793 příspěvků 20.04.18 19:45

@Yasminn Ahoj :hug: psaly jsme si minulý měsíc spolu, jestli jsem nebo nejsem těhotná. Tak nejsem. Ale hádej co, tento měsíc uplne stejná situace.Ja nevím, že ten kondom sklouzává. Znovu cca 14 DC. Mezitim se to nestalo :)

Yasminn
Neúnavná pisatelka 19011 příspěvků 20 inzerátů 21.04.18 08:03

@clostylbegytka ahoj :kytka: no to je zajímavé, že zrovna se to stalo kolem 14 DC :lol: :lol: Někdo vám asi chce něco naznačit :mrgreen: :mrgreen:

clostylbegytka
Ukecaná baba ;) 1793 příspěvků 21.04.18 08:08

@Yasminn No jako fakt jsem koukala :) A ještě vic bych čuměla, kdyby tam ty dvě čárky byly. Kazdopadne;jestli ne, tak si asi zakážeme mit sex mezi 10. a 20. DC :D

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Babiš ml. a jeho schizofrenie: 6 lidí, kterým tato porucha ničí nebo ničila život

Zjistěte si, co je to schizofrenie, kterou má můj syn, řekl ve středu před... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >