Anovulační cykly - rady

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
634
18.1.22 14:09

Anovulační cykly- rady

Máte někdo rady, jak nastartovat ovulaci??? Jsem vyšetřena, hormony jsou v pořádku. Před prvním těhu mi bylo řečeno že mám PCO, dostala jsem hormony a hned byla ovulace. Teď jsou to 2 roky, co se snažíme o druhé. Hormony co fungovaly poprvé, bohužel nefungují. Hodnoty mých hormonů jsou v pořádku, cysty na vaječníkách nemám. Navrhuji IVF. Já s tím ale smířená zatím nejsem…chci ještě zkusit nastartovat ovulaci přirozeně…za jakékoli rady budu ráda. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
58
19.1.22 09:38

Zdravim, jsme na tom uplne stejne, jen s tim rozdilem, ze se snazime uz pres 3 roky a tlaci nas cas🙁 na kliniku ne e…budu taky rada za rady

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
19.1.22 22:51
@Venceslavka píše:
Máte někdo rady, jak nastartovat ovulaci??? Jsem vyšetřena, hormony jsou v pořádku. Před prvním těhu mi bylo řečeno že mám PCO, dostala jsem hormony a hned byla ovulace. Teď jsou to 2 roky, co se snažíme o druhé. Hormony co fungovaly poprvé, bohužel nefungují. Hodnoty mých hormonů jsou v pořádku, cysty na vaječníkách nemám. Navrhuji IVF. Já s tím ale smířená zatím nejsem…chci ještě zkusit nastartovat ovulaci přirozeně…za jakékoli rady budu ráda. :srdce:

Jestli můžu doporučit, nic tim rozhodně nezkazis, je inositol. Najdes ho napr ve fertiprone, cca 400 kc. Doporuceno na IVF a ovulace nastartována.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat